Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
luizka
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:44

Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: luizka »

Wiosna coraz bliżej, a z nią znowu rozpocznie się wiele nowych aktywności, takich jak jazda rowerem. Trafiłam ostatnio na sklep Rowery Białołęka, mają nawet sklep internetowy pod adresem https://rowerybialoleka.com.pl/. Ktoś może kupował u nich rower i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
kejti33
Posty: 62
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:24

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: kejti33 »

Kupowałam niedawno rower w Rowery Białołęka i muszę pochwalić bardzo konkretną, rzeczową i znającą się na sprzedawanym sprzęcie ekipę. Doradzono mi, rower jest super, polecam.
Awatar użytkownika
Margo
Posty: 45
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:35

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: Margo »

W końcu wiosna, pora ruszyć się sprzed telewizora. Znajoma poleciła mi fajny sklep rowerowy, http://rowerybialoleka.pl/. Bardzo fachowo podeszli do tematu mojego przyszłego roweru. Model dobrany jest do mojego wzrostu i stylu jazdy. Fajne miejsce.
Awatar użytkownika
Elipsa
Posty: 51
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:49

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: Elipsa »

Niedawno musiałam wymienić swój stary rower. Udałam się do salonu niedaleko, Rowery Białołęka. Sprzedawcy bardzo pomocni, wystarczyło kilka wskazówek i już miałam wybrany rower. Super maszyna. A salon polecam.
Awatar użytkownika
Eryka1982
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2019, 3:08

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: Eryka1982 »

polecam sklep rowerybialoleka.com.pl przede wszystkim przez wzgląd na obsługę, pracują tam prawdziwi pasjonaci rowerów, dzięki czemu, można się od nich dowiedzieć wielu rzeczy, doradzą, podpowiedzą, naprawdę zwracają uwagę na to, dla kogo i po co jest wybierany rower!
Awatar użytkownika
Jeremiasz_83
Posty: 16
Rejestracja: 31 lip 2019, 3:40

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: Jeremiasz_83 »

Bardzo dobry sklep rowerowy, przystępne ceny, rzeczywiście obsługa wyróżnia się na tle konkurencji.
Awatar użytkownika
Omar1980
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2020, 17:59

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: Omar1980 »

Polecam sklep https://rowerybialoleka.com.pl/, mają duży wybór różnego rodzaju rowerów - od miejskich standardowych damek w stylu holenderskim, po profesjonalne rowery MTB.
Awatar użytkownika
leopolda1992
Posty: 5
Rejestracja: 18 sty 2020, 6:40

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: leopolda1992 »

Mają duży wybór rowerów dla Juniorów i dzieci w bardzo dobrych cenach. Przyjemna obsługa, bezproblemowy zakup i serwis.
Awatar użytkownika
Alfreda78
Posty: 15
Rejestracja: 02 sie 2019, 0:06

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: Alfreda78 »

Najlepszy sklep rowerowy w okolicy. Mają rowery górskie, miejskie, trekkingowe, dirtowe i wiele innych. Dla miłośnika amatorskiego kolarstwa w sam raz ;)
Awatar użytkownika
Bogumil
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2019, 0:56

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: Bogumil »

Jeśli szukasz ekipy, która naprawdę pasjonuje się tematem jazdy rowerem i zna się na rzeczy, to uderzaj do rowerybialoleka.com.pl, oni wiedzą, jak dobrać idealnie rower. Mają ogromny wybór modeli.
Awatar użytkownika
dominika_71
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:27

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: dominika_71 »

Mają najlepszy wybór rowerów od najlepszych producentów. I znają się na tym naprawdę dobrze, doradzą ci, co będzie najlepsze dla twojego stylu jazdy.
Awatar użytkownika
Andrea_67
Posty: 8
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:57

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: Andrea_67 »

Z https://rowerybialoleka.com.pl/ mam swój rower górski i uwielbiam nim jeździć. Bardzo fachowe doradztwo, sam nie wiedziałem dokładnie, co powinienem wybrać. Polecam każdemu.
nierozłączka

Re: Sklep rowerybialoleka.com.pl - opinie

Post autor: nierozłączka »

a o rowerzyście słyszeliście? Mają tam rowery szosowe link, a to moje nawiększe marzenie. Wiadomo, że nie należą do najtańszych i to nie łatwa decyzja, a chciałoby się jeszcze trochę przyoszczędzić i kupić sobie jakieś akcesoria, a te są też u nich w sklepie
ODPOWIEDZ