skleparonia.pl opinie

Polecamy suplementy, witaminy, uzupełnienie codziennej diety.
Awatar użytkownika
Alfreda78
Posty: 15
Rejestracja: 02 sie 2019, 0:06

skleparonia.pl opinie

Post autor: Alfreda78 »

Czy ktoś z was zamawiał produkty z skleparonia.pl? Mają w ofercie suplementy diety, zioła i eko żywność, więc jak dla mnie super, a i ceny są przystępne. Chętnie poczytam o waszych doświadczeniach. Polecacie coś konkretnego?
Awatar użytkownika
leopolda1992
Posty: 5
Rejestracja: 18 sty 2020, 6:40

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: leopolda1992 »

To zależy, czego potrzebujesz ;) Ja lubię zamawiać z skleparonia.pl miody i herbatki ziołowe, są naprawdę dobrej jakości. Mają też dobre soki.
Awatar użytkownika
Izajasz
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2020, 12:05

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Izajasz »

Zamawiałem ostatnio jedzenie od skleparonia.pl. Mają fajny wybór eko żywności - jaja, jogurty, śmietany. Wszystko naprawdę dobre i zdrowe.
Awatar użytkownika
Olimpia_75
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2019, 10:26

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Olimpia_75 »

Mają w ofercie wszystko, co może zainteresować fana zielarstwa. W sklepie zielarskim Aronia ja kupuję naturalne środki czystości, ale zaczęłam od czystka. Czystek ma świetne właściwości lecznicze, a u nich jest naprawdę wysoki jakościowo, więc warto zamówić.
Awatar użytkownika
Ludwik
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 18:52

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Ludwik »

skleparonia.pl to mój ulubione wege sklep, mają dużo bezmięsnych, zdrowych produktów w ofercie.
Awatar użytkownika
Kornelia-88
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2019, 15:57

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Kornelia-88 »

Ja tak samo jak Olimpia zaopatruję się w sklepie zielarskim skleparonia.pl w herbatę z czystka. na co ona nie pomaga! :) Właściwości zdrowotnych czystka jest tak dużo, że szkoda nie pić, a w Aronii mają naprawdę fajny wybór i porządny, czysty czystek ;)
Awatar użytkownika
Achilles
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2020, 12:55

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Achilles »

O zastosowaniu czystka opowiadała mi babcia, więc sama też teraz zamawiam herbatkę z czystka ze sklepu Aronia i bardzo ją lubię. Babcia ma osiemdziesiątkę, od lat pije czystek i jest zdrowa, więc mam nadzieję, że i na mnie tak podziała ;)
Awatar użytkownika
Gaweł-99
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2020, 8:16

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Gaweł-99 »

Zainteresowaliście mnie tym czystkiem. Ja akurat na skleparonia.pl zamawiam olejki eteryczne, których używam dosłownie do wszystkiego - do mycia podłóg, do prania i do tworzenia własnych mieszanek perfum. Dla mnie super.
Awatar użytkownika
marcelina_76
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:42

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: marcelina_76 »

W tym sklepie zielarskim kupuję suplementy diety i herbaty ziołowe. Jakość jest super, a cena nie powala na kolana. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
hadriana1985
Posty: 6
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:40

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: hadriana1985 »

Zielarnia skleparonia.pl ma też w ofercie kosmetyki, jeśli jesteście zainteresowani. Jeśli interesujecie się naturalnymi sposobami na zdrowie, to kosmetyki od Sylveco, Biolaven i innych naturalnych, polskich producentów kosmetyków na pewno was zainteresują ;)
Awatar użytkownika
Kamil77
Posty: 3
Rejestracja: 09 lut 2020, 2:28

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Kamil77 »

Nie kupuję akurat ziół w skleparonia.pl, ale moim zdaniem to najlepszy sklep dla wegan w Krakowie. Mają dużo roślinnych produktów, przypraw, kosmetyków i naturalnych środków czystości. Ostatnio odkryłem nawet, że mają w sklepie książki :)
Awatar użytkownika
Herman1994
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2020, 23:27

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Herman1994 »

Najlepszy sklep z ekologicznymi warzywami i owocami, uwielbiam skleparonia.pl. Zamawiam regularnie!
Awatar użytkownika
Andrea_67
Posty: 8
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:57

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Andrea_67 »

skleparonia.pl to bardzo dobra zielarnia, naprawdę ciekawe miejsce na mapie Krakowa, jeżeli jesteście fanami ekologicznych, naturalnych rozwiązań dla zdrowia.
Awatar użytkownika
Herakliusz_96
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:27

