magero.pl opinie o sklepie sportowym

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Ania21
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:35

magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: Ania21 »

Cześć! Szukamy z mężem porządnej trampoliny do skakania w ogrodzie. Znalazłam w necie sklep magero.pl, w którym jest taka profesjonalna trampolina w całkiem przyzwoitej cenie. Czy znacie ten sklep? Magero.pl? Podzielicie się doświadczeniami? Chętnie poznam wszystkie opinie :-)

A to trampolina, jaką chcielibyśmy kupić:
https://www.magero.pl/trampolina-hs-16f ... 17174.html
Obrazek
Awatar użytkownika
janina55
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:15

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: janina55 »

Robiłam już zakupy w magero.pl i muszę ci powiedzieć, że na pewno będziesz zadowolona. Ja nie kupowałam tej trampoliny, tylko stół do piłkarzyków, ale wszystko odbyło się tak jak powinno, a same piłkarzyki są świetnym produktem. Mam o firmie jak najlepszą opinię.
Awatar użytkownika
marta75
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 7:43

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: marta75 »

Kupowałam niedawno sprzęt na magero.pl. Sklep działa bardzo sprawnie, zakupy u nich to prawdziwa przyjemność. Już po jednych zakupach przestają dziwić te wszystkie pozytywne opinie jakie znajdziecie na ich temat.
Awatar użytkownika
sandra64
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 7:31

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: sandra64 »

Na magero.pl znajdziesz wiele ciekawych okazji. Ja akurat postanowiłam spełnić marzenie mojego faceta i kupiłam stół do piłkarzyków. Cena ok, jakość rewelacja. Nie dziwię się, że sklep ma tak dobre opinie.
Awatar użytkownika
aneta78
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 8:21

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: aneta78 »

W magero.pl można znaleźć wiele wspaniałych okazji. Sprzęt i duży i mały, i do mieszkania i do ogrodu. Serio szeroki wybór. Mi bardzo pasuje taka forma zakupów, wygodniejsze to niż latanie po sklepach. Także jeśli chodzi o opinię - to jak najbardziej pozytywna.
Awatar użytkownika
kamila78
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 9:47

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: kamila78 »

Trampolina jaką znalazłaś na magero.pl wydaje się być solidnym towarem. Zresztą nic z tego co kupowałam w tym sklepie nie okazało się towarem wybrakowanym, czy marnej jakości. Także polecam, można śmiało robić tam zakupy. Zresztą poczytaj inne opinie, są podobne.
Awatar użytkownika
alina654
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:21

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: alina654 »

Na magero.pl znajdziesz nie tylko takie trampoliny. Jest tam cała masa świetnego sprzętu, ja praktycznie raz w miesiącu kupuję coś nowego. Sklep ma świetne opinie, więc nie ma się czego bać przy zakupach.
Awatar użytkownika
oliwka876
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 12:32

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: oliwka876 »

Hej, ta trampolina to prawdziwa rewelacja. Bawią się u nas nie tylko dzieci, my z mężem też szalejemy. Polecam zakupy na magero.pl, sprawnie, szybko i tanio. Opinia jak widzę podobna do innych :)
Awatar użytkownika
sylwia630
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:49

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: sylwia630 »

Firmę magero.pl poleciła mi moja siostra, która kupowała trampolinę swoim dzieciom. Ja także mogę wyrazić swoją opinię, bo kupiłam u nich trampolinę swoim synom. Ja, a przede wszystkim moje dzieci są zachwycone i w każdej chwili chodzą na podwórko poskakać i wybawić się. Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
renata973
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 18:41

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: renata973 »

Kupiłam trampolinę dla moich dzieci właśnie na magero.pl. Moje dzieci mają świetną opinię na temat ich trampoliny i praktycznie z niej nie schodzą. Spędzają na skakaniu każdą wolną chwilę, więc mogę tylko je polecić.
Awatar użytkownika
olga513
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:00

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: olga513 »

Uważam, że trampolina to świetna rzecz dla każdego dziecka. Maluch może się wyhasać i wybawić, ale żeby zabawa była bezpieczna, trzeba znaleźć porządnego wykonawcę. W mojej opinii najlepszym jest magero.pl, bo ich trampoliny są solidne i wytrzymałe.
Awatar użytkownika
iwona312
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 18:55

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: iwona312 »

O opinię na temat trampolin od magero.pl wystarczy zapytać moje dzieci. Są zachwycone i spędzają każdą wolną chwilę na skakaniu na trampolinie. Dzięki temu mają wiele ruchu.
Awatar użytkownika
regina080
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 20:01

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: regina080 »

W mojej opinii skakanie na trampolinie to świetna alternatywna dla dzieci. W ten sposób mogą mieć dzienną dawkę ruchu i przy okazji mogą się dobrze bawić na świeżym powietrzu. Ja swoim pociechom zamawiałam trampolinę na magero.pl i polecam ich.
Awatar użytkownika
frania599
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 20:00

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: frania599 »

W tamtym roku szukałam z mężem solidnej trampoliny dla naszych dzieci. Uważam, że dzieci powinny mieć sporo ruchu, dlatego trampolina to ciekawa alternatywa. My kupiliśmy ją na magero.pl i zarówno my, jak i nasze dzieci, mamy dobrą opinię na temat trampoliny.
Awatar użytkownika
ada232
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:54

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: ada232 »

Sport to zdrowie, a dzieciom potrzebny jest ruch. Trampoliny od magero.pl to sposób na zabawę i dzienną dawkę ruchu. O opinię wystarczy zapytać moje dzieci, które są zachwycone taką formą zabawy.
Awatar użytkownika
aga311
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:08

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: aga311 »

Jestem przeciwniczką spędzania przez dzieci czasu przed telewizorem. Długo zastanawiałam się, czym zainteresować dzieci, aby spędzały więcej czasu na świeżym powietrzu. Pomyślałam o trampolinie i zapytałam męża o opinię. Zgodził się, więc zamówiliśmy ją na magero.pl, dzieci są zachwycone.
Awatar użytkownika
inga509
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 20:01

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: inga509 »

Chyba każde dziecko lubi sobie pohasać na świeżym powietrzu, zwłaszcza latem. W mojej opinii ciekawym pomysłem jest trampolina. Ja wybrałam tę od magero.pl i moje dzieci nie mogą się doczekać aż pójdą się na niej pobawić.
Awatar użytkownika
sisters
Posty: 60
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:41

Re: magero.pl opinie o sklepie sportowym

Post autor: sisters »

Jeśli chodzi konkretnie o ten sklep to nie miałam jeszcze okazji kupować coś z niego. Za to uważam, że takie Trampoliny to bardzo fajna rzecz nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych. Sama mam taką w ogrodzie i bardzo chętnie na niej skaczę co prawda z dzieciakami ale robię to z ogromną ochotą. Także taka trampolina jest idealna dla każdego
ODPOWIEDZ