Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Polecamy suplementy, witaminy, uzupełnienie codziennej diety.
Awatar użytkownika
Ania21
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:35

Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: Ania21 »

Cześć!
Czy znacie sklep z suplementami diety, kosmetykami zdrowyzakup.pl? Możecie mi coś więcej o nim powiedzieć? Przekazać opinie? Zastanawia mnie, czy jest to miejsce, które rzeczywiście sprzedaje ekologiczne i dobre dla ludzi produkty? Cenne są wszystkie opinie!
Piszą o sobie tak:
W naszym sklepie znajdziecie Państwo najwyższej jakości, w 100% naturalne i organiczne produkty.
Awatar użytkownika
luizka
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:44

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: luizka »

Od jakiegoś czasu korzystam ze sklepu Zdrowyzakup.pl i moje opinia jak najbardziej pozytywna. Produkty faktyczne eko - wysokiej jakości, o odpowiednich parametrach jeśli chodzi o ekologiczność. Spory asortyment. Dobry kontakt. Także moja opinia - dobry sklep, polecam.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
kejti33
Posty: 62
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:24

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: kejti33 »

Oni opinie maja bardzo dobre i wiele osób poleca produkty z tej strony. Zresztą ja też robię zakupy w sklepie Zdrowyzakup. Szczególnie ich suplementy mi pasują. Zdrowo i ekologicznie.
Awatar użytkownika
Margo
Posty: 45
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:35

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: Margo »

Korzystałam już kilka razy z oferty sklepu Zdrowyzakup.pl. Mają świetne, ekologiczne produkty i dobre opinie w sieci. Trudno o lepszą rekomendację.
Awatar użytkownika
Elipsa
Posty: 51
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:49

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: Elipsa »

Zdrowyzakup.pl mają same świetne opinie w sieci. Moim zdaniem dobrze to o nich świadczy. Sama kupuje tam od jakiegoś czasu i jak do tej pory zawsze wszystko ok.

układanie podbitki cena
Awatar użytkownika
Marina
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:37

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: Marina »

Mam od nich kilka produktów. Uważam, że Zdrowyzakup zasłużenie ma na forach same dobre opinie, sama również ich polecam. Dobre produkty, wysokiej jakości. Wręcz czuję, że pozytywnie wpływają na mój organizm.
Awatar użytkownika
Nadia
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2019, 19:54

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: Nadia »

Jestem fanką eko produktów od dawna. Często zamawiam, ale czasami produkty "eko" wcale nie są eko. Od kiedy zamawiam produkty ze sklepu Zdrowyzakup nie mam takich problemów. Zawsze najwyższa jakość. Także ich dobre opinie są w pełni zasłużone.

podglądanie komputera w sieci
Awatar użytkownika
julka241
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:07

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: julka241 »

Widziałam na różnych forach dużo dobrych opinii o Zdrowyzakup. W pełni się z nimi zgadzam i sama mam podobną. Świetne miejsce, ogromna wiedza sprzedawców. No nie da się źle o tym miejscu napisać. Gorąco polecam.
Awatar użytkownika
kamila214
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 7:23

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: kamila214 »

Trafiłam na zdrowyzakup.pl w sumie dość przypadkowo, ale z miejsca polubiłam ich produkty. Jeśli starasz się jeść zdrowo i ekologicznie to jest to właśnie miejsce dla ciebie. Po kilku sprawnie zrealizowanych zamówieniach wcale nie dziwią mnie te wszystkie pozytywne opinie.
Awatar użytkownika
ania341
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 7:57

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: ania341 »

Po kilku udanych zakupach mam bardzo dobrą opinię o sklepie zdrowyzakup.pl. Po pierwsze doskonałe produkty, po drugie niezłe ceny, po trzecie, sprawna wysyłka. Polecam.
Awatar użytkownika
kaja423
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:30

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: kaja423 »

Pierwszy raz zetknęłam się ze Zdrowyzakup.pl kilka miesięcy temu. Koleżanka mnie przekonała, sama też poszukałam opinii w internecie. Jestem zadowolona, sklep daje radę, i mają fantastyczne produkty. Polecam.
Awatar użytkownika
kasia23
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 7:09

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: kasia23 »

Robię zakupy w zdrowyzakup.pl od kiedy staram się zdrowo odżywiać. Czytałam sporo pozytywnych opinii na ich temat, sama również mam podobną. Wszystkie produkty są eko, a to bardzo ważna dla naszego zdrowia. Ceny rozsądne, dostawa szybka, nie ma się do czego przyczepić. Dobry sklep.
Awatar użytkownika
paulina342
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:18

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: paulina342 »

Uwielbiam zakupy w zdrowyzakup.pl. W mojej opinii to jedno z bardziej przyjaznych miejsc tego typu w całej sieci. Świetna obsługa, rewelacyjne produkty, ceny też na normalnym poziomie. Polecam.
Awatar użytkownika
kinga32
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:12

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: kinga32 »

Zanim pierwszy raz skorzystałam z oferty zdrowyzakup.pl to oczywiście również najpierw prześledziłam opinie w internecie. Nie znalazłam nic niepokojącego, więc zaczęłam robić tam zakupy. Super sklep, zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
kaja32
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 8:08

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: kaja32 »

Już od jakiegoś czasu robię zakupy w zdrowyzakup.pl i jeszcze nigdy nie zdarzyło się nic niepokojącego, jak nieterminowa dostawa, czy towar niezgodny z opisem. Zawsze wszystko w najlepszym porządku, dlatego zdecydowanie polecam i również wystawiam jak najbardziej pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
hania32
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:13

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: hania32 »

Produkty ze sklepu zdrowyzakup.pl są prawdziwie eko. A co jeszcze ciekawsze mają w ofercie testery żywności, którymi można sprawdzić jakość mięsa, owoców czy wody. Super sprawa i wyczytałam wiele ciekawych opinii na ten temat.
Awatar użytkownika
anna43
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 7:43

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: anna43 »

Zdrowyzakup.pl to miejsce, którego brakowało w polskim internecie. W mojej opinii bardzo dobrze, że w końcu jest. Mają świetne produkty i pomagają dbać o jakość spożywanych produktów, chociażby za pomocą testerów żywności.
Awatar użytkownika
hania52
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 8:40

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: hania52 »

Świetny sklep z super produktami. Na zdrowyzakup.pl trafiłam tropem dobrych opinii jakie znalazłem w internecie. Bardzo się cieszę, że do tego doszło. Trudno dziś dbać o to co się je na co dzień.
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: fendaso »

Ostatnio czytałem o tym tutaj: http://pingulingo.pl
Awatar użytkownika
ecologg2
Posty: 5
Rejestracja: 08 sty 2020, 12:12

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: ecologg2 »

Może obiła się wam o uszy nazwa gabka do zmywania naczyń? Koleżanka mi polecała i mówiła, że to fajne rozwiązanie do domu, naturalne i wielorazowego użytku!
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Zdrowyzakup.pl opinie o sklepie z eko produktami

Post autor: Kobieta »

A czy kupujecie również jakieś ekologiczne środki czystości? Ja owszem, uważam, że powinno się na to zwracać uwagę...Na stronie ekochatka.pl/sklep-ze-zdrowa-zywnoscia-dlaczego-warto-wybrac możecie przeczytać sobie bardzo ciekawy artykuł na temat tego, jakie rzeczy warto kupować w eko-sklepach :) Polecam :)
ODPOWIEDZ