EMS Trening w BODY FIT - opinie

Wątek dla wielbicieli aktywności fizycznej. Lubisz grać w siatkówkę, w tenisa albo w szachy? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
kejti33
Posty: 62
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:24

EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: kejti33 »

W moim mieście pojawiła się ciekawa opcja treningowa. Jest nią oferta firmy Body Fit. Wszystko jest szczegółowo opisane na ich stronie https://www.bodyfit20.pl/ mam jednak pytanie. Czy ktoś z was korzystał już z takiego treningu i podzieli się opinią? Jak ze skutecznością?
Awatar użytkownika
luizka
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:44

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: luizka »

Od kilku miesięcy korzystam z treningów EMS w Body Fit i jestem bardzo zadowolona z efektów. Trening nie zabiera dużo czasu, ale efekty są widoczne i utrzymują się. Zamierzam kontynuować i polecam znajomym.

laminarki ceny
Awatar użytkownika
cherry
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2020, 11:32

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: cherry »

Słyszałam że efekty po takim treningu są super. Też muszę wypróbować. Polecam również bloga https://zgtkkf.pl/ - bardzo ciekawe wpisy na temat zdrowego trybu życia.
Awatar użytkownika
Margo
Posty: 45
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:35

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Margo »

Przed latem postanowiłam schudnąć i zapisałam się na trening do http://bodyfit20.pl/. Polecam te treningi, bo nie trzeba długo ćwiczyć, żeby schudnąć i zobaczyć efekty naprawdę szybko. Zanim przyjdzie lato można zmienić swoją sylwetkę, oczywiście pozytywnie. Mi ich treningi bardzo się spodobały.
Awatar użytkownika
Marina
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:37

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Marina »

Lubię być w formie, a praca za biurkiem nie sprzyja aktywności. Czasu też jakby mniej z wiekiem. Fajnie, że jest coś takiego jak oferta firmy Studio Bodyfit20. Te urządzenia są w stanie zapewnić doskonały efekt przy niewielkim nakładzie czasu. I to działa. Polecam.
Awatar użytkownika
Rewa22
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:45

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Rewa22 »

Normalnie nie starcza mi czasu i sił, żeby po całym dniu w pracy wskoczyć jeszcze na rower czy pójść na siłownię. Świetnie, że wymyślono coś, co oferuje firma https://www.bodyfit20.pl/. To szybkie i skuteczne rozwiązanie, żeby zachować formę lub do niej wrócić, nawet jeśli nie mamy czasu na inną aktywność. Sprawdziłam, działa.
Z miłości do zdrowej żywności
https://www.cosdlazdrowia.pl/
Porady jak zdrowo żyć, jak dbać o środowisko i o swoje zdrowie:
https://kacikzdrowia.pl/
Awatar użytkownika
Alfreda78
Posty: 15
Rejestracja: 02 sie 2019, 0:06

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Alfreda78 »

Treningi EMS to treningi na miarę XXI wieku, minimum czasu, maksimum korzyści!
Awatar użytkownika
Eryka1982
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2019, 3:08

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Eryka1982 »

Korzystam z tych treningów EMS w body fit od pół roku. Przynoszą satysfakcjonujące efekty, a nie zabierają całego dnia. Super!

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Awatar użytkownika
Omar1980
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2020, 17:59

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Omar1980 »

To tylko 20 minut dziennie, a mija bój pleców. W każdej korpo powinno znaleźć się takie miejsce jak bodyfit20.pl!
Awatar użytkownika
marcelina_76
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:42

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: marcelina_76 »

Wygodny sposób na pozbycie się kilku kilogramów i rozruszanie ciała. Treningi EMS to dla mnie idealna forma aktywności fizycznej!
Awatar użytkownika
arleta
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:42

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: arleta »

W Body Fit pracują wspaniali ludzie, którzy z dużą uwagą i troską podchodzą do klientów, dzięki czemu innowacyjne treningi EMS są bezpieczne dla zdrowia ;-) Polecam!
Awatar użytkownika
jacektalin
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2020, 6:30

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: jacektalin »

Słyszałem o tym, ostatnio nawet czytałem na http://www.fitbootcamp.pl/ o tym treningu, wydaje mi się ogólnie, że warto spróbować.
Awatar użytkownika
miłowita1979
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2019, 17:04

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: miłowita1979 »

Słyszałam same dobre opinie o tym rodzaju treningu i sama jestem ciekawa. Koleżanki zachęcają, bo mają świetne efekty. Myślę, że to fajna opcja na wsparcie odchudzania.
Awatar użytkownika
Alfreda78
Posty: 15
Rejestracja: 02 sie 2019, 0:06

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Alfreda78 »

Wiecznie brakuje mi czasu, więc zdecydowałam się na treningi w https://www.bodyfit20.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Bardzo motywuje mnie sama myśl, że będę miała efekty szybciej niż normalnie.
Awatar użytkownika
Jeremiasz_83
Posty: 16
Rejestracja: 31 lip 2019, 3:40

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Jeremiasz_83 »

Bardzo się cieszę, że natknęłam się na bodyfit20.pl. Te treningi naprawdę działają cuda. Dla kogoś, kto ma mało czasu, a chce widzieć efekty, to opcja idealna.
Awatar użytkownika
marcelina_76
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:42

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: marcelina_76 »

Do https://www.bodyfit20.pl/ chodzę na fitness od kilku miesięcy. Widzę znaczną poprawę kondycji, co bardzo mnie cieszy. Czuję, że trening przynosi mocniejsze efekty niż standardowy fitness.
Awatar użytkownika
Siemowit
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2019, 0:13

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Siemowit »

Bardzo polecam. Super efekty i naprawdę fajna atmosfera na treningu.
Awatar użytkownika
jacektalin
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2020, 6:30

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: jacektalin »

Ogólnie to ja z czystym sumieniem mogę polecić tego rodzaju trening, ostatnio czytałem na blogu 10kparkingrelay dość ciekawe opinie na temat skuteczności EMS. Wypowiadali się w dobrych słowach, poruszyli również tę kwestię na http://www.10kparkingrelay.pl/odchudzan ... anie-wagi/ więc możecie się zapoznać.

przewód hdmi 15m
Awatar użytkownika
irma1968
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2020, 23:40

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: irma1968 »

Przyznam, że na początku byłam sceptyczna wobec takich metod, ale znajoma namówiła mnie na trening w Body
Fit. Jestem mega zadowolona i pozytywnie zaskoczona efektami!
Awatar użytkownika
Kornelia-88
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2019, 15:57

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kornelia-88 »

Po ciąży miałam duży problem z cellulitem, nie umiałam się z nim uporać, choć próbowałam wszystkiego. Trening z Body Fit okazał się wybawieniem! Mojego cellulitu już praktycznie nie widać, a ja czuję się pewna siebie.
Awatar użytkownika
Herman1994
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2020, 23:27

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Herman1994 »

Chciałem wzmocnić swoje mięśnie bo długiej rekonwalescencji po operacji kolana. Trenuję z Body Fit i widzę, że mięśnie znacznie się wzmocniły, a jednocześnie kolana są bezpieczne.
Awatar użytkownika
Olena-80
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2020, 23:19

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Olena-80 »

Uwielbiam efekty treningów, ale niestety nie zawsze mam na nie czas. Dla mnie plusem jest to, że ćwiczenia Body Fit trwają tylko 20 minut i nie trzeba ich powtarzać wiele razy w tygodniu. Dla mnie idealnie!
Awatar użytkownika
Walentyn_78
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:55

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Walentyn_78 »

Najlepszy rodzaj treningu dla zapracowanych! Już kiedyś słyszałem o treningu EMS, ale dopiero niedawno wypróbowałem go osobiście. Gorąco polecam!
Awatar użytkownika
waleria
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2020, 17:03

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: waleria »

Jestem po pierwszym wprowadzającym treningu Body Fit. Powiem Wam, że było super! Czuję, że w czasie treningu pracowały wszystkie mięśnie. Rewelacja! Już nie mogę doczekać się kolejnego razu.
Awatar użytkownika
Kwietosław
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2020, 11:24

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kwietosław »

Przez długi czas miałem problem z bolącymi plecami. Znajomy doradził trening EMS. Trochę nie dowierzałem, ale po miesiącu czuję dużą różnicę. Problem bolących pleców już mnie nie dotyczy.
Awatar użytkownika
Sarita88
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2019, 17:59

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Sarita88 »

Od lat zmagam się z oponką na brzuchu i tak zwanymi boczkami. Dzięki Body Fit odzyskałam wiarę w to, że mogę mieć zgrabną sylwetkę.
Awatar użytkownika
Ronald1975
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2020, 1:17

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ronald1975 »

Pracuję zawodowo jako kierowca i jak każdy kierowca mam duże problemy z bolącymi plecami. Postanowiłem spróbować treningów z Body Fit. Odpowiada mi też czas trwania treningu i jego forma. Ciekaw jestem efektów po dłuższym czasie.
Awatar użytkownika
Siemowit
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2019, 0:13

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Siemowit »

Podobnie jak Wy jestem pod wrażeniem treningu EMS. Kiedyś sporo biegałem i chodziłem na siłownię. Teraz przez pracę brakuje mi czasu, więc ten rodzaj treningu jest dla mnie szansą na powrót do formy.
Awatar użytkownika
Gaja
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2020, 15:09

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Gaja »

Powiem szczerze, że nie byłam przekonana do metody elektrostymulacji. Dostałam od znajomych zaproszenie na 5 treningów i już po kilku, widziałam zadowalające efekty. To szczególnie dobry sposób na trening dla zabieganych osób, które nie mają zbyt wiele czasu w ciągu dnia.
Awatar użytkownika
Sarita88
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2019, 17:59

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Sarita88 »

Mało się o tym mówi, ale sama metoda elektrostymulacji na niewiele się zda, jeśli nie będziesz pod okiem dobrego trenera. Akurat w body fit prowadzą super treningi personalne.
Awatar użytkownika
marcelina_76
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:42

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: marcelina_76 »

Ciekawą formą zajęć jest u nich fitness dla pań z wykorzystaniem elektrostymulacji. Korzystam z tego, bo moim zdaniem jest to ciekawsza forma zajęć od treningu personalnego. Lubię ćwiczyć w grupie i mieć interakcje z pozostałymi uczestnikami zajęć.
Awatar użytkownika
Kastor_74
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2020, 9:08

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kastor_74 »

Polecam body fit w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji. Dzięki ich innowacyjnym metodom szybko wróciłem do formy po naderwaniu mięśni. Nie zdawałem sobie sprawy, że rehabilitacja, którą z czasem zamieniłem na fizjoterapię może przynieść efekty w tak szybkim czasie. Teraz już całkowicie wróciłem do formy sprzed kontuzji.
Awatar użytkownika
Kornelia-88
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2019, 15:57

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kornelia-88 »

Polecam wspaniałą trenerkę Joannę. Jej zajęcia dają mi w kość, ale widzę super efekty :) Od kiedy korzystam z treningów w Body Fit czuję się zdecydowanie lepiej - fizycznie i psychicznie.
Awatar użytkownika
aleks81
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 5:30

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: aleks81 »

Treningi EMS w Body Fit pozwoliły mi osiągnąć szczupłą sylwetkę. Trening nie zabiera dużo czasu, ale efekty są widoczne i utrzymują się. Zamierzam kontynuować i polecam znajomym.
Awatar użytkownika
Roberta_94
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 8:11

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Roberta_94 »

Jeżeli chcecie osiągną spektakularny efekt w krótkim czasie i jednocześnie nie macie czasu na treningi to trening EMS w Body Fit jest dla Was idealną opcją. Polecam
Awatar użytkownika
mateusz75
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2020, 15:24

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: mateusz75 »

Jestem dosyć niecierpliwy i nie byłem nigdy w stanie wytrzymać z dietą i z treningami. Trening EMS to dla mnie idealna opcja, ponieważ nie nudzę się treningach, cały czas jest coś nowego i te efekty! Mega sprawa
Awatar użytkownika
Romuald
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 2:59

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Romuald »

Urządzenia w Body Fit są w stanie zapewnić doskonały efekt przy niewielkim nakładzie czasu. I to działa. Polecam.

wot instalka
Awatar użytkownika
Wirgilia_72
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2020, 10:01

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Wirgilia_72 »

Mam duże problemy ze stawami, dlatego 30 minutowe treningi w Body Fit są dla mnie idealnym rozwiązaniem. Polecam serdecznie wszystkim!
Kaśka

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kaśka »

Niestety, jak u wielu, u mnie też przez okres pandemii i pracę zdalną przybyło kilka kilogramów. Ale jakiś czas temu chodziłam do studio treningu personalnego Body Fit i jestem ogromnie zadowolona. Te treningi to złoto, naprawdę spalanie tkanki tłuszczowej jest mega przyspieszone.
Bożka

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Bożka »

Sporo ćwiczę, ale treningi w Body Fit są naprawdę najlepsze. Nie miałam pojęcia, że tak dobrze sprawdzi się podczas treningu dodatkowo elektrostymulacja mięśni, ale faktycznie nigdy nie miałam tak dobrych efektów. Naprawdę polecam spróbować.
opień

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: opień »

Potrzebna mi była fizjoterapia, świetnych specjalistów znalazłam w Body Fit. Jestem bardzo wdzięczna i bardzo zadowolona. Proces przebiegł bardzo sprawnie. Super miejsce.
Ańka

