hals.sklep.pl - opinie

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
jur_98
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2020, 15:01

hals.sklep.pl - opinie

Post autor: jur_98 »

Cześć, przygotowuję się po woli na kolejny sezon i kompletuję sprzęt. Czy ktoś z Was kupował Sklepie Żeglarskim Hals? Jestem ciekawy Waszych opinii
Awatar użytkownika
Alojzy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2020, 22:05

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Alojzy »

Polecam. Możesz kupić u nich na prawdę wszystko, co związane z żeglarstwem. Mają nie tylko super produkty od najlepszych producentów, ale również ogromną wiedzę. Zawsze służą radą i chętnie podpowiedzą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Ksawery-85
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2020, 15:43

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Ksawery-85 »

Znam ich bardzo dobrze i kupiłem u nich na prawdę sporo wyposażenia. Teraz w sezonie jesienno-zimowych zaopatruje się w ich literaturę żaglową - przewodniki, poradniki. Dodatkowa porcja wiedzy, zawsze mile widziana
Awatar użytkownika
Grodzisław
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 22:02

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Grodzisław »

Dla mojego męża kupuję prezenty tylko w hals.sklep.pl. Mają super asortyment i szykujemy się już na następny sezon żeglarski. To nasz ulubiony sklep z tego typu sprzętem.
Awatar użytkownika
eugenia_65
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 13:59

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: eugenia_65 »

W hals.sklep.pl mają super promocje. Szczególnie teraz zimą, warto do nich zaglądać, bo mają wiele obniżek na sprzęt żeglarski.
Niśko

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Niśko »

Zgadzam się, to jest jest miejsce, które powinien znać każdy fan żeglarstwa. Moim zdaniem HALS to najlepszy sklep żeglarski online, mają naprawdę dobre ceny. Warto się u nich zaopatrzyć w niezbędny sprzęt i ubrania przed wyprawą:)
Staś

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Staś »

Ja zakupiłem silnik elektryczny RHINO - super się sprawdza. Jestem zapalonym wędkarzem i ten sklep to dla mnie niemal sezam :) Polecam serdecznie.
włona

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: włona »

Znajomi polecali mi właśnie ten sklep żeglarski. Cały ekwipunek można kupić w jednym miejscu, a przy okazji, w naprawdę przystępnych cenach. Sprzęt naprawdę dobrej jakości. Nie mogę się już doczekać sezonu :)
Kejaś

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Kejaś »

Jeśli interesuje Was literatura żeglarska, to w tym sklepie znajdziecie jej ogromny wybór. W ogóle bardzo fajny sklep z mnóstwem przydatnych rzeczy i map. Cieszę się że go znalazłam.
Mareś

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Mareś »

Kupiłem w sklepie Hals silnik elektryczny marki Rhino, jestem naprawdę zadowolony. Zresztą, nie jest to dla mnie zaskoczeniem, bo produkty tej marki są naprawdę bardzo polecane. . .
Boś

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Boś »

Sklep Żeglarski z prawdziwego zdarzenia, z bogatym asortymentem, dobrej jakości i w przystępnych cenach. Kupiłem u nich niedawno kamizelki ratunkowe, powoli przygotowuję się już do sezonu, którego naprawdę nie mogę się już doczekać. .
Dławi

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Dławi »

No sezon zbliża się wielkimi krokami i pewnie nie tylko ja nie mogę się już doczekać. Dlatego zamówiłem sobie sporo różnych akcesoriów, między innymi Silnik elektryczny RHINO u nich był w najlepszej cenie, a wiadomo, że ta marka to jest jakość sama w sobie.
Awatar użytkownika
Achilles
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2020, 12:55

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Achilles »

Bardzo fajne kamizelki. Bezpieczeństwo na rybach to podstawa. Często przecież jesteśmy tam zupełnie sami. Dlatego ja uwielbiam sklep Hals, mogę tu kupić dokładnie wszystko czego mi potrzeba.
Awatar użytkownika
Wanda_71
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2021, 16:23

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Wanda_71 »

Dobry sklep, duży wybór i dość przystępne ceny, szczególnie mając na uwadze, że nie sprzedają "chińszczyzny", tylko produkty naprawdę dobrej jakości. Polecam. Kupiłam ostatnio wiosła kajakowe, lekkie, już przetestowane :D
Adań

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Adań »