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Herakliusz_96 »

W sklepie skleparonia.pl jest WSZYSTKO, co można sobie wymarzyć do naturalnej, ziołowej pielęgnacji. Bardzo wam polecam zakupy w Aronii!
Awatar użytkownika
Dżem-80
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2019, 7:22

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Dżem-80 »

Herbata i kawa z skleparonia.pl to pychota! Bardzo polecam, jeśli szukacie naturalnych produktów dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Szxt6uyt
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 18:17

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Szxt6uyt »

a co polecacie na odchudzanie?
-
Odzień BHP
Awatar użytkownika
Celestyna89
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2019, 17:43

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Celestyna89 »

Różnorodne produkty, jakość i cena na każdą kieszeń. Jak dla mnie bomba :)
Awatar użytkownika
Beatrycja_85
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2020, 14:54

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Beatrycja_85 »

Nigdy nie wierzyłam w moc ziół, ale od kiedy zaczęłam przychodzić do sklepu aronia, dzięki wspaniałej obsłudze dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i już wiem jak w naturalny sposób mogę pomóc sobie i swojej rodzinie.
Awatar użytkownika
hadriana1985
Posty: 6
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:40

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: hadriana1985 »

Nigdy nie zawiodłam się na ich produktach i mają na prawdę wszystko. Obsługa sklepu aronia ma bardzo dużą wiedzę, którą zaraża innych.
Awatar użytkownika
Izajasz
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2020, 12:05

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Izajasz »

Najlepsze eko miejscówka na mapie Krakowa :)
Awatar użytkownika
Jeremiasz_83
Posty: 16
Rejestracja: 31 lip 2019, 3:40

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Jeremiasz_83 »

Mają na prawdę duży wybór warzyw, owoców, ziół, czyli wszystkiego co jest mi niezbędne do życia. Sklep Aronia polecam wszystkim moim znajomym i rodzinie.
Awatar użytkownika
Kornelia-88
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2019, 15:57

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Kornelia-88 »

Od kiedy zaczęłam dbać o swoje zdrowie, jestem częstą bywalczynią w tym sklepie. Moim zdaniem nie ma lepszego sklepu zielarskiego w całym Krakowie.
Awatar użytkownika
Malachiasz71
Posty: 10
Rejestracja: 02 kwie 2019, 16:02

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Malachiasz71 »

W sklepie Aronia mają dużą wiedzę na temat diety i suplementacji. Nareszcie ktoś kto zna się na robocie! :)
Awatar użytkownika
Julisława-85
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2019, 21:42

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Julisława-85 »

Od niedawna zaczęłam się interesować leczniczą mocą ziół i muszę przyznać, że niektóre z nich są dostępne tylko ich sklepie. Mają na prawdę duży asortyment.
Awatar użytkownika
Herman1994
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2020, 23:27

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Herman1994 »

Obsługa sklepu Aronia bardzo interesuje się tematyką eko i wydaje mi się, że stosują te zasady w swoim życiu. Dlatego tym chętniej przychodzę, żeby dowiedzieć się ciekawych rzeczy, które zostały sprawdzone w praktyce.
Awatar użytkownika
iwo_87
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2020, 8:29

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: iwo_87 »

Do sklepu Aronia przyszłam razem z siostrą i od tej pory jestem tam stałą bywalczynią. Mają bardzo smaczne i ekologiczne warzywa i bardzo duży wybór ziół.
Awatar użytkownika
Gaja
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2020, 15:09

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Gaja »

Zakupy w stylu eko tylko w sklepie Aronia. Gwarantuje, że nikt z Was się nie zawiedzie!
Awatar użytkownika
Julian
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2020, 3:26

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Julian »

Potwierdzam. Nie spodziewałem się, że właściwe stosowanie ziół może mieć tak dobry wpływ na moje życie. Staram się żyć w stylu Eko i dobrze na tym wychodze, dzięki zakupom w sklepie Aronia.
Awatar użytkownika
Oktawiusz-75
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:40

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Oktawiusz-75 »

Niska cena, duży wybór, miła obsługa!
Awatar użytkownika
Kwietosław
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2020, 11:24

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Kwietosław »

Sklep Aronia to dla mnie prawdziwy raj. Znalazłam w nim wszystko, czego nie mogłam znaleźć w pozostałych sklepach.
Awatar użytkownika
Herakliusz_96
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:27

