simpla.pl - opinie

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Tulimierz
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:14

simpla.pl - opinie

Post autor: Tulimierz »

Hej, Przygotowuję się do nowego sezonu rowerowego i kompletuje sprzęt. W Internecie trafiłem na stronę simpla.pl i jestem ciekaw waszych opinii na temat jakości oferowanych przez nich produktów.
Awatar użytkownika
Jędrzej-72
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 6:17

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Jędrzej-72 »

Simpla Fabryka Akcesoriów i Części Rowerowych jest znana w branży rowerowej. Produkty są super jakości i zawsze spełniają moje oczekiwania.
Awatar użytkownika
Henrieta1978
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 14:52

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Henrieta1978 »

Ich głównym produktem są ich autorskie błotniki, ale mają też osłony do łańcucha i koszyki na bidon. Polecam w 100%
Awatar użytkownika
Olaf
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 14:56

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Olaf »

Zaopatruję się u nich często w błotniki do mojego sklepu rowerowego i zawsze cieszą się dużą popularnością wśród moich klientów.
Awatar użytkownika
August71
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 17:03

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: August71 »

Wysoka jakość, wytrzymałość i estetyka to słowa które doskonale opisują produkty tej firmy.
Awatar użytkownika
kajfasz1967
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:29

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: kajfasz1967 »

Wchodząc do nich na stronę znajdziesz błotniki rowerowe w wersji MTB, CITY i KIds. Ja korzystam z opcji MTB ale jestem przekonany, że wszystkie są na równie wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Zwinisława
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 6:55

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Zwinisława »

Błotniki produkowane przez simpla są bardzo praktyczne i spełniają moje wymagania. Dodatkowo wizualnie są bardzo klasyczne to jest dla mnie ważną kwestią.
Awatar użytkownika
Celina1978
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 19:25

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Celina1978 »

Przy wyborze sprzętu zawsze kieruje się jego użytecznością i ceną. Oba te parametry w przypadku marki Simpla są spełnione na wysokim poziomie. Dodatkowo są również przyjemne dla oka.
Awatar użytkownika
Chwalibog-93
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2020, 15:20

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Chwalibog-93 »

Gwarancja wysokiej jakości. Simpla to solidna firma, która cieszy się dużym zainteresowaniem.
Awatar użytkownika
ksawery-81
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 18:19

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: ksawery-81 »

Produkty Simpla są bardzo wysoko oceniane w skali Europy i świata. Sam korzystam od lat ich oferty i wszystkich zachęcam żeby zapoznać sie z tą marką.
Hańka

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Hańka »

W zeszłym sezonie moje serce zabiło mocniej do roweru i wycieczek rowerowych. Początkowo były to krótkie trasy i nawet nie spodziewałam się, że będę w stanie robić 100, 120 km dziennie. W te wakacje udało mi się to kilkukrotnie:) Jeśli chodzi o akcesoria rowerowe to przyznaję, że firma Simpla jest naprawdę godna uwagi. Właśnie u nich doposażyłam swój rower, dzięki czemu niczego mi nie brakowało podczas wojaży.
anekiń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: anekiń »

Lubię wszelkiego rodzaju trasy leśne, piaskowe, niekoniecznie te "główne", dlatego dla mnie obowiązkiem jest rower MTB. Jeśli chodzi o większość osprzętu, kupiłam go oczywiście w Simpla. To jest sklep, który powinien znać każdy rowerzysta.
Waść

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Waść »

Nie planowałam rozbudowywać swojego roweru o takie akcesoria jak błotniki rowerowe, ale gdy zaczęłam więcej jeździć, zwłaszcza po leśnych, błotnistych trasach, okazało się, że to niezbędne. Firma Simpla ma świetnej jakości akcesoria, umieją też dobrać odpowiednie akcesoria do konkretnego modelu roweru. Szczerze polecam.
Całka

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Całka »

Naprawdę polecam sklep Simpla. Sprzęt naprawdę dobrej jakości, ceny przystępne. Dzięki nim mój rower jest naprawdę profesjonalnie doposażony.
Gryź

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Gryź »

Błotniki bardzo wysokiej jakości, jestem zadowolona, nie tylko z zakupu, ale także z podejścia sklepu do klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić sklep Simpla.
Maruś