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ańka »

Polecam, naprawdę efektywny trening. W ofercie mają fitness dla pań, z którego ja korzystam i jestem naprawdę zadowolona. Mam nie tylko lepszą sylwetkę, ale poprawiłam też wydajność organizmu.
Łza

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Łza »

Ja też bez mrugnięcia okiem polecam treningi personalne w Body Fit 20. Korzystałam wielokrotnie, ostatnio trochę odpuściłam, ale mam nadzieję, że pandemia nie pokrzyżuje mi planów i od nowego roku będę mogła wrócić do treningów. Są naprawdę najlepsze.
Oleńka

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Oleńka »

Polecam! Świetne miejsce, super specjaliści. Przyznaję, że trening pleców uratował moje samopoczucie. Ból nie dawał mi normalnie funkcjonować, dzięki nim czuję się jak nowonarodzona. Po prostu znają się na swojej pracy.
Oniś

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Oniś »

Taki trening personalny u nich jest przynajmniej dwa razy bardziej efektywny niż typowy, klasyczny, tradycyjny trening. Angażuje się zdecydowanie większą partię mięśni, dużo szybciej spala się tkankę tłuszczową. Naprawdę polecam.
Karmań

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Karmań »

Naprawdę świetnie przemyślany fitness dla pań. Kondycja wyraźnie mi się poprawiła po kilku treningach. Super trenerzy i fajne efekty. Już nie mogę doczekać się powrotu na treningi. Najlepsze takie miejsce w Poznaniu.
Kapryś

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kapryś »

Ja wybrałam ukierunkowany trening pleców, od dawna mi bardzo dokuczały. Już po kilku treningach zauważyłam poprawę, nawet głęboko osadzone mięśnie są pobudzane i stymulowane, a bóle pleców w znacznym stopniu ustąpiły.
Muś

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Muś »

Fizjoterapia w tej placówce również stoi na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona, widać od razu że pracują tu fachowcy. Nie ma żadnego zgadywania, metody prób i błędów, jest fachowa wiedza i kompetencje.
Apriń

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Apriń »

Ja korzystałam z usługi fitness dla Pań. Trening wykorzystujący metodę EMS daje bardzo szybkie efekty. Stymulowane są te partie mięśni do których tradycyjny trening nie dotarłby . Sam trening jest prowadzony profesjonalnie i jest przyjemny. Zdecydowanie polecam.
Raśja

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Raśja »

Najlepszy z możliwych trening personalny. Nie sądziłam, że elektrostymulacja mięśni przynosi aż tak dobre efekty. Jestem pod wielkim wrażeniem i naprawdę polecam każdemu kto chce zadbać nie tylko o swój wygląd, ale też jakość życia i zdrowie. . .
pościg

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: pościg »

Dopiero niedawno dowiedziałam się, czy jest Trening EMS i na czym polega. Stwierdziłam, że jest to idealne rozwiązanie dla mnie, bo brakuje mi czasu na długi trening, a tutaj mam świetne efekty w krótszym czasie, bardzo sobie chwalę. Warto poczytać o elektrostymulacji w czasie treningu, ja ze swojej strony mogę polecić trening EMS.
Klaraś

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Klaraś »

Ból pleców może naprawdę utrudnić życie, nawet wtedy gdy pracuje się przy biurku. Praca siedząca, mało aktywności i kłopoty z plecami gotowe. Dlatego zdecydowałam się na ukierunkowany trening pleców. Świetny trening pobudzający nawet głęboko ukryte mięśnie, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Polecam każdemu.
Mangoś

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Mangoś »

Ja polecam fitness dla pań, wiadomo że my kobiety potrzebujemy trochę innych ćwiczeń niż mężczyźni. Ta firma robi wszystko żebyśmy były usatysfakcjonowane. Wszystkie mięśnie ćwiczą, sylwetka się zmienia, samopoczucie się poprawia. Super. Naprawdę super.
Graśka

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Graśka »

Chciałam zacząć ćwiczyć ale zależało mi żeby to był trening osobisty. Nie odnajduję się w grupach, wolę zajęcia indywidualne z trenerem personalnym. W BodyFit20 bardzo fajnie rozpoczęłam treningi pod okiem trenera. Świetny gość, z bardzo fajnym, motywującym podejściem. Polecam bardzo.
Aviś

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Aviś »

Taki trening z pomocą elektrostymulacji jest świetnym rozwiązaniem, ale z ręką na sercu mówię- przygotujcie się na naprawdę mocny wycisk, bo to, że trening trwa krótko, nie oznacza, że nie daje w kość. Ja po pierwszym takim treningu byłam nie tylko w szoku, ja byłam po prostu zmasakrowana, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu - naprawdę genialna opcja, przyspiesza efekty, a wiadomo, że wszystkim nam zależy na fajnych i widocznych efektach. Polecam trening EMS w BodyFit
Zeło

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Zeło »

To, że sporo osób przytyło w czasie pandemii w ogóle mnie nie pociesza, bo moje dziesięć kilogramów na plusie sprawia, że czuję ogromny dyskomfort i stwierdziłam, że już najwyższy czas, żeby coś z tym zrobić. Słyszałam bardzo sporo pozytywnych opinii na temat treningu EMS i BodyFit. Dlatego właśnie u nich zamierzam walczyć z nadwagą ;) elektrostymulacja mięśni podobno przynosi świetne efekty.
Awatar użytkownika
Fabiola-87
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2020, 3:26

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Fabiola-87 »

Dla mnie ważna było możliwość treningu osobistego, taki trener personalny bardziej mnie motywuje do działania. Świetna współpraca jak do tej pory. Kiedy tylko będzie możliwość wracam do nich. Warto!
Młacz

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Młacz »

Jakiś czas temu trochę przeszarżowałam na treningu na siłowni i mocno naciągnęłam sobie mięsień. Na szczęście dość szybko trafiłam pod opiekę fizjoterapeuty z BodyFit. Nie wiedziałam wcześniej, że w ich ofercie jest również rehabilitacja. Teraz korzystam z niej regularnie.
Awatar użytkownika
Ewa95
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2020, 22:05

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ewa95 »

Miałam dość duże problemy z bólem w kręgosłupie, początkowo trafiłam do nich ze względu na to, że można u nich skorzystać też z pomocy fizjoterapeuty, który postawił mnie na nogi. Teraz już wiem, jak poprawnie wykonywać trening pleców. Polecam.
Awatar użytkownika
alina1992
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2020, 11:38

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: alina1992 »

Genialnie, że mają w ofercie typowo fitness dla Pań, bo dzięki temu można pójść i poćwiczyć bez jakiejkolwiek krępacji. Trening EMS u nich jest szybki, zajmuje niewiele czasu, a efekty są naprawdę super.
Awatar użytkownika
Kajetan_67
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2020, 6:04

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kajetan_67 »

Żałuję, że wcześniej nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak elektrostymulacja mięśni, dzięki któremu mój trening jest zdecydowanie bardziej efektywny. Jestem ogromnie zadowolony i na pewno zostanę stałym klientem i bywalcem w Body Fit.
Awatar użytkownika
Oktawiusz-75
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:40

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Oktawiusz-75 »

Super miejsce. Nie tylko dlatego, że dysponują świetnym, naprawdę profesjonalnym sprzętem pomagającym zredukować tkankę tłuszczową, ale też dlatego, że pracują tam naprawdę fantastyczni ludzie. Naprawdę każdy trener personalny u nich jest godny polecenia.
Wyniaś

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Wyniaś »

No do lata niestety (albo może i stety, to zależy od punktu widzenia:P) zostało już niewiele czasu, więc dla mnie to naprawdę ostatni moment, żeby popracować trochę nad swoją sylwetką, bo ostatnio przybrałam kilka centymetrów tu i ówdzie ;) Słyszałam sporo dobrych opinii na temat samego BodyFit, ale też treningu EMS, dla mnie liczy się redukcja celulitu.
Awatar użytkownika
krystian_66
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 23:09

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: krystian_66 »

Cieszę się że już można wrócić do treningów. Trener personalny to jest dokładnie to czego potrzebuję. A w tym miejscu pracują prawdziwi fachowcy, którym można zaufać w ciemno.
Fizeń

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Fizeń »

Ja jestem naprawdę mega zadowolona z wyboru firmy SportFoodBox u których wygrała Dieta pudełkowa Białystok w wydaniu Wege Fit Posiłki są smaczne, świeże i różnorodne. Taka dieta to super opcja bo nie tracę czasu na gotowanie a jem regularnie i zdrowo. To czego szukałam, no i już po 2 miesiącach schudłam prawie 6kg.
Awatar użytkownika
Sylwia74
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2020, 10:06

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Sylwia74 »

Bardzo się cieszę że znalazłam to miejsce i fitness dla pań. Wszystkie ćwiczenia ułożone są pod specyficzne potrzeby kobiet, zajęcia są wymagające ale bardzo ciekawe i skuteczne. Jestem naprawdę zachwycona że mogę u nich trenować. Potrzebowałam tego.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 243
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:11

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kamilla36 »

Zarówno dieta, jak i treningi są bardzo ważne, więc idealnym rozwiązaniem jest połączenie tego wszystkiego. Sprawdźcie, skorzystajcie i z pewnością na pewno będziecie zadowoleni. Skorzystajcie, sprawdźcie, a na pewno uda się Wam znaleźć ciekawe opcje. Sama się zastanawiam.

____
produkty na ptasią grypę

dieta z octem winnym
Awatar użytkownika
Adela
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2020, 9:17

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Adela »

Ja znalazłam to miejsce szukając pomocy przy bólu pleców. Ukierunkowany trening pleców to super sprawa. Naprawdę czuć ulgę już po pierwszych zajęciach. Szkoda że potrzebna była taka długa przerwa bo naprawdę ten trening mi bardzo pomagał.
Syńka

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Syńka »

Naprawdę super jest taki trening, który pomaga zaoszczędzić czas, a dać naprawdę widoczne, mocne efekty. Dzięki elektrostymulacji można wykonać trening w zaledwie 20 minut, a chyba nikt z nas nie narzeka na nadmiar czasu. Polecam, moim zdaniem trening EMS to super rozwiązanie.
miśka

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: miśka »

Niespełna dwa lata temu nastąpiła spora zmiana w moim życiu. Schudłam naprawdę sporo, bo w sumie około czterdzieści kilogramów. Zdrowo się odżywiałam, ćwiczyłam, ale wiadomo, że moje ciało straciło na jędrności, więc musiałam zmienić nieco rodzaj treningu i okazało się, że właśnie taki trening z wykorzystaniem elektrostymulacji, Trening EMS u mnie przyniósł genialne efekty.
Awatar użytkownika
helga
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 4:44

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: helga »

Zdecydowanie i bez dwóch zdań polecam ukierunkowany trening pleców. Pomógł mi bardzo, teraz mogę funkcjonować w miarę normalnie. Gdyby nie ten trening chyba całkiem bym już zaległa.
Awatar użytkownika
Kasandra-61
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2020, 7:11

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kasandra-61 »

Mają bardzo fajny fitness dla pań. Wszystkie ćwiczenia są dobrane tak, żeby rozwijać ciało kobiece. Zajęcia są naprawdę super. Zawsze czuję sie na nich dobrze i bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Ernesta_95
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2020, 8:13

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ernesta_95 »

Super, że można mieć u nich trening osobisty z trenerem personalnym. W grupie nie odnajduję się zbyt dobrze, a zależało mi na tym żeby mieć kontakt z trenerem, który pokaże mi ćwiczenia i je ewentualnie skoryguje.
Płandera

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Płandera »

Jestem osobą dość aktywną, od kiedy pamiętam w moim życiu jest jakaś forma aktywności sportowej. W dzieciństwie była to chwilowo akrobatyka, później pływanie, w liceum siatkówka. W "dorosłym życiu" biegam i chodzę na siłownię, ale ostatnio odkryłam, czym jest trening EMS ale nie tylko to, bo dzięki niemy odkryłam też mięśnie, o których istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia! :)
Miód

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Miód »

kejti33 pisze: ↑08 mar 2020, 1:48 W moim mieście pojawiła się ciekawa opcja treningowa. Jest nią oferta firmy Body Fit.
Ja postanowiłam sprawdzić czym jest ten trening właśnie po tym, jak trafiłam na ten wątek, bo przekonało mnie sporo Waszych pozytywnych opinii. I szczerze powiem, że ja też jestem bardzo zadowolona. W krótkim czasie trening angażuje naprawdę sporo mięśni, następnego dnia po treningu czuć "w kościach":D dla mnie elektrostymulacja mięśni jest super odkryciem.
Awatar użytkownika
Agnieszka-87
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2020, 16:51

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Agnieszka-87 »

Polecam bardzo fitness dla Pań, czuję się na zajęciach bardzo komfortowo i swobodnie. Trenerzy są bardzo kontaktowi. Jestem zadowolona z zajęć i z efektów tych zajęć :)
Awatar użytkownika
Gaja_64
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2021, 7:59

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Gaja_64 »

Ja skorzystałam z usługi trening personalny. W grupie nie czuję się najlepiej więc dla mnie takie osobiste treningi to najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Łagoda
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2020, 21:27

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Łagoda »