Musiałem kupić nowy silnik elektryczny, bo zacząłem niedawno sezon. Wprawdzie pogoda jeszcze w kratkę, ale już nie mogłem wysiedzieć w domu, pewnie sami to zrozumiecie. Postawiłem na znaną markę czyli silnik elektryczny RHINO jest naprawdę mocny i u nich w dobrej cenie.
Sławi

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Sławi »

W Hals sklep mają spory wybór różnych rodzajów akcesoriów do łodzi i pontonów. Jeśli chodzi o silniki elektryczne rhino to faktycznie warto do nich zajrzeć, bo ceny mają naprawdę konkurencyjne. Polecam, ja kupuję właśnie u nich i ode mnie otrzymują najwyższą ocenę.
błożi

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: błożi »

Wiecie co, pomimo tego, że sporty wodne są przecież dość popularne, to naprawdę niewiele jest tak profesjonalnych, dobrze zaopatrzonych sklepów z tego typu artykułami. Szczególnie w internecie, bo może stacjonarnie gdzieś się znajdzie, ale też nie o to chodzi, żeby jeździć po kraju i szukać, gdzie w dobrej cenie kupię silnik elektryczny rhino skoro u nas w Łodzi taki jest:)
Awatar użytkownika
Dobrogost
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2021, 15:31

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Dobrogost »

W Łodzi na pewno nie znajdziecie lepiej wyposażonego sklepu. Mało tego, u nich zawsze możecie liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Mają silniki elektryczne w naprawdę konkurencyjnych cenach.
tomuś

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: tomuś »

Jeśli kupować sprzęt, akcesoria, czy odzież do sportów wodnych, to polecam sklep https://easy-surfshop.pl/do/cat/pianki/PIANKI. Mają w ofercie produkty tylko renomowanych marek, więc mamy gwarancję najwyższej jakości i zastosowania najnowocześniejszych materiałów.
Tińka

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Tińka »

jur_98 pisze: ↑14 paź 2020, 4:30 Cześć, przygotowuję się po woli na kolejny sezon i kompletuję sprzęt. Czy ktoś z Was kupował Sklepie Żeglarskim Hals? Jestem ciekawy Waszych opinii
Mój mąż, który jest zapalonym żeglarzem (amatorem) i wędkarzem, mówi, że jest to zdecydowanie najlepszy sklep żeglarski. Mają bogate wyposażenie, w bardzo dobrej cenie silniki elektryczne RHINO. Zresztą, naprawdę sporo u nich kupuje.
Awatar użytkownika
wielisław-66
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2021, 1:06

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: wielisław-66 »

O tak, zgadzam się z pozytywnymi opiniami. To jest naprawdę profesjonalny i dobrze zaopatrzony sklep żeglarski. Mają w dobrej cenie osprzęt pokładowy wszelkiego rodzaju.
zyśo

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: zyśo »

Trafiłem do sklep żeglarskiego Hals z polecenia, słyszałem, że w ofercie mają silniki elektryczne do łodzi. Znalazłem dokładnie ten, którego szukałem od jakiegoś czasu, u nich okazało się, że jest tańszy, niż gdziekolwiek indziej. Od tamtego czasu, kiedy tylko potrzebuję czegoś "branżowego", zaglądam właśnie do nich.

mosiądz cena
Ałki

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Ałki »

No w naszym mieście, ale i pewnie w okolicach sklep Hals jest bardzo dobrze rozpoznawalnym miejscem wśród wędkarzy i rybaków. Ja kupuję tylko u nich, ze względu na fachowe podejście i doradztwo, ale też ogromny wybór produktów, dobrej jakości i w dobrych cenach. Mają silniki elektryczne RHINO, w świetnej cenie.
Sośka

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: Sośka »

W tym roku spędziliśmy nasz urlop i wakacje dzieci na łódkach, konkretnie na żaglówkach. Spędzaliśmy tak czas wolny jeszcze za czasów studenckich, a w tym roku pierwszy raz zabraliśmy dzieciaki. Trzeba było sporo sprzętu uzupełnić, kupiliśmy w sklepie Hals między innymi kamizelki ratunkowe, w ich ofercie jest przepiękna kamizelka ratunkowa dla dzieci.
michal2468

Re: hals.sklep.pl - opinie

Post autor: michal2468 »

Zobaczcie na ofertę od firmy https://silkon.com.pl/uslugi/przezwajan ... ktrycznych oferują przezwajanie silników elektrycznych oraz naprawę i serwis. To dobra sprawdzona firma z którą warto podjąć współpracę. Więcej info i cała ich oferta na stronie to sobie sprawdźcie.
ODPOWIEDZ