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Maruś »

W tym, kończącym się już roku mój syn zaczął swoją "bardziej poważną" przygodę z jazdą na rowerze. Ma prawie sześć lat i wspólnie pokonaliśmy już sporo kilometrów w tym sezonie. Doposażyłem mu rower właśnie dzięki Simpla, mają świetne błotniki do roweru dziecięcego bez problemu można było dopasować do małego rowerku. Polecam.
Aśka

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Aśka »

Bardzo dobrej jakości są części rowerowe z Simpla. Pierwsze na co zwracam uwagę to jakość produktów, sprzętu, który kupuję do swojego roweru, więc naprawdę wiem co mówię. Polecam!
Radoś

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Radoś »

Jestem bardzo zadowolona z osłony jaką zakupiłam w sklepie Simpla. Dobry kontakt ze sklepem, szybkie zamówienie, doskonała jakość produktów. Polecam serdecznie.
Koleś

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Koleś »

Uwielbiam mój rower i uwielbiam jeździć na rowerze, planuję w tym roku pierwszy raz jeździć również zimą. Dlatego tak ważne jest dla mnie, żeby osprzęt rowerowy był jak najlepszej jakości. Dlatego postawiłem na markę Simpla. Jestem zachwycony.
Ćwir

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Ćwir »

Firma Simpla ma naprawdę świetny osprzęt do rowerów. Bardzo trwały i dobrej jakości. Jestem zadowolona ze wszystkich zakupów. A dla mojego roweru kupuję tylko to co najlepsze.
Aniśka

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Aniśka »

Mam osprzęt rowerowy firmy Simpla i jestem bardzo zadowolona, a wiem co mówię, bo bardzo dużo jeżdżę na rowerze. Ale okazało się, że można u nich kupić również maseczki ochronne, bardzo dobrej jakości. W obecnych czasach warto mieć zapas.
Groń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Groń »

Ja zdecydowałam że lepsza dla mnie będzie przyłbica . Noszę okulary i maseczka sprawia że staję się ślepa. Szybka wysyłka zakupionego towaru, dobry kontakt ze sklepem i dobra jakość produktu.

domina black
Sońka

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Sońka »

Właśnie w Simpla kupiłam najlepsze błotniki jakie w życiu miał mój rower. Ba, jakie ja miałam w życiu, bo rowerów miałam już kilka. A naprawdę znam się na sprzęcie. Warto kupić u nich.
Aluśka

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Aluśka »

Może ktoś mógłby pomyśleć, że nie jest to najlepszy czas na to, żeby kupować akcesoria rowerowe, ale czas dobry jak każdy inny, jeśli ktoś podobnie jak ja, jeździ na rowerze przez cały rok. Produkty Simpla są wytrzymałe, najwyższej jakości. Polecam.
Rubiń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Rubiń »

Zawsze w Simpla kupowałam akcesoria do roweru, ostatnio kupiłam maski ochronne w bardzo przystępnej cenie. Sklep jest świetny, zawsze mają czas żeby coś doradzić, pomóc wybrać osprzęt. Dobrej jakości produkty. Super.

uprawa rozmarynu w domu
łotr

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: łotr »

Bardzo serdecznie polecam firmę Simpla, a właściwie ich akcesoria rowerowe. Kupiłem jakiś czas temu błotniki całoroczne które rewelacyjnie sprawdziły się jesienią i bez problemu dają radę teraz, zimą. Nie są straszne deszcze, czy błoto.
Bożia

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Bożia »

Mam aż dwa koszyki na bidon z firmy Simpla. Są trwałe i mocno trzymają bidon, nawet na największych wertepach :) Sporo już ze mną zjeździły i sprawdzają się fenomenalnie.
MałaMiń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: MałaMiń »

Mój rower jest od dawna doposażany właśnie w Simpla. Ale w poprzednim sezonie kupiłam też błotniki do roweru dziecięcego dla córki, jakość zdecydowanie na plus, w porównaniu z tymi, które miała wcześniej.
kupidyń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: kupidyń »

Świetne akcesoria do roweru. Profesjonalny sklep, świetna obsługa klienta, duży wybór akcesoriów. Jestem zadowolony z każdego zakupu. A robię je dość regularnie. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu.
Mangoś