Zdecydowanie polecam ukierunkowany trening pleców. Dawno nie czułam takiej ulgi jak po takim treningu pleców. Trening EMS to naprawdę nowatorskie podejście i zdecydowanie warto z tego skorzytać.
Awatar użytkownika
hortensja_77
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2021, 14:12

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: hortensja_77 »

Polecam Body Fit. Rehabilitacja u nich jest na naprawdę wysokim poziomie. Zwichnęłam kostkę i myślałam że z bólem będę musiał sobie bardzo długo radzić. Ale trafiłam do nich i jest ok :)
Awatar użytkownika
Natalia1993
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2020, 11:53

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Natalia1993 »

Tak, zdecydowanie fitness dla pań jest godny polecenia. Idealnie dobrane ćwiczenia dla kobiet. Fajna atmosfera i niezły wycisk. Efekty są dostrzegalne już po kilku treningach. Polecam.
Awatar użytkownika
donata-94
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 0:28

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: donata-94 »

Bardzo polecam fitness dla pań prowadzonych w BodyFit, na zajęciach wykorzystywana jest elektrostymulacja mięśni, co naprawdę wpływa na jakość ćwiczeń i efekty. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Bromira1982
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2021, 15:44

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Bromira1982 »

Ja sobie chwalę trening osobisty. Bardzo fajne efekty. Ciesze się że trener brał pod uwagę moje ograniczenia, kondycję itp. Czasem mnie naciskał abym więcej dała z siebie, ale brał też pod uwagę moje możliwości.
Awatar użytkownika
adrianna1966
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2021, 14:49

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: adrianna1966 »

Ukierunkowany trening pleców - to było/jest dla mnie zbawienie. Nie mogłam poradzić sobie z bólem pleców już od dłuższego czasu. Gdybym nie trafiła do BodyFit to chyba nic by mi nie pomogło.

curzate cu
Awatar użytkownika
Leonora_92
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:05

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Leonora_92 »

Jeśli chodzi o temat: rehabilitacja to BodyFit spisuje się naprawdę doskonale. Moje kostki bardzo potrzebowały pomocy. Kilka razy poważnie je zwichnęłam, wykręciłam. Dziękuję!
Awatar użytkownika
julianna1992
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 0:13

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: julianna1992 »

Tak, fitness dla pań prowadzony przez BodyFit naprawdę daje radę! Świetnie dobrane ćwiczenia, naprawdę przystosowane dla kobiet. Jestem zadowolona. To naprawdę było mi potrzebne.
Iśka33

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Iśka33 »

To może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem takiej opcji, jak dieta Sirtfood w mojej ocenie to opcja która naprawdę pozytywnie wpływa na samopoczucie i jednocześnie stan fizyczny. Przede wszystkim jest to rozwiązanie dla osób, które mają brak chęci do działania, słabą odporność i też chcą oczyścić organizm z nadmiaru toksyn. Takie 3 dni mogą dużo zmienić :D
Awatar użytkownika
Eunika-62
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2021, 2:34

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Eunika-62 »

Mam dość zajmującą rodzinę, wymagającą pracę i niestety, zdecydowany brak czasu na to, żeby móc regularnie wykonywać tradycyjny trening na siłowni. Dlatego jestem ogromnie wdzięczna, że istnieje cos takiego jak trening EMS chodzę regularnie i efekty są widoczne.
Awatar użytkownika
Otto86
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2021, 9:26

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Otto86 »

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że elektrostymulacja mięśni jest wykorzystywana nie tylko do treningu, ale też do rehabilitacji. I w BodyFit20 możecie skorzystać z takich zabiegów rehabilitacji, wspomagają pamięć mięśniową, polecam.
Awatar użytkownika
Kama67
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2021, 0:04

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kama67 »

Powiem szczerze, po pierwszym treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji myślałam, że już nie wrócę. Bolał mnie zdecydowanie każdy mięsień, nawet te, o których nie miałam pojęcia, że istnieją! Ale przecież o to właśnie chodzi, dlatego wróciłam do BodyFit i od tamtego czasu treningi personalne u nich to mój podstawowy trening.
Awatar użytkownika
bożena62
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 10:27

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: bożena62 »

Postanowiłam w końcu popracować nad tym, żeby zrzucić te dodatkowe dziesięć kilogramów, które (nie wiem sama kiedy i jak!;)) trafiły mi się w czasie pandemii i zeszłorocznego lockdownu. Zaczęłam biegać, ale zapisałam się też na fitness dla pań w Body FIT. Już są efekty.
Awatar użytkownika
Katarzyna1966
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2021, 7:03

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Katarzyna1966 »

Miałam od jakiegoś czasu problem z bólami w plecach. Wiadomo, siedząca praca za biurkiem, brak czasu na sport. Znajoma poleciła mi trening EMS i zdecydowałam się na wizytę w BodyFit. Dzięki temu mój ból pleców zdecydowanie zelżał.
Awatar użytkownika
Łagoda77
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 3:06

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Łagoda77 »

Polecam tę siłownię. Zwłaszcza fitness dla Pań - coś niesamowitego. Wreszcie znalazłam zajęcia na których naprawdę dobrze się czuję. Dobre miejsce i super trenerzy.
Awatar użytkownika
wislawa
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2021, 10:53

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: wislawa »

Jeśli chodzi o tę siłownię to bardzo sobie ich chwalę. Bardzo dobre podejście do klienta, który nie jest jeszcze do końca przekonany czy tego chce. Potrafią zachęcić. Trening osobisty naprawdę dał mi kopa do działania :)
Awatar użytkownika
Keiria_82
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2021, 22:35

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Keiria_82 »

Ukierunkowany trening pleców - naprawdę mi bardzo pomógł. Teraz nawet wielogodzinna praca nie daje mi aż tak w kość jak wcześniej. Radzę sobie lepiej. I lepiej się wysypiam. To ich zasługa.
Awatar użytkownika
manuela77
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2021, 0:49

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: manuela77 »

Potrzebna mi była fizjoterapia i dostałam namiary na BodyFit20 - to był dobry namiar. Trafiłam na prawdziwych fachowców. Zdecydowanie wszystkim polecam. Bardzo warto!
Awatar użytkownika
Cezaryna1977
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 13:26

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Cezaryna1977 »

Fitness dla Pań w tym miejscu jest genialny. Idealnie dopracowane ćwiczenia dla kobiet. Super przemyślane. Fajni trenerzy i super ćwiczenia. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Natalia
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2021, 10:57

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Natalia »

Bardzo polecam to miejsce w temacie rehabilitacja i fizjoterapia. To prawdziwi fachowcy, którym w stu procentach można zaufać. Jeśli tylko potrzebujecie fizjoterapii to do nich jak w dym. Warto.
Awatar użytkownika
Agapit94
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 6:18

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Agapit94 »

Drogie panie, jeśli szukacie miejsca dla siebie żeby zacząć ćwiczyć, to polecam fitness dla Pań w tej siłowni. To naprawdę ciekawe zajęcia zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Ofelia
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 14:05

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ofelia »

Bardzo polecam trening osobisty. Trenerzy mają bardzo fajne podejście, chociaż treningi bywają bardzo wymagające. Dla mnie to tylko plus, bo dlatego poszłam na siłownię żeby dostać wycisk.
Awatar użytkownika
Lisa1989
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2021, 6:16

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Lisa1989 »

Dla mnie zbawieniem był ukierunkowany trening pleców - coś niesamowitego. Poczułam jakby mi odjęło dziesięć lat. To niesamowite że taki trening naprawdę pomaga. Dlatego serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
brygida-70
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2021, 10:47

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: brygida-70 »

Jeśli potrzebujecie czegoś takiego jak rehabilitacja to to miejsce jest naprawdę warte polecenia. Poczujecie że ktoś świetnie się Wami opiekuje, poczujecie że stajecie na nogi. Zdecydowanie warto do nich trafić.
Awatar użytkownika
darwit62
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 4:44

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: darwit62 »

Polecam, to jest naprawdę super rozwiązanie dla osób, które faktycznie nie mają zbyt wiele czasu na klasyczną formę treningu - wiadomo, dzieci, rodzina. A tutaj w "skondensowany" sposób angażuje się naprawdę sporą partię mięśni. ja chodzę do BodyFit i bardzo sobie chwalę. Polubiłem taki trening EMS.
Awatar użytkownika
ewelina-75
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2021, 20:17

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: ewelina-75 »

Ja nie jestem typem sportowca i nie lubię wylewać ostatnich potów ćwicząc godzinami na siłowni, więc faktycznie, to rozwiązanie, jakim jest technologia EMS jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. I chociaż trafiłam do nich właściwie z przypadku, to na pewno zostanę na długo, bo widzę świetne efekty takich treningów.
Awatar użytkownika
Justyn
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2021, 8:57

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Justyn »

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok a wraz z nim czas postanowień noworocznych. I u mnie też takie będą na pewno, ktoś może się śmiać, że takie postanowienia niewiele dają, bo nie ma sensu czekać na datę, ale mnie faktycznie takie daty "ważniejsze" motywują, dają kopa do działania, więc dlaczego miałabym niby tego nie wykorzystać, prawda?:) Planuję zapisać się na fitness dla pań własnie do nich, bo opinie słyszałam rewelacyjne.
Awatar użytkownika
Kordula_81
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021, 7:40

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kordula_81 »

Świetne miejsce. Nie tylko jeśli chodzi o nowoczesną technologię treningową, najlepszej jakości sprzęt, ale może przede wszystkim dlatego, że pracują tam ludzie, którzy po pierwsze znają się na swojej pracy, a po drugie są naprawdę pomocni i widać, że praca jest ich pasją. Taki trening pod ich okiem, to prawdziwa przyjemność.
Awatar użytkownika
Karima1982
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 15:20

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Karima1982 »

Polecam, polecam i jeszcze raz naprawdę serdecznie polecam! Jeśli szukacie fachowego doradztwa w zakresie treningu (jego prawidłowego wykonywania) to jest to naprawdę jeden z najlepszych adresów w naszej okolicy. Miałam do czynienia z różnymi specjalistami z dziedziny dietetyki i treningów, ale trener personalny z BodyFit nie tylko motywował mnie do działania, ale wytłumaczył co wcześniej robiłam źle. Jestem bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
cezaria-74
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 8:20

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: cezaria-74 »

Bardzo polecam. Z ich pomocą udało mi się jakiś czas temu schudnąć dość sporo i naprawdę doprowadzić swoje ciało do takiego stanu, o jakim marzyłam. Skóra była jędrna i napięta, ale niestety z własnego lenistwa zaniedbałam zarówno trening jak i dietę i dopadł mnie efekt jojo. Dlatego zamierzam wrócić do regularnych treningów w BodyFIt, bo efekty były rewelacyjne.
Awatar użytkownika
izabela-95
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2021, 15:12

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: izabela-95 »

Cieszę się, że mamy takie miejsce w Poznaniu, że dysponują najnowszej generacji sprzętem, ale też zwyczajnie, po prostu OGROMNĄ wiedzą na temat treningu, diety, zdrowego stylu życia. W moim przypadku trening EMS u nich pomógł pozbyć się cellulitu, który od dawna był naprawdę moim ogromnym kompleksem, dlatego właśnie polecam każdemu tego rodzaju wysiłek.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2022, 20:01

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Angela »

Nie ukrywam, że jestem osobą totalnie jak to się mówi "zieloną" w temacie treningu, dlatego od razu, kiedy pomyślałam w ogóle, że w końcu warto byłoby pomyśleć o poprawie swojej sylwetki (i co za tym idzie zdrowia) najlepiej będzie zapisać się na treningi do specjalisty, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Fajnie, że u nich w Body Fit trener personalny jest osobą, która odpowie na wszystkie ważne pytania.

ziaja nuno żel punktowy
Awatar użytkownika
Obina_62
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 14:50

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Obina_62 »

Trafiłam do nich z polecenia mojej rehabilitantki, z dość uciążliwym bólem pleców. Bo warto zaznaczyć, że poza treningiem, można u nich skorzystać z fizjoterapii i rehabilitacji. I przyznaję, że taki trening pleców, pod okiem wykwalifikowanego specjalisty, był mi naprawdę potrzebny, bo zauważam zdecydowaną poprawę w komforcie funkcjonowania na co dzień.

aleppo 40
Awatar użytkownika
Ladyslaw94
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, 5:37

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ladyslaw94 »

Wraz Nowym Rokiem postanowiłam zadbać o swoją figurę, pewnie jak wiele osób, mam postanowienie noworoczne zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów. Ale liczę na to, że uda się zrobić to w rozsądny, zdrowy sposób. Mam dietę ułożoną przez specjalistę, dietetyka, zapisałam się również na treningi EMS w Poznaniu, wprawdzie kawałek muszę do miasta podjechać, ale słyszałam, że naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Wrocisław-79
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2021, 20:42

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Wrocisław-79 »

Ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że na pewno jest to najlepszy sposób na trening dla osób zapracowanych, czyli takich jak ja. Ćwiczę w BodyFit regularnie i dzięki temu udaje mi się naprawdę dość dobrze schować swoją sylwetkę, przy czym mogę oszczędzić bardzo dużo czasu. Świetne miejsce i fachowa obsługa, naprawdę jestem zadowolony z usług Body Fit.
Awatar użytkownika
wincentyna
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2022, 8:38

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: wincentyna »

