Zestaw ćwiczeń do domu

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Wymęczona

Zestaw ćwiczeń do domu

Post autor: Wymęczona »

Cześć!
Możecie polecić mi jakąś stronę z rozpiską ćwiczeń na codzień? Takich, któe mogę wykonywać w domu i do których nie potrzebuję żądnego sprzętu. Mam tylko hantle, jestem uwiązana w czterech ścianach praktycznie i nie mam funduszy na zakup niczego specjalistycznego. Na pewno są jakieś takie ćwiczenia. Jak nie na stronce to może na YT? Tylko błagam, nic pokroju Ewy Chodakowskiej bo nie chcę się wykończyć. Robię to dla siebie i chcę podejść na spokojnie, z rozwagą ale wytrzymać dłużej niż dwa tygodnie.
----------------------
Marcelina poleca gazetki promocyjne Lidl
aguś

Re: Zestaw ćwiczeń do domu

Post autor: aguś »

W tym ciężkim dla nas okresie staram się ćwiczyć w domu . Kupiłam sobie do tego parę przyrządów i urządzeń . Najbardziej lubię korzystać z piłki gimnastycznej Anti-Burst YB02 55 cm . Pamiętam ze zamawiałam ja przez internet tutaj https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... a-HMS.html . Jest ona przeznaczona do treningu ogólnorozwojowego. Piłka pozwala skutecznie zwiększyć sprawność, stanowi też idealne uzupełnienie standardowego treningu o elementy związane z ćwiczeniami równoważnymi.
draniś

Re: Zestaw ćwiczeń do domu

Post autor: draniś »

Mega fajna opcja - https://www.hop-sport.pl/wioslarze/
Ale standardowo to kwestia taka, jakie lubi się aktywności. Trenowanie nieustannie na takich samych zasadach po prostu się nudzi. Staram się co jakiś czas wprowadzać sobie urozmaicenie w aktywności, aby było ciekawiej...
Nie wiem, jak to będzie wyglądać dalej, zobaczymy, najważniejsze, aby się działo ;-)
ODPOWIEDZ