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Mangoś »

Zawsze kupowałam różne akcesoria do roweru, teraz kupiłam artykuły ochronne. Wiedziałam że mogę zaufać jakości sklepu, szybkiej wysyłce, przyzwoitym cenom. Doceniam to. Polecam bardzo. Warto.

płaskownik stalowy 30 x 3 cena
Suś

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Suś »

Jeśli pasjonaci zajmują się osprzętem do rowerów, to wychodzi właśnie tak: czyli super. Błotniki MTB są naprawdę fajne, dobry, szeroki profil, łatwy montaż. Warto u nich kupować. To bardzo wysoka jakość za fajną cenę.
Iwaśka

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Iwaśka »

Nie mogę się już doczekać na sezon rowerowy, ale póki co, uzupełniłam swój sprzęt rowerowy, kupiłam między innymi właśnie błotniki i inne akcesoria rowerowe w sklepie Simpla. Jakość pierwszorzędna.
Iguś

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Iguś »

Znam sklep doskonale i wiem, że produkty są dobrej jakości. Dlatego postanowiłam zamówić również artykuły ochronne u nich. Jak zawsze: wszystko w najlepszym porządku, szybka realizacja zamówienia, wysoka jakość. Polecam Simpla.
Vyżty

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Vyżty »

Najlepsze z możliwych błotniki rowerowe kupicie właśnie w firmie Simpla. Znam się na sprzęcie rowerowym, więc mówię to z bogatego doświadczenia rowerzysty.
Małsy

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Małsy »

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc ja doposażam swój pojazd we wszystkie, potrzebne mi akcesoria rowerowe. Jeśli chodzi o osłony i błotniki, najlepsze są właśnie z Simpla.
złapa

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: złapa »

Jeśli ktoś z Was lubi jeździć na rowerze, to naprawdę powinien poznać firmę Simpla. W ofercie mają błotniki, koszyki i osłony rowerowe. Świetna jakość.
Liń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Liń »

Jest mnóstwo dilerów firmy Simpla w całym kraju, można sprawdzić listę i stacjonarnie dokonać zakupów. A warto. Mają dobrej jakości błotniki i osłony rowerowe. Jak kupować to tylko coś dobrego.
Łukasz

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Łukasz »

Ich części do rowerów zostały mi polecone przez znajomego, zapalonego rowerzystę. Sam zacząłem jeździć na rowerze MTB w zeszłym sezonie i po całym roku jazdy również mogę polecić te produkty.
Bryń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Bryń »

Ja kupowałam maski , wiedziałam że będą dobrej jakości, bo robiłam już u nich zakupy i zawsze byłam zadowolona. Zarówno z samych zakupów jak i jakości części do roweru. Polecam bardzo.
Ławat

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Ławat »

Nie wiem czy ktoś z Was wie, ale mają też w ofercie akcesoria rowerowe dla dzieci. Znam markę Simpla od lat, ale dopiero w poprzednim sezonie kupiłam akcesoria dla dzieci.
Fraś

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Fraś »

Już nie mogę się doczekać sezonu rowerowego. Nie jeżdżę zimą, zwłaszcza gdy jest taki śnieg jak teraz - dbam o swoje bezpieczeństwo. Więc czekam na wiosnę. Na pewno akcesoria rowerowe zakupię w sklepie Simpla. To dobrej jakości akcesoria i sprawdzają się przy częstym użytkowaniu. A w sezonie jeżdżę codziennie :)
Łajba

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Łajba »

Sezon zbliża się wielkimi krokami, więc to już najwyższy czas żeby zadbać o osprzęt swojego roweru. Ja zamówiłem już nowe błotniki rowerowe właśnie z firmy Simpla, bo oni mają zdecydowanie najlepsze. Oczywiście wiosną tak czy siak rower pójdzie na profesjonalny przegląd, ale co do osprzętu tej firmy jestem pewna, bo właśnie tam mi ich polecono.
Toriń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Toriń »