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Herakliusz_96 »

Fajny, lokalny sklepik, który wspieram całym sercem. Pracują w nim super osoby, które ze względu na traktowanie klientów i dużą wiedzę, zasługują na uznanie.
Awatar użytkownika
lucjana1963
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2020, 19:44

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: lucjana1963 »

Polecam wszystkim niedowiarkom sprawdzić jak zioła mogą pozytywnie wpłynąć na Wasze życie. Dlatego jestem częstym gościem w tym sklepie. Polecam go ze względu na duży wybór i zawsze świeże produkty.
Awatar użytkownika
filomena_86
Posty: 4
Rejestracja: 25 gru 2019, 4:12

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: filomena_86 »

Byłam dzisiaj w tym sklepie pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem na prawdę miło zaskoczona. Sprawdźcie sklep Aronia, a na pewno się nie zawiedziecie.
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: fendaso »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej https://upadlosc.edu.pl/
Awatar użytkownika
Betina-89
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2020, 21:59

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Betina-89 »

W sklepie Aronia znalazłam produkty, które trudno dostać w innych miejscach - nanga czy mus z papai. Przy okazji zamawiam miody, herbaty, trochę ziół i kosmetyków naturalnych. Bardzo polecam!
Awatar użytkownika
witosława82
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 12:17

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: witosława82 »

Mnie Sklep Aronia, a w zasadzie mus z papai poleciła znajoma, która podobnie jak ja zmaga się z zespołem jelita drażliwego. I zawsze coś tam przy okazji zamówię, bo trudno się oprzeć :D
Awatar użytkownika
Kwietoslawa_88
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2020, 15:14

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Kwietoslawa_88 »

Po ciężkiej chorobie nowotworowej w mojej rodzinie zmieniłam swój styl życia o 180 stopni. Aktywność, szczególnie w parku lub w lesie i zdrowa dieta są dla mnie priorytetem teraz i takie sklepy jak Sklep Aronia bardzo ułatwiają mi przygotowywanie zdrowych posiłków i suplementowanie.
Awatar użytkownika
waleria
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2020, 17:03

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: waleria »

Sklep Aronia to nie tylko sklep zielarski - znajdziecie tutaj najróżniejsze zdrowe produkty.
Awatar użytkownika
Ligia1975
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 19:43

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Ligia1975 »

Ja kupuję w Sklep Aronia olejek CBD i przy okazji coś tam zawsze zamówię. Bardzo lubię produkty z tego sklepu, szczególnie miody.
Awatar użytkownika
Natanael_84
Posty: 6
Rejestracja: 29 lis 2019, 8:58

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Natanael_84 »

Ze Sklepu Aronia zamawiam regularnie przyprawy, niektóre zioła, miody i niektóre produkty spożywcze, np. krem orzechowy. Unikam chemii i produktów przetworzonych i taki sklep, jak ten, ułatwia mi zakupy. Zdrowa dieta nie musi być nudna!
Awatar użytkownika
leon
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2020, 15:51

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: leon »

Sklep Aronia odkryłem w Krakowie i od tego czas chętnie zamawiam od nich ulubione produkty. Polecam!
Awatar użytkownika
Anzelma-94
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 23:24

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Anzelma-94 »

Jak zaczęłam się odchudzać zmieniłam dietę o 180. Naturalne produkty, jak najmniej przetworzonych rzeczy, grzeszki tylko od czasu do czasu i udało się, minus 15 na wadze. A ja uzależniłam się od zdrowego jedzenia i zaczęłam biegać :D Zakupy głównie stacjonarne, ale niektóre produkty dostanę tylko w Sklepie Aronia
Awatar użytkownika
rajna-65
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 10:39

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: rajna-65 »

Cieszę się, że coraz więcej jest sklepów ze zdrową żywnością, również w internecie - do Sklepu Aronia wracam najczęściej!
Awatar użytkownika
Alojzy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2020, 22:05

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Alojzy »

Ja w https://skleparonia.pl/pl kupuję olejek CBD już od dłuższego czasu, zazwyczaj coś dodatkowo zamawiam, próbuję nowych rzeczy

użycie gazu pieprzowego konsekwencje prawne
Awatar użytkownika
Kosma
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2020, 0:50

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Kosma »

W Sklepie Aronia kupuję najróżniejsze przysmaki i zioła, rewelacja!
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2020, 16:58

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Agnieszka »

