karate czy...

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
prokop99
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2021, 19:34

karate czy...

Post autor: prokop99 »

Hej forumowicze, mam pytanie i jednocześnie potrzebna mi rada. Otóż planuję zacząć trenować sztuki walki, ale tak naprawdę nie do końca wiem, na co właściwie powinienem się zdecydować. Myślałem o karate ale jednocześnie patrzę na szkoły taekwondo we Wrocławiu. Łatwiej by mi było gdybyście opowiedzieli o obu tych sportach, co wam się w nich podoba, a co nie i tak dalej. Liczę na was i od razu też dziękuję za zainteresowanie :P
Lena87

Re: karate czy...

Post autor: Lena87 »

Myślę, że najlepiej jest spróbować różnych form aktywności i na tej podstawie wybrać, co najbardziej Ci się podoba. Mnie też od zawsze pociągały sztuki walki, jako dziecko trenowałam trochę karate, teraz jako osoba dorosła postanowiłam do tego wrócić i próbuję znaleźć coś dla siebie. Na szczęście w Centrum Treningowym Gościnna, do którego chodzę, jest bardzo szeroki wybór zajęć, jeśli idzie o sztuki walki, więc sobie po prostu eksperymentuję i szukam, co mi najbardziej będzie pasowało :)
ODPOWIEDZ