Jeśli chodzi o błotniki rowerowe, to można powiedzieć, że firma Simpla to jest taki numer jeden i daleko, daleko w tyle pozostaję inne marki. Wiem co mówię, jestem zapalonym rowerzystą - amatorem. Ale jeżdżę od lat i naprawdę dużo. Mam zaufanie do produktów marki Simpla i nie zamierzam zmieniać ich na inne, nie zamierzam nawet patrzeć w kierunku innych ;)
brzdęk

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: brzdęk »

Znajomy polecił mi sprzęty, dodatki rowerowe firmy Simpla. Kupiłem błotniki rowerowe i koszyki na bidon, funkcjonalne, dobrej jakości. Bardzo sobie chwalę. . .
Śnieżek

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Śnieżek »

Bardzo fajne błotniki do rowerów miejskich. Zdecydowanie świetny sklep jeśli chodzi o akcesoria rowerowe, fajny wybór w bardzo fajnych cenach. Możecie kupować u nich w ciemno. Na pewno będziecie zadowoleni. .
adeń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: adeń »

Kupiłem Błotniki RAPTOR z Simpla. Mają elementy odblaskowe, co jest mega ważne, bo nie jest bez wpływu na bezpieczeństwo na drodze. Naprawdę przetestowane w różnych warunkach i świetnie chronią przed zachlapaniem niezależnie od tego, czy jadę drogą rowerową, czy całkowicie poza nią, dziką trasą MTB.
Potoś

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Potoś »

świetne akcesoria rowerowe, sezon zaraz się zacznie, więc warto zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne akcesoria. Uwielbiam jeździć na rowerze, więc sklep Simpla znam doskonale. Bardzo sobie go chwalę. .
Gabryń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Gabryń »

Super błotniki do rowerów MTB. Spory wybór, więc każdy znajdzie coś co go zadowoli. Wiadomo że każdy na rowerze woli coś innego, coś innego jest dla niego wygodne i komfortowe. Ja polecam naprawdę szczerze firmę Simpla, kupuję u nich co jakiś czas nowy osprzęt i bardzo sobie chwalę.

transporty do polski
igła

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: igła »

Co ja mogę jeszcze napisać. Moja opinia również jest świetna. Jeśli chcecie doposażyć swój rower do części, akcesoria rowerowe firmy Simpla są warte uwagi, moim zdaniem najlepsze. .

rury grubościenne ze stali nierdzewnej
mróz

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: mróz »

Ze względu na to że znam sklep Simpla i zawsze byłam zadowolona z zakupów, to teraz przy okazji wyboru akcesoriów rowerowych zamówiłam również materiały ochronne. Maseczki są fajnej jakości, nie podrażniają, nie ciągną za uszy. Super. .
Broń

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Broń »

Naprawdę porządne, wysokiej jakości akcesoria rowerowe. Sezon rowerowy już widać na horyzoncie, jeszcze kilka dni, jeszcze kilka stopni więcej i będziemy mogli śmigać na rowerach. Jestem zadowolona z rzeczy kupionych w Simpla. Jest to świetny sklep dla rowerowych maniaków. A ja jestem rowerowym maniakiem :)
Frś

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Frś »

Ja kupuję w Simpla oprócz akcesoriów rowerowych także artkuły ochronne. Warto w tych czasach mieć zapas takich artykułów. Sklep Simpla jest bardzo rzetelny. Świetnie się robi w nim zakup, zawsze wszystko jest jasne i przejrzyste. Zamówienie zawsze jest na czas i zawsze jest kompletne.
Awatar użytkownika
subisława1979
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2020, 21:01

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: subisława1979 »

Simpla to bardzo fajne Akcesoria rowerowe. Zawsze tuż przed sezonem staram się zrobić zakupy, kupić osłonę, błotniki itp. To dla mnie ważne żeby rower był w 100% przygotowany do jazdy. Sklep Simpla to świetne miejsce dla maniaków rowerowych.
Kaśka73

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Kaśka73 »

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sklepu rowerowego to polecam Ci sporti.pl. Znajdziesz tam wszelkie akcesoria i części rowerowe. Zamawiam tam regularnie wszystko co potrzebuje przed sezonem, nigdy nie miałam z niczym problemów, a ich produkty są dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Leka-64
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2020, 6:55

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Leka-64 »