Jeśli o mnie chodzi, to ja walkę o - ja to się mówi "lepszą wersję siebie" zaczęłam już ponad rok temu, natomiast na treningi do BodyFit zaczęłam chodzić jesienią zeszłego roku. Moje mięśnie potrzebowały stymulacji, której nie byłam w stanie uzyskać na klasycznym treningu. Jeśli chodzi o trening EMS to w moim przypadku sprawdził się naprawdę rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
Kornelia-68
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2021, 16:58

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kornelia-68 »

Wiecie co, ja właśnie zaczynam swoją przychodzę z odchudzaniem. Potrzebuję zrzucić naprawdę sporo, więc próbuję w ten temat uderzyć z różnych stron. Wiadomo, że przede wszystkim dieta, ale dodatkowo też ćwiczenia fizyczne - zapisałam się na basen, planuję też dłuższe spacery z psem. Ale dodatkowo mam zamiar chodzić właśnie do BodyFit na trening elektrostymulacji.
Awatar użytkownika
radmiła77
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2021, 4:47

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: radmiła77 »

Bardzo fajne miejsce i szczerze mówiąc, jestem w szoku, że poznałam je dopiero niedawno, bo przecież mieszkam naprawdę niedaleko. Bardzo profesjonalne podejście, widać wielką wiedzę trenerów na temat treningu EMS. Warto tutaj też dodać, że w ich ofercie jest też rehabilitacja i fizjoterapia. Korzystam regularnie i czuję się zdecydowanie lepiej. Polecam.
Awatar użytkownika
Justyna96
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 8:08

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Justyna96 »

Polecam Wam takie ćwiczenia EMS. Nie tylko wtedy, kiedy planujecie "rozgrzać" swoje mięśnie. Powiem szczerze, że pomimo tego, że jestem od zawsze osobą naprawdę aktywną, ćwiczę regularnie, to po treningu elektrostymulacji w BodyFit dowiedziałam się o istnieniu mięśni, o których wcześniej naprawdę nie miałam pojęcia. Moje ciało mnie zaskoczyło, pozytywnie.
Awatar użytkownika
Walery-74
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 7:49

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Walery-74 »

Bardzo profesjonalne studio treningu. Chwalę sobie treningi u nich, jestem naprawdę zadowolony. Widzę, że moje ciało bardzo dobrze reaguje na trening EMS, mam wrażenie, że właśnie tego potrzebowało. Dodatkowo dwa razy w tygodniu ćwiczę w tradycyjny sposób, na siłowni, a jednak ten trening angażuje inne partie mięśni, jestem pod wrażeniem. polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Witoslaw_84
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2022, 17:07

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Witoslaw_84 »

Ja od jakiegoś już czasu odczuwałam problem z bólem w plecach, miałam konsultację u ortopedy, fizjoterapeuty i okazało się, że w BodyFit mają też w ofercie ukierunkowany trening pleców Chodzę regularnie, ale powiem szczerze, że już po dwóch, może trzech wizytach odczułam naprawdę znaczną ulgę. Jestem naprawdę wdzięczna za polecenie tego miejsca. :-)
Awatar użytkownika
Pakosław88
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 7:48

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Pakosław88 »

Zacząłem korzystać z treningów elektrostymulacji w zeszłym roku, kiedy czułem, że klasyczne ćwiczenia na siłowni to dla mnie za mało, że moje mięśnie potrzebują właśnie takiego impulsu, żeby napędzić się do działania. I to był strzał w dziesiątkę. Dobrze się u mnie sprawdza ten trening. Chodzę od jakiegoś czasu regularnie i na pewno nie zamierzam rezygnować.
Awatar użytkownika
Nira
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2022, 4:19

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Nira »

Na pierwszy trening do Body Fit zaprosiła mnie przyjaciółka, która naprawdę jest typowym fit freakiem, zna się na tych wszystkich nowościach i sporo ćwiczy. Mnie przekonało to, że mają w ofercie fitness dla pań a dodatkowo ja przekonałam się właśnie do treningu elektrostymulacji. Strzał w dziesiątkę, wiem, że będę już pod ich okiem ćwiczyć regularnie, jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Unima71
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 9:41

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Unima71 »

Planowałam zapisać się na jakiś fitness, ale stwierdziłam, że ze względu na mój nienormowany czas pracy najlepiej wybrać taką opcję jak trener personalny i ćwiczenie pod jego okiem. Szukałam opinii w okolicach, wiele osób polecało mi specjalistów z BodyFit, zresztą - sam trening pod ich okiem jest naprawdę rewelacyjny. Ja nie sądziłam, że polubię aktywność na tyle.
Awatar użytkownika
antonius1976
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2022, 23:16

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: antonius1976 »

Polecam Wam zarówno tę formę treningu, jak i samo to miejsce. Dla mnie to jest naprawdę ważne, żeby nad moim treningiem czuwał specjalista, taki jak trener personalny, bo szczerze mówiąc, sama nie jestem w stanie zmotywować się do ćwiczeń. A taki trening EMS ma w sobie naprawdę sporo plusów. Przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, polecam Wam :)
Awatar użytkownika
jadwiga98
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2021, 14:23

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: jadwiga98 »

Ja dopiero poznaję uroki tej formy aktywności fizycznej, ale myślę, że jest to coś dla mnie. Znajoma zabrała mnie na pierwszy trening i naprawdę mi się spodobał taki trening EMS. Od razu zapisałam się na kolejne treningi, bo wiosna i lato coraz bliżej, więc najwyższy czas na to, żeby jednak popracować nad zrzuceniem zimowej oponki, która się pojawiła ;)
Awatar użytkownika
Radoslawa_72
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2022, 16:25

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Radoslawa_72 »

Powiem Wam, że ćwiczę już od długiego czasu, chociaż powiem inaczej, bo "długo" to pojęcie względne. Ćwiczę od ponad roku, pod okiem trenera, ale jest to tradycyjny rodzaj treningu. Nie ukrywam, że moja sylwetka naprawdę przez ten czas się zmieniła, ale ostatnio obserwowałam "przestój", dlatego zdecydowałam się na trening ems i bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
Izolda72
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2022, 8:52

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Izolda72 »

A ja początkowo nie miałam przekonania, pomimo tego, że znajoma namawiała mnie naprawdę długo i mało tego, widziałam efekty ćwiczeń i niej. A są to bardzo pozytywne efekty, jakoś nie mogłam się przekonać. Wydawało mi się, że jestem tradycjonalistką i będę ćwiczyć w ten sposób, ale dałam się namówić i nie żałuję. Bardzo polubiłam ten trening https://www.bodyfit20.pl i polecam Wam BodyFit.
Awatar użytkownika
olgierd-83
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2022, 21:46

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: olgierd-83 »

I ja też polecam, a jeśli właśnie nie jesteście przekonani, to najlepszą opcją będzie sprawdzić na własnej skórze jak taki trening wygląda. Ale tak naprawdę nie znam nikogo, kogo tego rodzaju trening by nie przekonał. A warto tutaj dodać, że w Body Fit mają również inne usługi, takie jak rehabilitacja czy fizjoterapia Miałem okazję korzystać, byłem zadowolony.

podkład kolejowy w ogrodzie
Awatar użytkownika
juta98
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 18:21

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: juta98 »

Świetnie sprawdzają się u mnie te treningi, a muszę tutaj od razu zaznaczyć, że ja nie jestem typem sportowca, totalnie tego nie "czuję", nie lubię ćwiczyć. I fakt, że trening EMS zajmuje tak niewiele czasu, a przynosi rezultaty takie same (jeśli nie lepsze!) jak długotrwały trening, naprawdę ogromnie mnie cieszy :) Po każdym spotkaniu w BodyFit czuję, że mam przypływ energii.
Awatar użytkownika
Hadrian-81
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 17:25

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Hadrian-81 »

Nie wiem czy wiecie, ale ta technologia ma również świetne zastosowanie w fizjoterapii. Poczytajcie o tym, jak działa EMS w rehabilitacji - w studiu treningu BodyFit zajmują się również takimi usługami, z których polecam skorzystać, jeśli potrzebujecie. Bliska mi osoba korzysta z tej formy rehabilitacji po wypadku i bardzo szybko dochodzi do pełnej sprawności.
Awatar użytkownika
Milomira1986
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2022, 15:07

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Milomira1986 »

Niedługo będzie naprawdę ważny dla mnie dzień, chodzi o to, że zbliża się dzień mojego ślubu i wesela. Dlatego postanowiłam w końcu nieco bardziej wziąć się za odchudzanie, a właściwie raczej ujędrnienie mojego ciała. Sporo czytałam na temat tego, że trening EMS się dobrze sprawdza w tym wypadku i planuję skorzystać z oferty https://www.bodyfit20.pl
Krystian_Yalta

Doświadczenie z EMS

Post autor: Krystian_Yalta »

Cześć! Zajmuje się z FizjoClinic https://emstherapy.pl/ we Wrocławiu. Od lat chciałem schudnąć (miałem 104 kg), a tym roku miałem szczęście trafić do EMS Therapy Piotr Dominiak. Efekty zobaczyłem po miesiącu, kto by co nie mówił. Chodzę na zajęcia 2 - 3 dni w tygodniu. Co się podoba to nastawienie trenera na wyniki. Oprócz tego, klinika ta zajmuję się
fizjoterapią i rehabilitacją. Sporo pozytywnych opinii o tym miejscu słyszałem, i na praktyce jestem zadowolony.
Gorąco polecam.
Awatar użytkownika
Gustawa70
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2022, 10:09

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Gustawa70 »

Szukałam trenera personalnego, który pomoże mi dobrać odpowiednie ćwiczenia odchudzające, tak, żeby nie obciążać mojego kręgosłupa. No i właśnie tym sposobem trafiłam do studia Body Fit. Bardzo mnie ten fakt cieszy, bo okazło się, że to są prawdziwi specjaliści. Jestem naprawdę zadowolona, że trafiłam właśnie do nich. polecam treningi personalne w Poznaniu u nich.
Awatar użytkownika
Bogumiła85
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2022, 6:19

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Bogumiła85 »

Ja jestem ich klientką (chociaż powinnam tutaj chyba napisać, że pacjentką, bo w pierwszej kolejności trafiłam do nich właśnie na rehabilitację) od dłuższego już czasu. W tym momencie regularnie, raz w tygodniu chodzę do nich na treningi, bo okazało się, że mają fitness dla pań treningi są przygotowane typowo pod organizm kobiety. Bardzo jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Sylwester90
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2022, 10:14

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Sylwester90 »

No ja bardzo polecam Wam treningi w Body Fit. Ja jestem człowiekiem aktywnym, ćwiczę naprawdę sporo i często, ale treningi ems angażują takie partie moich mięśni, o których wcześniej nie miałem nawet pojęcia. Moje ciało dobrze z nimi współgra i przynajmniej raz w tygodniu staram się u nich być. Polecam każdemu, chociaż sobie spróbujcie, bo naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Kwietosława68
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2022, 2:58

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Kwietosława68 »

Wiecie jak to jest, jak jak to się mówi obudziłam się z ręką w nocniku i wiem, że już na pewno formy na to lato nie uda mi się zrobić, ale liczę, że uda się zrobić to racjonalnie, z formą na lata. Polubiłam tę formę treningów, trener personalny naprawdę jest w stanie pomóc, nakierować i podpowiedzieć, jakie ćwiczenia najlepiej warto wykonywać, polecam.
Awatar użytkownika
Ewarysta1974
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 6:59

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ewarysta1974 »

A ja Wam powiem, że dzięki właśnie tego rodzaju treningom, udało mi się zniwelować ból w plecach. Już pomijam kwestie tego, że nieco napięłam swoje ciało, a na tym mi zależało przede wszystkim. Super sprawa i będę polecać każdemu. Zerknijcie sobie w wolnej chwili na ich stronę i przeczytajcie tam, czy jest ukierunkowany trening pleców, bo to świetne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
sandra95
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2022, 6:18

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: sandra95 »

No ja przyznaję się bez bicia, że zdecydowałam się na ten rodzaj treningów trochę ze względu na lenistwo, bo oczekiwałam w szybszym tempie bardziej widocznych rezultatów. No i jestem zadowolona. Wiadomo, że nic nie uda się bez włożenia w to wysiłku, ale oszczędzam na takim treningu jak trening EMS naprawdę sporo czasu, który ostatnio jest dla mnie szczególnie cenny.
Awatar użytkownika
Celestyna1975
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2022, 2:50

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Celestyna1975 »

Ja Wam powiem tak, jeśli jeszcze jest w ogóle jakakolwiek możliwość na to, że ktoś z Was nie jest przekonany do treningu ems, to wejdźcie sobie na ich stronę https://www.bodyfit20.pl i poczytajcie. A druga sprawa, zapiszcie się z ciekawości chociażby na jeden, próbny trening do Body Fit. A zaręczam, że naprawdę się Wam to spodoba, będziecie chodzić częściej.
Awatar użytkownika
Fera1963
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2022, 19:18

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Fera1963 »

Szczerze mówiąc, myślałam, że w moim wieku nie będzie już możliwości, żeby zadbać o swoje ciało na tyle, żebym była jeszcze z niego zadowolona. Wiadomo, że nie będę już miała jędrne ciało dwudziestolatki, ale powiem szczerze, że trening EMS sprawił to, jestem naprawdę zadowolona. Ćwiczę takie mięśnie, o których nie miałam nawet wcześniej zielonego pojęcia, że istnieją.
Awatar użytkownika
felicyta83
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2022, 1:29

