Studio bodyfit20.pl

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Tadea65
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 1:43

Studio bodyfit20.pl

Post autor: Tadea65 »

Jest tu ktoś, kto chodzi do studia bodyfit20.pl w Poznaniu na treningi EMS? Jak oceniacie ich skuteczność? Planuję się zapisać, bo to chyba jedyna opcja dla mnie. W tygodniu trudno mi znaleźć czas na jakąkolwiek aktywność fizyczną.
Awatar użytkownika
arabella1996
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 18:10

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: arabella1996 »

Trening EMS jest super, bardzo polecam. W dodatku w bodyfit20.pl pracują świetni trenerzy, którzy świetnie motywują, ale przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Jeśli chcesz zadbać o sylwetkę, ale brak Ci czasu, to zachęcam do zapisania się :)
Awatar użytkownika
gleason.karli
Posty: 6
Rejestracja: 03 wrz 2020, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: gleason.karli »

Czy warte uwagi jest to studio? Proszę o opinię.

parkside einhell
Awatar użytkownika
hiacynt_85
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 3:23

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: hiacynt_85 »

Teraz na czas pandemii treningi personalne to idealny sposób żeby poćwiczyć i uniknąć kontaktów z innymi. Jakość zajęć na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
natalia-99
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 2:14

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: natalia-99 »

W Body Fit pracują super trenerzy, którzy mają wielką wiedzę i potrafią ją zastosować w realnym treningu. Trenuje od kilku tygodni i efekty na prawdę są zadziwiające. Moje przyjaciółki są w szoku.
Awatar użytkownika
Gerard
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 14:15

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: Gerard »

Dzięki treningom w Body Fit pozbyłem się bólu pleców i zyskałem dużą poprawę kondycji fizycznej. Duży efekt przy niewielkim faktycznym czasie trenowania.
Awatar użytkownika
miłowit1987
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 21:38

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: miłowit1987 »

Body Fit to miejsce dla każdego, każdy się tutaj odnajdzie, bo trenerzy podchodzą bardzo indywidualnie do każdej osoby.
Awatar użytkownika
ota
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2020, 14:55

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: ota »

Treningi w Body Fit dają super efekty, w bardzo krótkim czasie. Myslę że uda mi się z nimi zrobić formę na lato :D
Awatar użytkownika
Radomił
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 12:12

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: Radomił »

To bardzo fajne miejsce, w którym pracuje wielu profesjonalnych trenerów. Uwielbiam spędzać tam czas. To prawie jak mój drugi dom
Awatar użytkownika
berta_83
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 1:12

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: berta_83 »

Sprawdziłam już wiele klubów fitness i siłowni, ale w Body Fit jest mi najlepiej. Widzę efekty swoich treningów co motywuje mnie do dalszej pracy.
Awatar użytkownika
Beatrycja_78
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 15:43

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: Beatrycja_78 »

Pierwszy raz byłam u nich z przyjaciółką, ale kiedy ona ze względów zdrowotnych zrezygnowała, ja przychodziłam dalej i nie wyobrażam sobie jakby było gdyby ich zabrakło.
Awatar użytkownika
emma86
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 6:47

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: emma86 »

Fajny klimat, super miejsce, bardzo dobre efekty i to mnie bardzo cieszy :)
małwa20

Re: Studio bodyfit20.pl

Post autor: małwa20 »

Każdy ma prawo czuć się zagubiony w tych wszystkich możliwościach ćwiczeń i w obowiązkach, jak to dokładnie rozumiem. Jednak od tego jest trener Personalny Olsztyn , żebyśmy jednak się w tym odnajdywali. On nam wskaże dobrą drogę i pokaże, jak wykonywać ćwiczenia, oraz na co tak naprawdę stać nasze ciało. Myślę, że warto się do niego wybrać.
ODPOWIEDZ