Akcesoria rowerowe w Simpla są naprawdę dobrej jakości, a wiadomo że jak kupuje się czy to osłonę czy błotniki to chce się mieć pewność że posłużą w różnych warunkach. Nigdy nie narzekałam na jakość akcesoriów zakupionych w tym sklepie.
Awatar użytkownika
Antonina_69
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2020, 13:34

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Antonina_69 »

Zwykle jedyną osłoną ramy przed łańcuchem jest naklejka, w simpla można dostać coś takiego jak elastyczna osłona na ramę Super sprawa, rama nie rysuje się, nie niszczy, a koszt takiej osłony jest bardzo niewielki. Warto kupić coś takiego.
Awatar użytkownika
Szczepan81
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2021, 4:05

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Szczepan81 »

Ja kupiłem dla dzieciaków błotniki z serii kids. Nie ustępują jakością i wytrzymałością tym z serii "dla dorosłych" a mogą być bajecznie kolorowe. To ważne dla dzieci, a jakość tych elementów jest ważna dla nas rodziców :)

altana z grillem
Awatar użytkownika
Maurycjusz1996
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 21:11

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Maurycjusz1996 »

Przy okazji zakupów przygotowawczych do sezonu rowerowego, zamówiłem również maski ochronne w Simpla. Byłem pewny ich jakości, a ceny są naprawdę spoko. Bardzo polecam sklep Simpla, przygotujecie z nimi swój rower do jazy :)
Awatar użytkownika
Achilles
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2020, 12:55

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Achilles »

Już można zacząć sezon rowerowy! Słońce grzeje. Dlatego od razu przyszedłem do sklepu Simpla po akcesoria rowerowe. Lubię ten sklep, bo pracują w nim prawdziwi pasjonaci rowerowi. Dokładnie wiedzą co sprzedają. Mają wiedzę i pasję.

pestki jądra moreli
Awatar użytkownika
hadriana1985
Posty: 6
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:40

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: hadriana1985 »

Bardzo fajne koszyki do bidonu. Ogólnie sklep Simpla jest bardzo fajny, bardzo szybka realizacja zamówień, dobry kontakt, super ceny. Chwalę sobie zakupy w Simpla. Zawsze znajdę co dla siebie, coś co sprawia że mój rower jest jeszcze lepszy :)
Awatar użytkownika
Nikoleta
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2020, 2:23

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Nikoleta »

Ja kupiłam dla swoich dzieciaków maseczki ochronne kids. Zwykłe maseczki są dla nich za luźne i niewygodne, a te leżą jak ulał. A znamy sklep Simpla i kupujemy w nim co roku różne akcesoria do rowerów. Zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku.
Awatar użytkownika
Rozalinda1970
Posty: 8
Rejestracja: 29 paź 2019, 19:01

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Rozalinda1970 »

Kupuję w Simpla osprzęt do roweru, ale ostatnio kupiłam też artykuły ochronne. Cenię sobie ten sklep, bardzo dobra jakość produktów, szybko, sprawnie i w fajnych cenach.
Awatar użytkownika
jur_98
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2020, 15:01

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: jur_98 »

Osłony na ramę z Simpla spełniają swoją rolę i są naprawdę dobrej jakości. Jestem zadowolony z każdego zakupu jakiego dokonałem w tym sklepie. Solidność i jakość - to ich cechuje. Widać że to pasjonaci rowerów.
Awatar użytkownika
Lila1970
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2021, 22:49

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Lila1970 »

Często zdarza się tak, że osprzęt rowerowy dla dzieci jest gorszej jakości. Ale nie w Simpla, błotniki z serii Kids są bardzo dobrej jakości. Trwałe i solidne. W bardzo przystępnych cenach. Warto zaufać tej firmie.
Awatar użytkownika
oktawiusz62
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2021, 16:46

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: oktawiusz62 »

Mają tez bardzo fajne koszyki do bidonu. Fajnie wykonane, solidne, bidon nie wypada nawet na wertepach i trudniejszych trasach. Wygodne i po prostu fajne. Polecam sklep simpla każdemu fanowi jazdy na rowerze. Taka markę buduje się długo ale warto.
Awatar użytkownika
Odon
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2020, 6:24

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Odon »