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: felicyta83 »

Ja Wam napiszę z doświadczenia, że naprawdę w regularnym treningu pomaga trener personalny. Wielokrotnie próbowałam samodzielnie zmobilizować się do ćwiczeń, do jakiejkolwiek aktywności sportowej, a tak naprawdę dopiero pomoc trenera, ale też wybór treningu - EMS sprawił, że mam ochotę ćwiczyć. Wylewam z siebie siódme poty i są tego świetne efekty.
Awatar użytkownika
Helga72
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2022, 8:29

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Helga72 »

Miałam od jakiegoś czasu naprawdę dość spory problem z bólem w plecach, próbowałam masaży, ćwiczeń na własną rękę, ale szczerze mówiąc, stwierdziłam, że mogę sobie w ten sposób zrobić więcej szkody niż pożytku, dlatego właśnie zapisałam się do Body Fit na ukierunkowany trening pleców. Czuję znaczną ulgę, moje plecy naprawdę nie dokuczają już tak bardzo.
Awatar użytkownika
marta-99
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2022, 3:03

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: marta-99 »

To jest naprawdę świetne miejsce. Nie ukrywam, że miałam problem z tym, żeby zmobilizować się do ćwiczeń, po pracy byłam zmęczona, brakowało mi czasu, ale okazało się, że dla mnie trening EMS jest naprawdę strzałem w dziesiątkę. Trening odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, czasowo wychodzi się na plus, a cena też mi odpowiada. Widzę świetne efekty, polecam.
Awatar użytkownika
Radomil90
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2022, 6:42

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Radomil90 »

Ja nie będę ukrywać, że mnie nie było łatwo przekonać, z tego względu, że jestem naprawdę tradycjonalistą w dziedzinie treningu. No i po wizycie w studio https://www.bodyfit20.pl byłem pod ogromnym wrażeniem! Poczułem mięśnie, które wydawało mi się, że ćwiczyłem, ale wychodzi na to, że z inną intensywnością. Na pewno będę przynamniej raz w tygodniu w ten sposób trenować.
dronek20

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: dronek20 »

Ja przyznam szczerze, że miałam już dłuuuuuuugą przerwę i już widać tego efektu :lol: :oops: Przydałoby się zrzucić te pare kg i sie poruszac, bo juz **** boli od siedzenia caly dzien przy biurku :x..... Ale mnie natchnął artykuł o tym https://zdrowiejemytutaj.pl/trening-ems-warto i chyba wrócę znowu :!: Juz sie nie mogę doczekać, bo się stęskniłąm za Betką i Anką, w końcu jest troche luzu, to można zaszaleć. ;) Polecam każdemu kto sie waha!!!!! Ja sie zakochałam
Awatar użytkownika
Tęgomir97
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2022, 12:50

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Tęgomir97 »

Ćwiczę od jakiegoś czasu dość intensywnie, ale mam wrażenie, że nie angażuję przy tym wszystkich mięśni i chciałbym zobaczyć, jak moje ciało, moje mięśnie zareagują na taką elektrostymulację i planuję zapisać się do BodyFit na trening EMS. Moi znajomi są od dawna klientami i naprawdę są zachwyceni, więc myślę, że i ja będę. Zapiszę się za pośrednictwem internetu.
Awatar użytkownika
Fabiola_73
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2022, 2:05

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Fabiola_73 »

Bardzo polecam wizytę i treningi w tym studio. To jest naprawdę ogromna oszczędność czasu, jeśli zainwestujemy w taki trening. Ja na co dzień sporo jeżdżę na rowerze, ale tak naprawdę nie treningowo, tylko jako dojazd z punktu a do punktu b i niestety na większy trening czasu nie mam, dlatego wizyta w https://www.bodyfit20.pl jest dla mnie zbawieniem :)
Awatar użytkownika
Donat_96
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2022, 18:23

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Donat_96 »

Nie wiem czy wiecie, ale jeśli się zastanawiacie nad tym, czy zapisać się na takie treningi, to nie będziecie mieli chyba lepszej okazji, teraz możecie zapisać się na trening próbny EMS w Body Fit. A dodatkowo, zapisać możecie się online, za pośrednictwem ich strony internetowej, więc to naprawdę wygodne rozwiązanie. I jak już wiele osób napisało, oszcżędność czasu.
Awatar użytkownika
Radomira1983
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2022, 12:07

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Radomira1983 »

Ja Wam powiem, że miałam się za osobę aktywną, wysportowaną, a tak naprawdę nie miałam nawet pojęcia o istnieniu niektórych mięśni ;) nie no, żartuję, znam się na budowie ludzkiego organizmu, natomiast nie sądziłam, że część moich mięśni, pomimo regularnej aktywności, jest aż tak zastana. Super jest trening EMS i polecam każdemu, naprawdę super sprawa.
Awatar użytkownika
Lew1964
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2022, 22:57

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Lew1964 »

Ja zdecydowałam się na tego rodzaju trening dlatego, że odczuwałam bóle w plecach i nie wiedziałam jak sobie z nimi poradzić, dlatego pomyślałam, że lepiej poćwiczyć pod okiem osoby, która faktycznie się na tym zna, żeby sobie nie zrobić krzywdy. A technologia ems, tego rodzaju trening jest dobrą opcją, dlatego zapisałam się do BodyFit. Jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Waryn1980
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2022, 7:18

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Waryn1980 »

Szczerze Wam powiem, że nie brałem pod uwagę takiego treningu ems, ale ostatnio doczytałem na jego temat trochę i zacząłem się nieco bardziej tym tematem interesować. Zdecydowałem się zapisać do BoedyFit, bo mają taką możliwość jak rezerwacja online BodyFit na trening ems, spora oszczędność czasu, ale też naprawdę ogromna wygoda. Bardzo fajne studio.
Awatar użytkownika
flora_66
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2022, 17:52

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: flora_66 »

A no to ja wręcz odwrotnie - od jakiegoś już czasu jestem ogromną fanką treningu ems. Dla mnie to jest rozwiązanie idealne, bo oszczędzam naprawdę sporo czasu na co dzień i jestem w stanie skorzystać z treningu między pracą, a odebraniem córki z przedszkola. moje mięśnie naprawdę mocno pracują. Widzę różnicę, polecam Wam treningi w https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
Ada73
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2022, 23:50

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ada73 »

Też się zapisałam, idzie jesień, więc nie ukrywam, że na pewno nie będzie mi się chciało aż tak regularnie ćwiczyć na świeży powietrzu, a o treningu ems w Body Fit słyszałam bardzo dobre opinie od przyjaciółki, która jest klientką już od jakiegoś czasu. I muszę powiedzieć, że u niej ten właśnie trening EMS przyniósł naprawdę bardzo fajne efekty. :)
Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2022, 17:39

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ryszard »

Rewelacyjnie, że włączyli usługę rezerwacji online na treningi ems. Dla mnie to jest spore ułatwienie, ja naprawdę bardzo dużo czasu oszczędzam dzięki temu. Zresztą, tak samo jak na samym treningu ems, początkowo miałam ogromne zakwasy po każdym treningu, teraz są już mniejsze, ale nadal się pojawiają. A o to chyba o właśnie chodzi, prawda? Ja polecam :)
Awatar użytkownika
Bartłomieja
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2022, 5:48

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Bartłomieja »

Przede mną sporo kilogramów jest do zrzucenia, dlatego szukałam najlepszej opcji dla mnie, nie wiedziała co się u mnie najlepiej sprawdzi czytałam na ten temat, podpytywałam i okazało się, że wiele osób polecało mi właśnie tego rodzaju trening. Jak się okazało w naszej okolicy właśnie BodyFit ma najlepsze opinie i właśnie dlatego ja również się zdecydowałam, polecam.
Awatar użytkownika
Stefania-64
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2022, 23:55

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Stefania-64 »

Szukacie naprawdę fajnej siłowni dla siebie? Jeśli interesuje Was trening pleców, jeśli cierpicie na różnego rodzaju bóle kręgosłupa. Polecam Wam siłownię BodyFit. Mają świetne zajęcia ukierunkowane właśnie na tego typu problemy. Dlatego ja jestem zachwycona. W końcu znowu mogę się ruszać, w końcu znowu czuję że żyję. Szczerze Wam polecam to miejsce.
Awatar użytkownika
olgierd1964
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2022, 10:51

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: olgierd1964 »

Wiecie że trening EMS jest o wiele bardziej wydajny niż zwykły trening? Dzięki niemu spala się nawet trzy razy więcej kalorii niż normalnie. I przyrost mięśni gładkich odbywa się pięć razy częściej niż podczas normalnego treningu. Ja bardzo polecam takie zajęcia. Jeśli tylko macie możliwość skorzystania z tego rodzaju treningów to śmiało. Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Placyda62
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2022, 9:53

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Placyda62 »

Super jest u nich również to, że można dokonać rezerwacji online, ja sobie to naprawdę bardzo chwalę, dla mnie to jest niewyobrażalna wygoda i bardzo często oraz chętnie z niej korzystam. Generalnie sam trening EMS sprawdza się u mnie rewelacyjnie, moje mięśnie szybko na niego reagują, widzę, że skóra stała się nieco bardziej napięta. Polecam Wam spróbować.
Awatar użytkownika
Cezaryna
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2022, 5:11

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Cezaryna »

Z czystym sumieniem polecam Wam https://www.bodyfit20.pl nie ukrywam, że sama trafiłam do nich trochę z przypadku, bo żaliłam się, że opornie idzie mi odchudzanie, nie mogłam poradzić sobie z kilkoma kilogramami, które mi zostały, około pięciu. Dodatkowo, miałam wrażenie, że skóra jest mało elastyczna. No i właśnie tego rodzaju trening, w BodyFit przyniósł świetne skutki.
Awatar użytkownika
Sulisław
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2022, 18:17

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Sulisław »

Fajna sprawa. I mówię to z pełnym przekonaniem i świadomością tych słów. Ćwiczę od dawna, naprawdę sporo, raczej klasyczną siłownię, ale trening EMS w Body Fit https://www.bodyfit20.pl raz na jakiś czas też bardzo chętnie stosuję. Mam wrażenie, że on uruchamia takie partie mięśni, których nie jestem w stanie wyćwiczyć klasycznie. to jest dla mnie ogromny plus.
Awatar użytkownika
Eleonora-68
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2022, 23:09

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Eleonora-68 »

Powiem Wam, ze bardzo dobrze sprawdziły się u mnie te treningi w BodyFit. Przyznaję, że zapisałam się na taki trening, żeby po prostu to sprawdzić, okazało się, że trening EMS to jest strzał w dziesiątkę. Faktycznie angażuje ogrom mięśni, których nie byłabym w stanie zaangażować samodzielnie, to znaczy takim typowo klasycznym treningiem, dlatego polecam.
Awatar użytkownika
Oktawia63
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2022, 21:50

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Oktawia63 »

Jakiś czas temu zdecydowałam, że warto byłoby w końcu coś ze sobą zrobić, trochę się rozruszać, zaangażować, jak już wyżej zostało napisane. I na szczęście mi się to udało. Bardzo polubiłam te treningi. Jeśli ktoś z Was planuje zapisać się na fitness dla pań Poznań, to zdecydowanie polecam wybrać się właśnie do BodyFIt. Świetna atmosfera, super treningi
Awatar użytkownika
Honorat
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2022, 4:28

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Honorat »

Słuchajcie, poczytajcie sobie czym w ogóle jest technologia ems i jak ona może działać na organizm, na ciało. Ja jestem zachwycona, a może powinnam powiedzieć, że jestem pod wrażenie,, jak moje ciało zareagowało na tego rodzaju trening. Sam body fit naprawdę bardzo polecam, bo panuje tam świetna atmosfera, a to również jest przecież naprawdę bardzo ważne.
Awatar użytkownika
dzwonimierz
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2022, 21:35

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: dzwonimierz »

Jeśli chodzi o trening personalny Poznań to bardzo polecam Wam przejść się właśnie do klubu Body Fit. Ja jestem ich klientką od dawna i na pewno nie zamierzam z tego rezygnować, bo czuję się zdecydowanie lepiej, odkąd ćwiczę regularnie pod okiem trenerów personalnych w body fit. Super, zupełnie coś innego, zawsze byłam aktywna fizycznie, ale to inny rodzaj aktywności.
Awatar użytkownika
Hestia-97
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2022, 19:09

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Hestia-97 »

Super, że można się umówić na trening do nich za pośrednictwem internetu. Jest to ogromne ułatwienie w życiu codziennym, ja zawsze sobie chwalę takie rozwiązania. Co do samego treningu, to tak naprawdę nie wiem co jeszcze mogłabym tutaj dodać, po prostu czuję się po nich świetnie, mam zdecydowanie mniejsze bóle pleców polecam https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
Agata-68
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2022, 18:30

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Agata-68 »

Zbliża się nowy rok a wraz z nim wiadomo - wiele osób ma postanowienia noworoczne. Jak u Was w tym roku? Ja właściwie już od dawna chciałam się zapisać właśnie do https://www.bodyfit20.pl bo tego rodzaju trening na pewno bardzo by mi odpowiadał, ze względu na oszczędność czasu. Zresztą znajoma do nich chodzi i ma super efekty, bardzo schudła dzięki treningom w BodyFit.
Awatar użytkownika
manfred_79
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2022, 1:03

