Nutridrinki

Polecamy suplementy, witaminy, uzupełnienie codziennej diety.
Maćka

Nutridrinki

Post autor: Maćka »

Czy którejś z Was lekarz zalecił stosowanie nutridrinków, kiedy dziecko nie miało apetytu w trakcie infekcji? Co możecie powiedzieć o tego typu suplementacji więcej? Jestem ciekawa Waszych opinii, bo nam lekarz mocno rekomendował takie nutridrinki. Jak smakowały Waszym pociechom?
Baśka

Re: Nutridrinki

Post autor: Baśka »

Jeśli już konsultowałaś to z lekarzem to na pewno on wie najlepiej, co poleca i jest to bezpieczne dla dziecka. Znam NutriKid Multi Fibre, bo my go podawaliśmy młodszej córce podczas ostatniej infekcji i bardzo jej smakował. Zwłaszcza ten czekoladowy. Pod koniec choroby nawet pokusiłam się, żeby zrobić niego lody. Widok zdrowiejącego dziecka z uśmiechem, bo może jeść w końcu pyszne lody - bezcenny!
Włada

Re: Nutridrinki

Post autor: Włada »

Maćka pisze: ↑03 mar 2021, 17:23 Czy którejś z Was lekarz zalecił stosowanie nutridrinków, kiedy dziecko nie miało apetytu w trakcie infekcji? Co możecie powiedzieć o tego typu suplementacji więcej? Jestem ciekawa Waszych opinii, bo nam lekarz mocno rekomendował takie nutridrinki. Jak smakowały Waszym pociechom?
Ja w takiej sytuacji dla mojego synka kupuję w dozie napój Frebini. To jest nutridrink stworzony z myślą właśnie o dzieciach:)

własny motyw wordpress
kaśka2778

Re: Nutridrinki

Post autor: kaśka2778 »

Baśka pisze: ↑07 mar 2021, 9:57 Jeśli już konsultowałaś to z lekarzem to na pewno on wie najlepiej, co poleca i jest to bezpieczne dla dziecka. Znam NutriKid Multi Fibre, bo my go podawaliśmy młodszej córce podczas ostatniej infekcji i bardzo jej smakował. Zwłaszcza ten czekoladowy. Pod koniec choroby nawet pokusiłam się, żeby zrobić niego lody. Widok zdrowiejącego dziecka z uśmiechem, bo może jeść w końcu pyszne lody - bezcenny!
Super, powodzenia na przyszłość!
-
Agencja Eventowa Katowice
Tałne

Re: Nutridrinki

Post autor: Tałne »

Włada pisze: ↑27 kwie 2021, 21:08
Maćka pisze: ↑03 mar 2021, 17:23 Czy którejś z Was lekarz zalecił stosowanie nutridrinków, kiedy dziecko nie miało apetytu w trakcie infekcji? Co możecie powiedzieć o tego typu suplementacji więcej? Jestem ciekawa Waszych opinii, bo nam lekarz mocno rekomendował takie nutridrinki. Jak smakowały Waszym pociechom?
Ja w takiej sytuacji dla mojego synka kupuję w dozie napój Frebini. To jest nutridrink stworzony z myślą właśnie o dzieciach:)
A kupię w DOZie jakiś nutridrink, który mogę podać osobie chorującej na cukrzycę?
ODPOWIEDZ