Mają naprawdę dobrej jakości akcesoria rowerowe. To rzetelna, uczciwa firma, mają dobry kontakt z klientem i są otwarci na to aby coś wytłumaczyć, doradzić, rozwiać wątpliwości. Jestem zadowolonym klientem i polecam wszystkim tę firmę.
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2019, 16:28

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Nestor »

Zdecydowanie najlepsze błotniki mtb na rynku, chwalę sobie ich jakość, wykonanie, trwałość. Zaczyna się sezon rowerowy, warto przygotować rower do sezonowych szaleństw. Jeśli szukacie dobrej jakości błotników to polecam Simpla, bez dwóch zdań.
Awatar użytkownika
Sabrina96
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2021, 23:58

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Sabrina96 »

Ucieszyłam się, że w Simpla można kupić artykuły ochronne, bo zawsze gdy cos kupowałam w tym sklepie to byłam bardzo zadowolona z jakości. Teraz znów robiłam zakupy, więc przy okazji kupiłam też maseczki. Warto było. Fajne są.
Awatar użytkownika
Dymitr1979
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:26

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Dymitr1979 »

Jeśli szukacie takich rzeczy jak błotniki, koszyki do bidonu, osłony to polecam sklep Simpla. Znajdziecie tu doskonałej jakość akcesoria rowerowe i pasjonatów tego sportu. Możecie dopytać o jakieś szczegóły. Oni mają fajne podejście do klienta i chętnie odpowiadają na pytania.
Awatar użytkownika
Sylwia74
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2020, 10:06

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Sylwia74 »

Kupuję różne akcesoria do roweru, zwłaszcza teraz wiosną. I osłony i błotniki i inne gadżety. Lubię dopieszczać mój rower. W sklepie Simpla mogę to zrobić. I wiem że kupuję coś dobrego, wartościowego, trwałego.
Ełka

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Ełka »

Ogromnie się cieszę z tego, że w końcu pogoda daje sygnał, że czas na rower! Wiosna chyba już z nami zostanie, więc zaczynam sezon rowerowy:) Zamówiłam z Simpla nowe błotniki rowerowe bo wiem, że oni mają najlepsze. W zeszłym roku kupił ich błotniki mój partner, który jest zapalonym rowerzystą.
Awatar użytkownika
Zaira-76
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2021, 20:23

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Zaira-76 »

Sezon rowerowy w końcu trwa, chociaż pogoda nie rozpieszcza. Dlatego dobrze do roweru dokręcić błotniki. W innym wypadku możemy wyglądać jak błotny golem na rowerze ;) Polecam sklep Simpla, dobre jakościowo produkty rowerowe.

brak wtyczki flash android
Awatar użytkownika
alan-73
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2020, 10:52

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: alan-73 »

Dobrej jakości akcesoria rowerowe, jeśli szukacie czegoś dla siebie lub dla dzieci na pewno to znajdziecie w Simpla. Jakość bardzo ok, ceny również ok, kontakt ze sklepem rewelacyjny. Dobre miejsce dla rowerzystów.
Awatar użytkownika
Cecylian-83
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2020, 20:22

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Cecylian-83 »

Ja ostatnio zakupiłem osłony na ramę i jestem naprawdę zadowolony. Sprawdzają się w stu procentach. Polecam sklep simpla każdemu miłośnikowi dwóch kółek.
Awatar użytkownika
Bogumir
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2021, 1:20

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Bogumir »

W Simpla można kupić nie tylko akcesoria rowerowe ale także artykuły ochronne. Wysoka jakość wszystkich produktów zachęca do wracania do tego sklepu. Ja kupuję u nich regularnie. Tuż przed sezonem robię duże zakupy, a potem w trakcie sezonu dokupuję to czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
Filip
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 17:26

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Filip »

Bardzo fajny sklep jeśli interesują Was akcesoria rowerowe. Produkty są wysokiej jakości, bardzo solidne i trwałe. Ja kupuję u nich dość regularnie ale bardzo lubię te zakupy. Wiem że kupuję coś dobrego dla mojego roweru.
Awatar użytkownika
macieja74
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 7:12

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: macieja74 »