Krem orzechowo-czekoladowy, który kupuję w sklepie Aronia to mistrzostwo świata. Jak byłam w Krakowie to natknęłam się na ten sklep, spróbowałam i teraz zamawiam. Ale jak tak czytam to chyba wypróbuję inne produkty z tego sklepu :) Może w końcu zadbam o zdrową dietę :D
Awatar użytkownika
Dzemil80
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 4:10

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Dzemil80 »

Przyprawy i miody najwyższej jakości, polecam Sklep Aronia i polecam wszystkim zmianę diety na zdrową!
Awatar użytkownika
Łagoda
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2020, 21:27

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Łagoda »

Ja zawsze byłam chudzielcem i w końcu się zawzięłam i zaczęłam rzeźbić sylwetkę. Z czasem całkowicie zmieniłam podejście i styl życia. Z kanapowca stałam się aktywną babką i przede wszystkim zaczęłam zdrowo jeść. Dzięki zdrowym kaloriom z orzechów, daktyli, miodu i innych nabrałam kobiecych kształtów i uwielbiam siebie w takiej wersji. Co miesiąc wracam do Sklepu Aronia po produkty, których u siebie nie dostanę.
Awatar użytkownika
julian91
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 14:02

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: julian91 »

W https://skleparonia.pl/pl znajdziesz zioła, które mają tylko najlepsze sklepy zielarskie!
Awatar użytkownika
Strzeżymira-88
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 6:45

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Strzeżymira-88 »

Zamawiałem ostatnio jedzenie od skleparonia.pl. Mają fajny wybór eko żywności - jaja, jogurty, śmietany. Wszystko naprawdę dobre i zdrowe.
Awatar użytkownika
Angelika-95
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 16:44

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Angelika-95 »

skleparonia.pl to mój ulubione wege sklep, mają dużo bezmięsnych, zdrowych produktów w ofercie.
Awatar użytkownika
Petronia_83
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 20:58

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Petronia_83 »

O zastosowaniu czystka opowiadała mi babcia, więc sama też teraz zamawiam herbatkę z czystka ze sklepu Aronia i bardzo ją lubię. Babcia ma osiemdziesiątkę, od lat pije czystek i jest zdrowa, więc mam nadzieję, że i na mnie tak podziała Obrazek

krystaliczna witamina c
Awatar użytkownika
Gracjana69
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 16:40

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Gracjana69 »

W tym sklepie zielarskim kupuję suplementy diety i herbaty ziołowe. Jakość jest super, a cena nie powala na kolana. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
dorian_88
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 20:08

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: dorian_88 »

Mają na prawdę duży wybór warzyw, owoców, ziół, czyli wszystkiego co jest mi niezbędne do życia. Sklep Aronia polecam wszystkim moim znajomym i rodzinie.
Awatar użytkownika
Kamil1979
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 21:28

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Kamil1979 »

W sklepie Aronia mają dużą wiedzę na temat diety i suplementacji. Nareszcie ktoś kto zna się na robocie! Obrazek
Awatar użytkownika
ciechosław
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 19:18

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: ciechosław »

Do sklepu Aronia przyszłam razem z siostrą i od tej pory jestem tam stałą bywalczynią. Mają bardzo smaczne i ekologiczne warzywa i bardzo duży wybór ziół.
Awatar użytkownika
Ota95
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:09

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Ota95 »

Niska cena, duży wybór, miła obsługa!
Awatar użytkownika
czeslawa_69
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 0:50

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: czeslawa_69 »

Obsługa sklepu Aronia bardzo interesuje się tematyką eko i wydaje mi się, że stosują te zasady w swoim życiu. Dlatego tym chętniej przychodzę, żeby dowiedzieć się ciekawych rzeczy, które zostały sprawdzone w praktyce.
Awatar użytkownika
świętibor1984
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 7:28

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: świętibor1984 »

Wszystkie produkty najwyższej jakości. Przystępne ceny!

poziom glukozy po posiłku u osoby zdrowej
Awatar użytkownika
myślimir
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 20:23

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: myślimir »

Fajny, lokalny sklepik, który wspieram całym sercem. Pracują w nim super osoby, które ze względu na traktowanie klientów i dużą wiedzę, zasługują na uznanie.
Awatar użytkownika
Babeta_81
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2020, 12:49

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Babeta_81 »

W sklepie Aronia mają bardzo duży wybór i dużą dostępność nawet unikalnych produktów.
Awatar użytkownika
apollo-88
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2020, 17:02

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: apollo-88 »