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: manfred_79 »

No w moim przypadku tylko taki trening od jakiegoś czasu wchodzi w grę. Miałem kontuzję i nawet fizjoterapeuta polecił mi trening EMS. Poczytałem opinie i okazało się, że właśnie w naszej okolicy to BodyFit ma najlepsze opinie i dlatego zdecydowałem się zapisać na treningi do nich. Ćwiczę regularnie już od prawie roku, jestem bardzo zadowolony. Super atmosfera.
Awatar użytkownika
Ignacy-60
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2022, 10:06

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ignacy-60 »

Ja też dołączam do zadowolonych klientów. Dla mnie wielkim plusem jest to, że można zapisać się na trening do nich online. Jest to oszczędność czasu, zawsze mogę się zapisać nawet wtedy, kiedy jestem w pracy. Zgadzam się również w tym, że w studio BodyFit panuje bardzo dobra atmosfera. Polecam każdemu, jeśli ktoś z Was zastanawia się nad tym, żeby na taki trening się wybrać.
Awatar użytkownika
Berenika_70
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2022, 20:10

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Berenika_70 »

Polecam trening EMS, ale polecam też właśnie to studio treningowe. Jestem zadowolona z tego, że zawsze podczas ćwiczeń towarzyszy mi trener personalny. Trenuję przez dwadzieścia minut, a faktycznie moje mięśnie czują, jakby wykonały naprawdę ogromny i co ważne, bardzo długi trening. Polecam spróbować takiej formy aktywności, jeśli się zastanawiacie.
Awatar użytkownika
Wioleta1971
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2022, 11:11

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Wioleta1971 »

Przyznaję, że nie mam jeszcze zbyt wielkiego doświadczenia, dlatego, że jestem dopiero po pięciu treningach w studio Body Fit, ale to co mogę powiedzieć, to fakt, że to jest miejsce, do którego na treningi bardzo chętnie się wraca. Ja szukałam takiej oferty jak trening personalny Poznań i tak się jakoś złożyło, że trafiłam do nich. Bardzo się z tego cieszę.
Awatar użytkownika
rajmund_76
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2023, 15:02

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: rajmund_76 »

Zacznę od tego, że wielkim plusem tego studia sportowego jest fakt, że można zarezerwować termin swojego treningu online. Dzięki czemu można zrobić to właściwie w każdej chwili, nie odrywając sie od pracy. Polecam tego rodzaju treningi, moje mięśnie faktycznie pracują zupełnie inaczej niż podczas klasycznych treningów na siłowni. Polecam trening EMS.
Awatar użytkownika
emanuela-97
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2022, 4:53

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: emanuela-97 »

Próbuję dotrzymać postanowień noworocznych i wierzę, że w tym roku w końcu uda mi się to zrobić - mam do zrzucenia wcale nie mało, bo prawie dwadzieścia kilogramów, ale jestem zdeterminowana i zmotywowana, a to chyba najważniejsze. Wprowadziłam dietę, ale dodatkowo nie zapominam o aktywności. Codzienne spacery i dwa razy w tygodni trening ems w body Fit.

dostawcy ubrań używanych
Awatar użytkownika
Marianna1996
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2022, 12:10

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Marianna1996 »

Zależy mi na tym, żeby utrzymać dobrą formę, którą wypracowałam w zeszłym roku, a szczerze mówiąc, miałam wrażenie, że na siłowni nie jestem już w stanie zrobić takiego progresu, na jakim mi zależy, trzeba przyznać, ze trening personalny EMS jest zupełnie inną, bardzo ciekawą formą aktywności. Naprawdę bardzo polecam studio https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
petronia_66
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2022, 0:58

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: petronia_66 »

Ja trafiłam do studia body fit ze względu na dokuczający mi przez dość długo czas ból pleców, a okazało się, że można liczyć u nich na konsultacje ze specjalistą i trening pleców Jestem bardzo zadowolona, bo po kilku treningach ból pleców był zdecydowanie mniejszy, co naprawdę bardzo mnie cieszy i polecam każdemu, jeśli macie podobne problemy bólowe.
Awatar użytkownika
Brunhilda
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2023, 18:03

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Brunhilda »

Ćwiczę w BodyFit regularnie. W tym momencie nie zależy mi już na redukcji tkanki tłuszczowej, nie chodzi o zmniejszenie obwodów czy liczby na wadze, ale chciałabym trochę ujędrnić moją skórę, która niestety jest pokryta cellulitem. A wiem, że tego rodzaju trening antycellulitowy sprawdza się naprawdę bardzo dobrze. Spróbujcie, ja jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
Hipolita_85
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2023, 20:29

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Hipolita_85 »

Dla mnie taki trening elektrostymulacji okazał się zbawieniem, naprawdę! Miałam dość sporą nadwagę do zrzucenia, bo w sumie to było prawie trzydzieści kilogramów, co właściwie się udało, natomiast nie mogłam sobie poradzić z niektórymi partiami ciała, tłuszcz tam był po prostu oporny. Okazało się, że trening EMS w body fit pomógł mi się pozbyć tych opornych części :D
Awatar użytkownika
Telesfor69
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2022, 14:22

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Telesfor69 »

Bardzo lubię treningi w tym studio sportowym. Bardzo się cieszę, że powstało akurat w naszym mieście, a dodatkowo całkiem niedaleko mojego miejsca zamieszkania, dlatego mogę pozwolić sobie na trening czasem i dwa razy w tygodniu. A druga sprawa, bardzo cenię sobie u nich możliwość rejestracji na zajęcia online. Polecam z czystym sumieniem https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
Strzezymira-82
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2023, 4:29

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Strzezymira-82 »

Od jakiegoś czasu trening jest nieodłącznym elementem mojej codzienności, mojego życia. Ćwiczę regularnie i czasem bardzo intensywnie, a dodatkowo raz w tygodniu funduję sobie, a właściwie swoim mięśniom trening EMS w BodyFit. Angażuje naprawdę przeróżne partie ciała, bardzo mi to odpowiada. I też rezerwuję zajęcia online, ogromna wygoda. Polecam :)
Awatar użytkownika
Wolimir
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2022, 23:39

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Wolimir »

Bardzo fajnie, że trening personalny można u nich wykonać właśnie w dwadzieścia minut - w dzisiejszych czasach chyba nikt z nas nie cierpi na nadmiar wolnego czasu, a na taki trening naprawdę można go znaleźć. Jeśli jesteście z okolic, zostawiam Wam namiary https://www.bodyfit20.pl spróbujcie zapisać się na chociaż jeden trening, na pewno nie będziecie żałować.
Awatar użytkownika
Rozwita1994
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2022, 18:21

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Rozwita1994 »

Też korzystam. Wprawdzie od niedawna, ale mam wrażenie, że moje ciało już zaczęło zyskiwać na jakości. Skóra jest zdecydowanie bardziej napięta, bardziej elastyczna. A dodatkowo, ja po prostu bardzo polubiłam ten rodzaj aktywności fizycznej, chociaż moje mięśnie czasem są mocno zmęczone, to dla mnie trening ems na pewno jest odkryciem tego roku, super.
Awatar użytkownika
Hugo1972
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2022, 5:42

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Hugo1972 »

Ostatnio stwierdziłem, że najwyższy w końcu czas na to, żeby zabrać się za tę oponkę na brzuchu, dlatego, że lata lecą, a ona zaczyna mi mocno doskwierać i podejrzewam, że z każdym rokiem byłoby mi ją coraz trudniej zrzucić. Szukałem najlepszej opcji treningu dla siebie i sporo osób polecało mi trening EMS, zapisałem się do BodyFit i powiem, że jestem zachwycony.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
jur
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2023, 21:58

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: jur »

A ja napiszę tak, super, ze w bodyFit istnieje możliwość rezerwacji online na trening. Ja mam taką pracę, że nie zawsze jestem w stanie zadzwonić, a bez problemu mogę się zapisać na trening przez internet. Polecam Wam to miejsce i taki trening, naprawdę na najwyższym poziomie. I w końcu czuję, że wszystkie moje mięśnie pracują. Rewelacyjnie uczucie.
Awatar użytkownika
iwan_95
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2022, 21:04

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: iwan_95 »

Niestety żyję na wysokich obrotach i pomimo tego, że mam nadzieję, że nie będzie tak przez cały czas, póki co niestety nie zanosi się na to, że cokolwiek w tej materii miałoby się zmienić, dlatego muszę swoje życie trochę podporządkować do tempa wokół ;) I dlatego nie mam czasu na klasyczny trening, ale za to ta forma aktywności, czyli trening ems bardzo mi się spodobała.
Awatar użytkownika
niecisław1963
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2023, 18:27

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: niecisław1963 »

Od jakiegoś już czasu szukałem w naszym mieście trenera personalnego, z którym mógłbym nawiązać dłuższą, a na pewno na jakiś czas stałą współpracę. No i ktoś ze znajomych (nie pamiętam już kto, a szkoda, bo na pewno bardzo bym za to podziękował!), polecił mi właśnie Body Fit https://www.bodyfit20.pl no i to zdecydowanie był strzał w dziesiątkę. Bardzo sobie chwalę
Awatar użytkownika
olena
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2023, 3:32

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: olena »

Super! Chociaż powiem Wam, że początkowo nie do końca byłam przekonana, ale już po pierwszym treningu wiedziałam, że to jest moje miejsce! Ćwiczę w BodyFit od kilku miesięcy, trening ems w moim przypadku przyniósł kilka bardzo ważnych zmian, pozytywnych oczywiście. Schudłam, to plus, ale co najważniejsze, w końcu przestały mnie boleć plecy! No super.
Awatar użytkownika
Justynian81
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2023, 12:47

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Justynian81 »

Faktycznie jest to super, że można u nich dokonać rezerwacji online, uważam, że to powinien być już standard - wszędzie, nie tylko w takich studiach treningowych, przecież to jest ogromna wygoda i oszczędność czasu. Dla mnie lepsza opcja niż rezerwacja telefoniczna. Jestem bardzo zadowoloną klientką https://www.bodyfit20.pl Body Fit, bardzo Wam polecam.
Awatar użytkownika
Radomił_72
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2022, 0:20

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Radomił_72 »

Okazało się, że trening ems Poznań to jest właśnie to, czego mój organizm potrzebował, naprawdę. Ćwiczę od dłuższego już czasu, tradycyjnie, na siłowni, nie narzekam, jest jakiś progres, natomiast były takie partie ciała, których nie byłem w stanie "ruszyć" na klasycznej siłowni, a trening ems okazał się tutaj strzałem w dziesiątkę, super sprawa. :)
Awatar użytkownika
Odon-79
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2022, 12:07

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Odon-79 »

No rewelacyjne jest to, że można wykonać właściwie kompletny, pełnowartościowy trening w zaledwie dwadzieścia minut. A prawda jest taka, że przecież w dzisiejszych czasach każdy z nas stara się w jakiś sposób oszczędzić czas :) Również jestem zadowolony treningów ems w BodyFIt. Okazało się, że taki trening personalny Poznań to było to, czego potrzebowałem.
Awatar użytkownika
miłomir
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2022, 23:39

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: miłomir »

Ja mam tak naprawdę za sobą dopiero dwa treningi "zapoznawcze", jeśli mogę to tak określić, ale na pewno już w tym momencie wiem, że zostanę stałym klientem. Sam trening bardzo mi odpowiada, czuję, że mięśnie pracują dokładnie tak, jak powinny. Dodatkowo, wielki plus za bardzo miłą atmosferę w studio, dla mnie to też ma znaczenie. Polecam trening EMS.
Awatar użytkownika
Sławomir-72
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2023, 2:18

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Sławomir-72 »

Myślę, że warto tutaj dodać, że to jest nie tylko trening, który pozytywnie wpływa na sylwetkę. Ja zdecydowałem się skorzystać z opcji możliwości treningu personalnego w BodyFit, ze względu na uporczywy ból pleców - okazało się, że takie regularne treningi w https://www.bodyfit20.pl zniwelowały u mnie ten ból, naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Polecam.
Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2023, 18:58

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Petroniusz »

Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale, więc w końcu i ja zdecydowałem, że warto byłoby wziąć się za siebie i co nieco jednak poćwiczyć. Jako, że nie mam za wiele czasu na aktywność fizyczną, zdecydowałem, że właśnie taki trening EMS w Body Fit będzie strzałem w dziesiątkę. I okazało się, że właśnie tak jest. Polecam każdemu, super się sprawdza :)
Awatar użytkownika
przybysława
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2023, 21:54

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: przybysława »

Bardzo doceniam fakt, że w Body Fit od jakiegoś czasu jest możliwość zapisania się na trening online. Dla mnie to jest naprawdę wielki plus, dlatego, że nie zawsze mogę pozwolić sobie na to, żeby w ciągu dnia wykonać telefon, a jednak do komputera mam dostęp. Polecam trening EMS Poznań własnie w https://www.bodyfit20.pl jestem zadowolona z tych treningów.
Awatar użytkownika
Radomira99
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2023, 17:20

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Radomira99 »

Chodzę na treningi personalne do Body Fit. Jakoś tak miałam wrażenie, że od jakiegoś czasu mój progres, jeśli chodzi o budowę ciała stoi w miejscu, pomimo zwiększenia intensywności ćwiczeń, po prostu coś ze sobą nie współgrało. Dlatego też zapisałam się na trening personalny Poznań do Body fit. Świetny efekt, jestem zadowolona z efektów, na pewno będę stałą klientką.
Awatar użytkownika
Amadeusz_67
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2023, 11:38