Super błotniki kids. Tak samo trwałe i solidne jak dla dorosłych, a jednak wybór kolorów i rozmiar dziecięcy. Fajnie, bo niewielu producentów myśli o profesjonalnych akcesoriach rowerowych dla dzieci. Polecam sklep Simpla.
Awatar użytkownika
Darwit86
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2021, 10:03

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Darwit86 »

Można u nich kupić także koszyki na bidony. Wiadomo że podczas długich wycieczek potrzebujemy porządnego nawodnienia. Najlepiej mieć ze sobą napój izotoniczny i wodę. Koszyk na bidon na pewno się przyda.
Awatar użytkownika
Ludomił62
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2020, 1:40

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Ludomił62 »

Polecam sklep Simpla jeśli chodzi o akcesoria rowerowe. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Dostępne są także artykuły ochronne je również możecie od nich kupować w ciemno. Zawodu nie będzie.
Awatar użytkownika
Rozamunda-87
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:57

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Rozamunda-87 »

Tak, ja kupowałam artykuły ochronne z Simpla i jestem naprawdę zadowolona. Maski są dobrej jakości, nie mechacą się, dobrze przylegają do twarzy. Lubię sklep Simpla i lubię robić u nich zakupy. Warto.
Łusia

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Łusia »

Tulimierz pisze: ↑01 paź 2020, 20:54 Hej, Przygotowuję się do nowego sezonu rowerowego i kompletuje sprzęt.
No dla mnie tegoroczny sezon rowerowy rozpoczął się już na dobre, ale oczywiście wcześniej mój "pojazd" przeszedł generalny przegląd ;) Jeśli chodzi o błotniki rowerowe to postawiłam na firmę Simpla i są super.
Awatar użytkownika
apollo-88
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2020, 17:02

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: apollo-88 »

Sezon rowerowy w pełni więc warto dokupić kilka akcesoriów. W Simpla są świetne błotniki rowerowe. Naprawdę dobra, wysoka jakość i trwałość.
Awatar użytkownika
Babeta_81
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2020, 12:49

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Babeta_81 »

Polecam osłony na ramę ze sklepu Simpla. łatwe w montażu, solidne i w atrakcyjnych cenach. Ogólnie w sklepie Simpla znajdziecie fajne rzeczy do swojego roweru. Polecam ich.
Awatar użytkownika
Klaudyna_89
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2021, 6:34

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Klaudyna_89 »

Kupowałam u nich i akcesoria rowerowe i artykuły ochronne takie jak maseczki. Nigdy nie byłam zawiedziona zakupami u nich, zawsze wszystko było na czas, w korzystnych cenach i szybko.

stół kuchenny z krzesłami cena
Awatar użytkownika
Tulimir79
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2021, 2:43

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Tulimir79 »

Tak, ja też kupowałam u nich artykuły ochronne (bo znałam już sklep i ufałam im) i musze przyznać że jakość maseczek mnie bardzo zaskoczyła na plus. Jak zawsze: duży plus dla tego sklepu.
Awatar użytkownika
Kochan-68
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 10:15

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Kochan-68 »

Mają bardzo fajne błotniki kids. Sa bardzo solidne, takie same jak dla dorosłych tylko odpowiednio mniejsze. Super sprawa, bo często dla dzieci produkowane są takie akcesoria bardzo słabe. A tu jakość doskonała.
Awatar użytkownika
felicja1967
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2021, 23:11

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: felicja1967 »

Polecam akcesoria rowerowe ze sklepu Simpla. To sprawdzone miejsce do kupowanie tego typu produktów, dobre opinie potwierdzone są dobrymi doświadczeniami ze sklepem.
Awatar użytkownika
Zaira-76
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2021, 20:23

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Zaira-76 »

Ufam im, zawsze miałam pozytywne doświadczenia, zamówienia bardzo szybko realizowane, zawsze wszystko się zgadzało. Dlatego artykuły ochronne typu maseczki tez u nich zamawiałam. I jak wcześniej: wszystko w porządku.
Awatar użytkownika
Sergiusz-64
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2020, 17:12

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Sergiusz-64 »

Kupowałem różne rzeczy u nich. Na przykład ostatnio koszyki do bidonów. Fajna jakość, bidon porządnie siedzi w koszyku. Jest stabilnie i bezpiecznie. Polecam sklep Simpla. To dobry sklep.
Awatar użytkownika
Olaf
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 14:56

