używacie zamienników tuszy?

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
tameka
Posty: 10
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:17

używacie zamienników tuszy?

Post autor: tameka »

Używacie zamienników tuszy do drukarki? Czy one są bezpieczne i czy można na nich drukować dobrze?

dry and go drops
Awatar użytkownika
koccia
Posty: 32
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:08

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: koccia »

Oczywiśćie, że używam, nie widzę sensu przepłacania za coś podobnego tylko dlatego że ma znaczek, wolę activejety, marka mi znana od lat.
Awatar użytkownika
tameka
Posty: 10
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:17

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: tameka »

Gdzie zazwyczaj kupujesz te zamienniki? Zamawiasz w necie? Już dostawa nie zdąży dojść, mylisz że łatwo je kupić stacjonarnie?
Awatar użytkownika
koccia
Posty: 32
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:08

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: koccia »

Na pewno activejet łatwo też kupisz stacjonarnie, są dostępne w marketach i sklepach typu media markt, to bardzo popularne zamienniki i nie odstępują jakością oryginałom
Awatar użytkownika
mac
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 22:02

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: mac »

Raczej tak. Głównie, że względów ekonomicznych.
Awatar użytkownika
Belzer
Posty: 53
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:40

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: Belzer »

Jeszcze nie próbowałam zamienników, ale kolega już kupował i nawet pytał wcześniej sprzedawcy o ich jakość i wydajność. Okazuje się, że są tak samo dobre jak oryginały i w dodatku dużo tańsze. Nie będę się chyba długo zastanawiać, tylko kupię tusz hp 302 , ale zamiennik. A co Wy sądzie o stosowaniu takich tańszych tuszy? Są już jakiś czas popularne, a jeszcze nie wpadłam na to, aby je kupować.

olkusz iv lo
Awatar użytkownika
sisters
Posty: 60
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:41

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: sisters »

Nie wiem dlaczego ale jaj jakoś nie ma zaufania co do zamienników jeśli chodzi o tusze. Wolę zapłacić więcej ale za to mieć dobre i oryginalne tusze. Wiem, że można znaleźć oryginalne tusze w rozsądnej cenie także wystarczy dobrze poszukać. Ja właśnie w ten sposób znalazłam ten sklep https://www.drukuj24.pl/drukarka/tusze- ... -1240.html w którym mają tusze do drukarki Brother w rozsądnej cenie
Awatar użytkownika
Mysza
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2020, 15:52

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: Mysza »

Ja przy swojej drukarce nie ryzykuję. Tusze mam tanie, drukarka za to była droga...
_________________________________________
dobry stomatolog Łódź
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2020, 12:21

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: Tati17 »

Skoro frapuje Ciebie ten fakt to obligatoryjnie przeczytaj ten materiał. Moim zdaniem doczytasz tu najaktualniejsze informacje. Spójrz w wolnej chwili - http://do-drukarki.com.pl .
Awatar użytkownika
koccia
Posty: 32
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:08

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: koccia »

jak się kupi markowy zamiennik to nie ma obaw o jakość produktu, dlatego ja activejety kupuję, są wydajne, znane i łatwo dostępne w sprzedaży
Awatar użytkownika
eliwraa
Posty: 176
Rejestracja: 19 sty 2019, 12:04

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: eliwraa »

Bardzo dużo mamy dzisiaj sprzętów tego rodzaju, dlatego najlepiej sprawdzić sobie dokładnie specyfikę danego urządzenia i w ten sposób dobrać do siebie dany model. Warto również pamiętać, że różne cenny mogą być tuszy. Dlatego warto zorientować się ile was wyjdzie tusz canon cl 546, czy do innego modelu.
Awatar użytkownika
Ewelka
Posty: 24
Rejestracja: 09 cze 2020, 15:04

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: Ewelka »

Ja kiedyś używałam ale wydruki nie były dobrej jakości, czasem rozmazane więc stwierdziłam, że lepiej kupić oryginalne. Mam drukarkę firmy Canon i dość długo szukałam fajnego sklepu z tuszami. Przypadkiem natknęłam się na stronę https://www.drukuj24.pl/wklad-atramento ... nalny.html . Znajdziecie tam oryginalne wkłady drukujące do różnych drukarek i w rewelacyjnie niskich cenach
celś

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: celś »

też się ciesze, że przeszedłem na zamienniki, szkoda kasy na oryginały, za dużo kosztują można mieć podobną jakość dużo taniej, jakość activejetów jest świetna i tez wydajość jest super
Montalówski

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: Montalówski »

Pewnie, że tak! Wychodzi bardzo ekonomicznie :)
Kabeczyński

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: Kabeczyński »

Używam, ale rzadko raczej.
Czygultówski

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: Czygultówski »

Raczej nie. Nie chciałbym, żeby moja drukarka się popsuła, a stosowanie zamienników może do tego się przyczynić.
celś

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: celś »

to chyba nie używałeś dobrej jakości zamienników, activejety używam od dawna, nic się z drukarką złego nie dzieje. Dobry zamiennik nie zaszkodzi a pozwoli sporo zaoszczędzić
Awatar użytkownika
monka
Posty: 215
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:14

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: monka »

Tak naprawdę najważniejsze jest to, aby używać tuszy dobrych jakościowo, a takie możesz znaleźć na stronie: https://tonatuszu.pl/materialy-eksploat ... usze-canon . Tutaj dodatkowo są w dobrych cenach, więc w pierwszej kolejności szukaj właśnie tutaj.
ćmiel

Re: używacie zamienników tuszy?

Post autor: ćmiel »

celś pisze: ↑18 gru 2020, 21:35 to chyba nie używałeś dobrej jakości zamienników, activejety używam od dawna, nic się z drukarką złego nie dzieje. Dobry zamiennik nie zaszkodzi a pozwoli sporo zaoszczędzić
gdzie kupujesz te activejety?? Potrzebuję jakichś dobrych zamienników do mojej drukarki i myślałem o kupieniu właśnie tej marki
ODPOWIEDZ