Ostatnio zaczęłam czytać składy różnych produktów i przerzuciłam się na zdrową żywność. Wiele produktów kupuję w sklepie aronia i czuję się o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
oskar1967
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 9:46

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: oskar1967 »

Różnorodność produktów i przystępna cena to wielki atut tego miejsca. Staram się polecać ich wszystkim.
Awatar użytkownika
Ferdynand1967
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 7:04

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Ferdynand1967 »

Sklep Aronia to wspaniałe miejsce, w którym oprócz zakupów można dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych informacji.
Awatar użytkownika
Sylwia74
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2020, 10:06

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Sylwia74 »

Sklep Aronia to moje nowe odkrycie. Na pewno będę tam wracać, bo oferta jest wyjątkowo bogata!
Awatar użytkownika
ryszarda_68
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2020, 5:01

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: ryszarda_68 »

Uwielbiam skleparonia.pl! Świetne produkty i niskie ceny.
Awatar użytkownika
feliks
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 16:06

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: feliks »

Znalazłam tam na przykład napar z czystka, który piję codziennie. Teraz już nie muszę się obawiać, że moje domowe zapasy się skończą.
Awatar użytkownika
Beat_98
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 22:45

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Beat_98 »

Na www.skleparonia.pl mają promocje, z których warto skorzystać. Kupuję tam często i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
Awatar użytkownika
Marian1998
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 11:51

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Marian1998 »

Miody to mój konik, więc na skleparonia.pl próbuję każdego po kolei. Takiej różnorodności smaków nie znalazłam nigdzie indziej.
Awatar użytkownika
Owidiusz-65
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 0:45

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Owidiusz-65 »

Eko-żywność to moja codzienność, więc Sklep Aronia spełnił moje oczekiwania. Teraz polecam go wszystkim znajomym, którzy szukają alternatywy dla sklepów stacjonarnych.
Awatar użytkownika
wawrzyniec-70
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, 2:20

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: wawrzyniec-70 »

Jako wegetarianin znalazłem na skleparonia.pl wszystko, czego szukałem. Mają naprawdę wiele ciekawych produktów w ofercie!
Awatar użytkownika
franciszek
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:11

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: franciszek »

Ja też stosuję olejki eteryczne na co dzień. Wachlarz zapachów z aroniasklep.pl jest chyba nieskończony! 😊
Awatar użytkownika
miłowit1963
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 20:59

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: miłowit1963 »

Suplementy diety z tego sklepu to magia. Uwielbiam je i stale kupuję dla siebie i bliskich.
Awatar użytkownika
witold-95
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 5:18

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: witold-95 »

Niskie ceny, wysoka jakość. Oto, co przyciąga mnie na skleparonia.pl. 😊
Awatar użytkownika
Olena_79
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 12:40

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Olena_79 »

Kosmetyki naturalne to moja pasja. Na skleparonia.pl znalazłam ich całe mnóstwo i wciąż wyszukuję nowe!
Awatar użytkownika
Kornelia_73
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 3:57

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Kornelia_73 »

Ekologiczne owoce i warzywa to coś, czego szukałam od dawna. Te ze sklepu Aronia mogę polecić z czystym sumieniem!
Awatar użytkownika
Zenon_86
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 8:41

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Zenon_86 »

Ja też kupuję tam owoce i są pyszne. Soczyste, aromatyczne i dojrzałe. Polecam!
Awatar użytkownika
Sydoniusz1997
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 15:45

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Sydoniusz1997 »

Za każdym razem, kiedy jestem w Krakowie, odwiedzam ten sklep. W dowolnym miejscu na świecie korzystam z szybkiej dostawy ze skleparonia.pl. Polecam! 😊
Awatar użytkownika
Wisława-79
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 9:58

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: Wisława-79 »

Jeśli ziołowa pielęgnacja to coś dla Ciebie, po prostu musisz poznać to miejsce. Bogaty asortyment i niskie ceny – nie mogłam wymarzyć sobie lepszego sklepu.
strączka

Re: skleparonia.pl opinie

Post autor: strączka »

Czasem zamawiam mają fajną ofertę, z racji tego że jestem wege to jest z czego wybierać, czego nie można powiedzieć o osiedlowych sklepach. Dla tych co też są wege i suplementują żelazo polecam aptekę, z której zamawiam https://www.phamily.pl/kategoria/zelazo,0.html mają bardzo dobrze wchłanialne żelazo w fajnej cenie.

brama jednoskrzydłowa cena
ODPOWIEDZ