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Olaf »

Sklep simpla to sklep numer jeden jeśli chodzi o akcesoria rowerowe. Znajdziecie tu naprawdę dobra jakość za bardzo atrakcyjną cenę. Ja kupuję u nich regularnie i zawsze będę ich polecał.
Awatar użytkownika
Fryc_78
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2021, 5:18

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Fryc_78 »

Polecam błotniki z Simpla. Bardzo fajne, wytrzymałe, można naprawdę długo z nimi jeździć po różnych terenach. Sklep jest rzetelny i uczciwy. Szybka realizacja zamówienia, bardzo dobra komunikacja.
Awatar użytkownika
Zenon79
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2021, 1:47

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Zenon79 »

świetne akcesoria rowerowe, bardzo dobre podejście do klienta, szybka realizacja i fajne ceny. Jeśli szukacie najlepszego sklepu dla swojego roweru to właśnie go znaleźliście. Polecam.

kabel 1 transponder
Awatar użytkownika
maryn
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2020, 11:13

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: maryn »

Dobrej jakości, trwałe i solidne osłony na ramę roweru. Fajny sklep, który naprawdę lubię. Zawsze jestem zadowolony z zakupów, kupuję naprawdę porządną jakość i wykonanie. Zdecydowanie polecam każdemu miłośnikowi rowerów.
Awatar użytkownika
Miroda-85
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 0:25

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Miroda-85 »

Można u nich kupić koszyki na bidon, błotniki i inne akcesoria do rowerów. Możecie być pewni że kupicie dokładnie to czego będziecie potrzebowali. Nic nie zostanie Wam wciśnięte na siłę. Cenię i lubię sklep Simpla. Polecam.
Awatar użytkownika
sylwiusz
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2020, 22:30

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: sylwiusz »

Błotniki firmy Silmpla, zarówno te dla dorosłych jak i dla dzieci sa naprawdę fajnej jakości, trwałe, solidne i dobrze chronią przed błotem. Takie akcesoria kupuję tylko u nich. Mam do nich pełne zaufanie.
Awatar użytkownika
Sabrina96
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2021, 23:58

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Sabrina96 »

Kupuję u nich zazwyczaj akcesoria rowerowe. Ale przy ostatnich zakupach zobaczyłam że są też dostępne artkuły ochronne. Dorzuciłam do koszyka, bo wiem, że na produktach z tej firmy mogę polegać. Jak zwykle - jestem zadowolona z zakupów.
Awatar użytkownika
fortunat_73
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 1:33

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: fortunat_73 »

Bardzo fajne, solidne akcesoria do roweru. Można spokojnie robić u nich zakupy. Dobra jakość i solidne wykonanie. Ja jestem zadowolony, Wy też na pewno będziecie.
Awatar użytkownika
Hermina
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 22:01

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Hermina »

Jeśli chodzi o błotniki do rowerów to lepszych niż w Simpla nie znajdziecie. Oni doskonale znają się na tym co sprzedają. Potrafią dobrać odpowiedni model do roweru i potrzeb rowerzysty. Polecam.

dokumentacja iso
Awatar użytkownika
mateusz75
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2020, 15:24

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: mateusz75 »

Od lat kupuję akcesoria rowerowe w Sklepie Simpla. I są to i błotniki i osłony na ramę a nawet koszyki do bidonu. Wiem na jakąś jakość mogę liczyć kupując u nich. Solidny, uczciwy sklep.
Awatar użytkownika
Albertyna1987
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 8:21

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Albertyna1987 »

Polecam sklep Simpla wszystkim miłośnikom jazdy na rowerze. Kupicie u nich świetnej jakości błotniki. Zamówienia są realizowane bardzo szybko, ceny są przystępne, jakość jest dobra.
Awatar użytkownika
Paskal
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2020, 3:21

Re: simpla.pl - opinie

Post autor: Paskal »

Jeśli chodzi o błotniki dla dzieci, to w sklepie Simpla ich jakość jest naprawdę ekstra. Nie ma żadnej różnicy pomiędzy "zwykłymi" a tymi dla dzieci, oczywiście jeśli chodzi o trwałość i jakość :)
ODPOWIEDZ