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Amadeusz_67 »

Świetna atmosfera, a nie będę ukrywać, że własnie to ma dla mnie również ogromne znaczenie, nie da się ukryć, że w pozytywnej atmosferze ćwiczy się chętniej :) taki trening personalny EMS pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo czasu, dlatego moim zdaniem jest do dobra opcja dla ludzi zapracowanych, mających rodziny, właściwie to dla każdego, bo nikt nie cierpi chyba na nadmiar czasu.
Awatar użytkownika
ilia_62
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2022, 5:46

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: ilia_62 »

Potrzebowałam "ruszyć" dość oporne partie ciała, które faktycznie nie chciały dać się trenować w czasie klasycznego treningu, na siłowni. A powiem Wam szczerze, że po pierwszym treningu w https://www.bodyfit20.pl czułam, że to właśnie był strzał w dziesiątkę, miałam ogromne zakwasy, ale to plus. Polecam Wam możliwość rezerwacji treningu online, wygodne.
Awatar użytkownika
Alberta
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2023, 23:58

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Alberta »

Nie mogę sobie pozwolić czasowo na taki klasyczny trening na siłowni, dlatego dla mnie takie rozwiązanie jak trening EMS Poznań jest najlepszym z możliwych. Poza tym, czuję na takim treningu, że angażują się wszystkie moje mięśnie, naprawdę żałuję, że nie odkryłam studia Body Fit wcześniej, super jest też to, że można się zarejestrować online. :-))
Awatar użytkownika
odyla
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2023, 1:44

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: odyla »

Oj tak! Bardzo doceniam możliwość rejestracji na zajęcia czy na trening online. Nie zawsze mam możliwość wykonania telefonu, ze względu na moją pracę. Powiem Wam szczerze, że odkąd chodzę na takie treningi EMS regularnie, czuję się zdecydowanie lepiej, odczuwam mniejsze bóle w plecach, jestem jakoś mniej napięta, nie spodziewałam się tak dobrego efektu.
Awatar użytkownika
angela1975
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2023, 17:08

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: angela1975 »

A ja poszłam jakiś czas temu do Studia Body Fit po prostu przetestować taki rodzaj zabiegu, bo przyznaję, że początkowo jakoś nie byłam do niego przekonana, ale ogromnie się cieszę, że się zdecydowałam sprawdzić, jakie korzyści przyniesie u mnie! I powiem Wam, że to jest strzał w dziesiątkę! https://www.bodyfit20.pl bardzo Wam polecam to studio sportowe.
Awatar użytkownika
Zefiryna71
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2023, 20:23

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Zefiryna71 »

Bardzo się cieszę, że studio body Fit jest niedaleko naszego domu, bo oszczędzam czas nie tylko na samym treningu, bo wiadomo, że taki właśnie jest trening EMS Poznań - ale też nie marnuję czasu na dojazd, a sami wiecie jak to bywa w naszym mieście, często korki na drogach są naprawdę koszmarne! Jestem bardzo zadowolona, polecam Wam trening w BodyFit.
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2023, 21:33

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Roman »

Ja również dołączam do osób, które chwalą sobie nie tylko sam trening elektrostymulacji, ale i studio body fit. Bardzo pozytywna atmosfera tam panuje, a nie ukrywam, że dla mnie to też ma naprawdę ogromne znaczenie. Aż chce się ćwiczyć. Chodzę do Body Fit od ponad roku i na pewno nie zamierzam rezygnować, bo u mnie trening EMS sprawdza się genialnie.
Awatar użytkownika
Hanna
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2023, 1:16

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Hanna »

Trening personalny całego ciała w dwadzieścia minut to jest dokładnie to, czego oczekiwałam! Bardzo się cieszę, bo moim zdaniem efekty są fenomenalne. Ja oszczędzam czas, mam go więcej dla siebie, ale i dla rodziny, naprawdę wielki plus. Dodatkowo, to co mogę, a nawet powinnam powiedzieć, że w https://www.bodyfit20.pl panuje rewelacyjna atmosfera. :)
Awatar użytkownika
Richariusz-67
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2023, 4:47

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Richariusz-67 »

Rewelacyjnie, że jakiś czas temu wprowadzili możliwość rezerwacji terminu na zajęcia online, dla mnie to jest naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie. Korzystam z treningów w BodyFit pod okiem profesjonalnego trenera personalnego i pewnie dlatego mam tak dobre efekty. Ceny są naprawdę dobre, myślę, że lepszego niż trening ems w naszym mieście bym nie znalazła.
Awatar użytkownika
Walter-79
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2023, 12:40

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Walter-79 »

Bardzo polecam Wam to studio treningowe. Wprawdzie u mnie były to typowe treningi na całe ciało, mi zależało konkretnie na zniwelowaniu bólu pleców i faktycznie, to mi się udało. Bardzo się cieszę, że takie studio powstało w naszym mieście i będę polecam body Fit i trening EMS każdemu, szczególnie, jeśli ktoś mnie zapyta czy jestem zadowolona, bo jestem!
Awatar użytkownika
Radomir1997
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2023, 18:44

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Radomir1997 »

Każdemu z nas w dzisiejszych czasach zależy chyba na tym, żeby oszczędzić czas, prawda? No ja nie ukrywam, że sporo go oszczędzam uczestnicząc w treningach w BodyFit. Wprawdzie nie zrezygnowałem z klasycznych treningów na siłowni, tylko część ich zamieniłem właśnie trening ems, polecam Wam taką opcję, naprawdę, jestem i będę stałym klientem tego studia.
Awatar użytkownika
wiara-72
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2023, 15:10

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: wiara-72 »

No jeśli ktoś z Was jeszcze się zastanawia, to przecież można się u nich (online) umówić na trening próbny i wtedy na miejscu zobaczycie, czy w ogóle taki trening w https://www.bodyfit20.pl Wam odpowiada. Ale szczerze powiem, że kilku moich znajomych już wysłałam do BodyFit na ten trening i wszyscy oni zostali stałymi klientami tego studia, dlatego pewnie tak samo będzie i u Was ;)

adwokat kościelny bydgoszcz
Awatar użytkownika
iryda
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2023, 4:17

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: iryda »

Powiem Wam, że przejrzałam te opinie w zeszły weekend i przekonały mnie do tego, żeby spróbować swoich sił i w takim treningu. Zapisałam się na zajęcia, tutaj wielki plus za to, że można zapisać się na zajęcia, na trening EMS do Body fit online. Dla takich osób jak ja, które są zapracowane, to jest naprawdę ogromne ułatwienie. Polecam Wam taki trening.
Awatar użytkownika
Dorota_62
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2023, 18:34

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Dorota_62 »

Ja jestem zachwycona tym treningiem. Ćwiczę odkąd pamiętam, naprawdę już kawał czasu, ale mówię tutaj o klasycznym treningu, o aktywności fizycznej takiej jak siłownia czy fitness. No i miałam takie partie ciała, które są dość oporne i gdyby nie trening EMS w Body Fit, pewnie nigdy bym sobie nie poradziła z nimi. Jestem totalnie zadowolona. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Marietta
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2023, 19:23

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Marietta »

To co ja mogę powiedzieć, to fakt, że polecam nie tylko sam trening, ale całe studio treningowe Body Fit https://www.bodyfit20.pl bo panuje tam tak wspaniała, bardzo dobra atmosfera, że chętnie się tam chodzi. Naprawdę trening jest przyjemnością, pomimo hektolitrów wylanego potu. No i wielki plus za możliwość zapisywania się na treningi online. :-)
Awatar użytkownika
amira
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2023, 3:24

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: amira »

Ja jestem jedną z tych osób, które trafiły na treningi do trenerów personalnych w Body Fit nie ze względu na nadmiar kilogramów, nie dlatego, że chciałam zadbać o sylwetkę, ale miałam problem z bólami pleców. Słyszałam, że trening EMS w BodyFit pomaga również na takie dolegliwości i faktycznie, bardzo dobrze się taki trening u mnie sprawdził. Polecam.
Awatar użytkownika
Wanessa-91
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2023, 16:09

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Wanessa-91 »

Chodzę od dwóch miesięcy i powiem Wam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jak świetny efekt takimi treningami udało mi się uzyskać. Najczęściej w https://www.bodyfit20.pl jestem około pół godziny, trening zaraz po pracy. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bo ogromna oszczędność czasu, a efekty naprawdę świetne, skóra napięta, ciało bardziej sprężyste.
Awatar użytkownika
Ewaryst-77
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2023, 18:56

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Ewaryst-77 »

No powiem Wam szczerze, że nie miałem pojęcia, jak dobrze sprawdzi się u mnie taki trening elektrostymulacji. Dla mnie to jest zbawienie, dlatego, że w ciągu dwudziestu minut robię tak dobry trening, jakiego nie byłem w stanie zrobić w ciągu godziny na siłowni. Czuję każdy mięsień. no i plus za możliwość rejestracji online. Polecam Wam https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
farid89
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2023, 8:09

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: farid89 »

Na treningi do Body Fit chodzę od około pół roku, bardzo pomogły mi nie tylko na poprawę sylwetki, ale też na samopoczucie. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, przestały mnie boleć plecy, a ból w lędźwiach dokuczał już dość często. Polecam również samą atmosferę, a nie tylko sam trening EMS w Body fit. Dla mnie ważna jest też właśnie ta atmosfera podczas treningu.
Awatar użytkownika
Elmira81
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2023, 1:02

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Elmira81 »

Na ich stronie możecie też poczytać na temat samej technologii EMS, czym jest i dlaczego warto zdecydować się na tego rodzaju trening. Ja żałuję, że odkryłam go tak późno, ale jak to się mówi, lepiej późno niż wcale i cieszę się, że chodzę na te treningi. Mam super napiętą skórę, nie pamiętam, żebym taką miała kiedykolwiek. Bardzo Wam polecam https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
eugenia66
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2023, 19:16

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: eugenia66 »

Szukałam takiej aktywności fizycznej, która naprawdę będzie mi sprawiać radość i frajdę, ale naprawdę długo to trwało, zanim trafiłam do Body Fit na próbny trening EMS. Okazało się, że to jest właśnie to, czego oczekiwałam, super sprawa, duży wysiłek, ale po takim treningu czuję się naprawdę jak nowonarodzona. Bardzo Wam polecam, jeśli się wahacie.
Awatar użytkownika
bożimir
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2023, 22:02

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: bożimir »

każdy z nas chce oszczędzić czas, to jest chyba normalne - w dzisiejszych czasach naprawdę nie jest to łatwe, a jednocześnie każdy z nas chce dbać o formę i sylwetkę. I tutaj na przeciw wychodzi właśnie studio treningowe Body Fit i trening EMS, z którego ja korzystam od jakiegoś czasu. Nie wyobrażam sobie już życia bez tej formy aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
Hilaria71
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2023, 23:50

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Hilaria71 »

Wiecie co, ja długo nie mogłam się przekonać do tego rodzaju treningu, naprawdę. jakoś nie mogłam sobie wyobrazić jak to jest, że trening, który trwa dwadzieścia minut może w zupełności zastąpić ten trening klasyczny, który na siłowni trwa nawet dwie godziny. A okazało, że trening ems właśnie taki jest. Polecam Wam BodyFit, można zarejestrowac się online.

wyłączenie internetu w play
Awatar użytkownika
Laura1981
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2023, 18:49

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Laura1981 »

Oj tak, przyznaję, że możliwość zapisania się na zajęcia online jest naprawdę sporym ułatwieniem szczególnie dla osób takich jak ja, które mają naprawdę ogrom pracy i nie zawsze mają czas na to, żeby zadzwonić. No i druga sprawa, oszczędność czasu na takim treningu jest naprawdę zbawieniem. Bardzo polecam Wam taki rodzaj treningu w https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
Sulibor_71
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2023, 12:15

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Sulibor_71 »

Każdej osobie, która ma wątpliwości czy warto zdecydować się na taki rodzaj treningu powiem krótko: jeśli nie spróbujecie, naprawdę będziecie żałować. W BodyFit pracują naprawdę rewelacyjnie trenerzy personalni, na pewno pomogą, są bardzo profesjonalni. A u mnie taki rodzaj treningu, jak właśnie trening EMS sprawdził się rewelacyjnie, jestem pod wrażeniem.
Awatar użytkownika
Teobald_70
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2023, 8:33

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Teobald_70 »

Zdecydowanie polecam Wam to studio, jak i ten rodzaj treningu. Nie tylko osobom, które chcą schudnąć, czy po prostu zadbać o swoją sylwetkę, aktywność - ale oczywiście tym też, może przede wszystkim, bo na pewno właśnie takich osób będzie jednak najwięcej. Polecam też osobom, które mają bóle kręgosłupa, bo u mnie właśnie ten trening ems pomógł na plecy.
Awatar użytkownika
Nira1962
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2023, 17:58

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Nira1962 »

Tak jak ktoś wyżej już napisał, bardzo wielki plus za to, że jest możliwość zapisania się do nich online. Myślę, że w naszym mieście, a nawet i w okolicy, jest to jedno z najlepszych miejsc, najlepsze studio treningowe. Taki trening elektrostymulacji wiadomo, że potrzebuje pomocy dobrego trenera i takich trenerów na pewno znajdziecie w https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
wirginiusz
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2023, 9:19

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: wirginiusz »

Jeśli ktoś z Was zastanawia się czy warto od nowego roku wziąć się za siebie, to ja powiem tylko tyle, że nie warto czekać do nowego roku! Treningi EMS naprawdę nie zajmują wiele czasu, a do nowego roku już trochę zdąży się zadbać o swoją sylwetkę! Wiem co mówię:) Z czystym sumieniem bardzo polecam Wam to studio treningowe https://www.bodyfit20.pl :)
Awatar użytkownika
blanka-79
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2023, 10:43

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: blanka-79 »

Nie będę tutaj ukrywać, po prostu nie jestem fanką ćwiczeń. Naprawdę tego nie lubię, no co zrobić. Dlatego właśnie stwierdziłam, że może tego rodzaju trening, jak trening ems będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem, bo wprawdzie faktycznie, daje mocny wycisk, to jednak jak się okazuje - efektywny trening może trwać tylko 20 minut. Wielki plus za to, serio.
Awatar użytkownika
strzeżymira1979
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2023, 19:28

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: strzeżymira1979 »

Polecam studio treningowe BodyFit. Świetna atmosfera i naprawę mocne treningi. Dla mnie totalny strzał w dziesiątkę i jedyne czego żałuję to fakt, że nie zaczęłam z nimi ćwiczyć wcześniej, naprawdę. Trenuję trzy razy w tygodniu, czasem dwa, a okazuje się, że to wystarczy, żeby moje ciało faktycznie idealnie pracowało na swoją kondycję. Polecam! :-)
Awatar użytkownika
Sonia_92
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2023, 2:48

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Sonia_92 »

Bardzo dziękuję Wam za polecenie tego konkretnego studia treningowego. Wprawdzie u mnie był problem głównie z bólami w kręgosłupie i na to treningi miały pomóc, ale szczerze powiem - pomogły! Naprawdę pod okiem trenera personalnego mój kręgosłup odżył, czuję się zdecydowanie lepiej, mam większą możliwość ruchu. Bardzo się cieszę, polecam Wam trening EMS
Awatar użytkownika
kama-73
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2023, 12:15

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: kama-73 »

Ogromna oszczędność czasu i zdecydowanie lepsze samopoczucie odkąd chodzę na treningi do studia treningowego BodyFit. Przede wszystkim dlatego, że mają tam naprawdę świetną ekipę trenerów, a poza tym, nie od dziś wiadomo, że sport dodaje endorfin i tak właśnie jest. Cieszę się, że trening ems tak bardzo mi się spodobał, bo na pewno zostanę z nim na dłużej.
Awatar użytkownika
Anzelm81
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2023, 18:08

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Anzelm81 »

Nigdy nie byłem typem osoby, która byłaby wielkim fanem sportu, no co zrobić, nie pałałem do tego sympatią i chyba nigdy się to nie zmieni. Nawet w szkole jakoś tak unikałem lekcji WFu, no ale w pewnym momencie stwierdziłem, że czas najwyższy coś ze sobą zrobić, bo zaczął doskwierać mi ból w plecach. No i tak trafiłem na trening EMS do BodyFit. To był strzał w dziesiątkę.

obo bettermann bugyi
Awatar użytkownika
Herakliusz87
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2023, 12:22

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Herakliusz87 »

Rewelacyjne jest w tym studiu treningowym klika rzeczy. Ale przede wszystkim ja w tym momencie zwracam uwagę na fakt, że istnieje u nich możliwość rezerwacji online, co dla osób, które naprawdę sporo pracują (tak jak ja) jest zbawieniem! Bo nie zawsze jest przecież możliwość zadzwonienia, dlatego ja serdecznie polecam Wam to studio https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
ezechiel1981
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2023, 9:49

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: ezechiel1981 »

Powiem Wam, że nigdy nie sądziłem, że będę w stanie w ciągu dwudziestu minut zrobić tak sensowny trening całego ciała. jestem pod ogromnym wrażeniem, jak taka elektrostymulacja wpływa na organizm. Żałuję tylko, że nie skorzystałem wcześniej z możliwości treningu ems, jaki w naszym mieście daje studio BodyFit. Teraz naprawdę Wam polecam trening elektrostymulacji.
Awatar użytkownika
Betina-93
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2023, 3:42

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Betina-93 »

Bardzo dobrze czuję się w tym studio treningowym, a nie ukrywam, że dla mnie dobra atmosfera ma również ogromne znaczenie. Po prostu chętniej chce mi się ćwiczyć. No i pomimo tego, że trening jest krótki, to jest on naprawdę bardzo intensywny. Od nowego roku zamierzam wejść w ćwiczenia z przytupem, przyda się troche zrzucić, więc będę częstszym gościem studia https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
Orian70
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2023, 1:00

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Orian70 »

Nie ukrywam, że ja zdecydowałem się na taki rodzaj treningu dlatego, że od kogoś usłyszałem, że niweluje ból pleców. Szczerze mówiąc, byłem dość sceptycznie do tego nastwiony, ale powiem Wam, że po kilku treningach okazało się, że to jest to czego potrzebuję, moje plecy już nie dają mi tak mocno w kość. Polecam trening ems nie tylko w celach "sylwetkowych"
Awatar użytkownika
Inga95
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2023, 3:52

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Inga95 »

Nie ukrywam, że nie jestem fanką treningów, żadnego rodzaju. Dlatego szukałam dla siebie czegoś takiego, co pomoże zadbać o sylwetkę, ujędrnić moje ciało, a jednocześnie nie będzie ogromnym pożeraczem czasu, bo zwyczajnie nie cierpię na jego nadmiar. jak się okazało trening EMS Poznań to dla mnie strzał w dziesiątkę. I super, że można zapisać się online.
Awatar użytkownika
Leopolda_65
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2023, 6:32

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Leopolda_65 »

Oj tak, możliwość rejestracji na zajęcia przez internet jest ogromną wygodą, bo wiadomo, że nie zawsze ma się taką możliwość, żeby zadzwonić. Ja jestem klientką studia treningowego BodyFit od pół roku i muszę powiedzieć, że nie zamieniłabym ani tego studia, ani tego rodzaju treningu na żaden inny. Polecam Wam https://www.bodyfit20.pl super sprawa:)
Awatar użytkownika
Pachomiusz73
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2023, 5:51

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Pachomiusz73 »

Jeśli interesuje Was trening personalny poznań, to jest to najlepsze rozwiązanie - sam korzystam z tej możliwości i szczerze powiem, że nie pamiętam, kiedy moje mięśnie były aż tak zaangażowane. Często po treningu dosłownie czuję każdy centymetr ciała. I jestem zadowolony, dlatego, że właśnie o to chyba w tym wszystkim chodzi. Polecam to studio treningowe.
Awatar użytkownika
korneli-68
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2024, 8:50

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: korneli-68 »

Przyznaję, że byłam mocno sceptycznie nastawiona do tego rodzaju treningu, ale jako, że potrzebowałam jakiejś zmiany, jakiegoś urozmaicenia moich codziennych treningów, to padło właśnie na to, żeby wypróbować czym tak naprawdę jest trening ems i jak to wygląda w praktyce. Jak się okazało w tym momencie, jest to jeden z moich ulubionych treningów, warto spróbować :)
Awatar użytkownika
Hadrian-68
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2023, 2:03

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Hadrian-68 »

Zaczynam dopiero swoją przygodę z treningiem ems, jak pewnie nietrudno się domyślić wszystko ma związek z postanowieniami noworocznymi, które mam nadzieję, że w tym roku w końcu uda mi się zrealizować, a póki co jestem na naprawdę dobrej drodze. A to pewnie dlatego, że bardzo polubiłam treningi w tym studio treningowym https://www.bodyfit20.pl polecam
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2023, 11:47

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Joachim »

Postanowiłam ostatnio, że już najwyższy czas na to, żeby zadbać o swoją sylwetkę. Szukałam jakiegoś sposobu, który poza dietą pomoże mi pozbyć się nadmiaru kilogramów i okazało się, że właśnie trening EMS może być tym, co sprawdzi się u mnie. Jestem osobą zapracowaną, często nie mam czasu na pełnowaymiary, tradycyjny trening, więc taka skrócona wersja na "emsach" sprawdza się rewelacyjnie. Polecam Studio BodyFit.
Awatar użytkownika
liliana-60
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2023, 18:46

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: liliana-60 »

No świetna sprawa taki trening, ja również polecam zarówno to studio, jak i trenerów personalnych, którzy w nim pracują. Bardzo jestem zadowolona i na pewno zostanę stała klientką, bo widzę, że bardzo pozytywnie na moje ciało wpływa ten konkretny rodzaj treningu. Jeśli ktoś z Was szuka dobrego studia treningowego w tych okolicach, to na pewno BodyFit.
Awatar użytkownika
emanuela73
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2023, 10:13

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: emanuela73 »

Ja trafiłam do studia treningowego Body Fit nie dlatego, że potrzebowałam zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej, ale wiadomo, że przyda się trochę dodatkowo wyrzeźbić ciało ;) Natomiast moim problemem był ból w plecach i znajomy powiedział, że taki trening EMS poznań pod okiem specjalisty może mi w tym pomóc. I faktycznie, miał rację, sprawdziło się to super.
Awatar użytkownika
Filipina-98
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2024, 4:27

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Filipina-98 »

Bardzo przyjemna atmosfera panuje w tym studio, nie ukrywam, że dla mnie to też ważne, bo poza efektami na swoim ciele lubię mieć taką dodatkową zachętę, żeby jak to się mówi "ruszyć tyłek z kanapy". No i dlatego chętnie chodzę do tego klubu. Fajnie, że jest możliwość rezerwacji terminu online, dla mnie to duże ułatwienie, polecam Wam https://www.bodyfit20.pl
Awatar użytkownika
Leopold_83
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2023, 16:56

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Leopold_83 »

No co ja mogę tutaj jeszcze dodać, to jest świetna miejscówka i nie mam co do tego żadnych wątpliwości, a jestem klientem studia treningowego Bodyfit już drugi rok i na pewno nadal będę tam stałym gościem. Nigdzie indziej nie udało mi się aż tak dobrze wyrzeźbić swojego ciała. dlatego polecam Wam z czystym sumieniem trening ems w studio treningowym Bodyfit.
Awatar użytkownika
helga1975
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2023, 23:14

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: helga1975 »

Nadszedł w końcu ten czas, że i ja zdecydowałam się na to, żeby zadbać trochę o siebie, o swoje ciało, ale przede wszystkim o swoja kondycję i zdrowie. Wiadomo, mam rodzinę, pracę, więc też nie cierpię na nadmiar czasu, dlatego musiałam znaleźć taką formę treningu, która nie będzie zajmowała mi go zbyt wiele. Dlatego jak się okazało, dla mnie trening EMS okazał się strzałem w dziesiątkę - polecam Wam też to studio, czuję się tam fenomenalnie.
Awatar użytkownika
Leopold
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2023, 17:54

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Leopold »

Ja z tego miejsca bardzo polecam Wam studio treningowe BodyFit w Poznaniu https://www.bodyfit20.pl Przyznaję, że początkowo nie byłem przekonany do treningu EMS, a jak się okazało, dla mnie to strzał w dziesiątkę. Na tych treningach pracują takie mięśnie, o których istnieniu nie miałem nawet wcześniej pojęcia. Jestem mega zadowolony i polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Leon1998
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2024, 3:56

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Leon1998 »

Co mogę dodać jeszcze do tych wszystkich opinii powyżej? Nie dziwię się, że one są tak pozytywne, dlatego, że na pozytywny efekt treningu nie wpływa tylko sama aktywność. Moim zdaniem atmosfera, jaka panuje w studiu treningowym, to jaki jest kontakt z trenerem jest również ważne. No i kolejna sprawa, super, że w https://www.bodyfit20.pl jest możliwość zapisu na trening online.
Awatar użytkownika
Hipolita
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2023, 6:25

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: Hipolita »

Polecam Wam. Nie tylko wtedy, kiedy planujecie zrzucić nadmiar kilogramów. W moim przypadku trening elektrostymulacji pod okiem profesjonalnych trenerów personalnych w studio treningowym BodyFit w Poznaniu pomogło na dość uciążliwe bóle w plecach, z którymi nie byłam w stanie poradzić sobie samodzielnie. jestem bardzo zadowolona, polecam studio treningowe poznań
Awatar użytkownika
January76
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2023, 18:53

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: January76 »

No chyba po tak dużej ilości pozytywnych opinii powyżej chyba nikt z Was nie ma już wątpliwości, że warto zdecydować się na taki rodzaj treningu. Zapiszcie się chociażby na jeden, próbny trening, a daję się pokroić, że nie będziecie żałować. Ja również początkowo podchodziłem sceptycznie do treningu ems, a okazało się, że to jest dla mnie https://www.bodyfit20.pl
mazak

Re: EMS Trening w BODY FIT - opinie

Post autor: mazak »

Pod tym linkiem: https://niedobylska.com/burn-it/plany-treningowe/w-domu znajdziecie doskonałe plany treningowe do realizacji w domu. Jeśli szukacie planu, który pozwoli wam kształtować proporcjonalną sylwetkę w czterech ścianach waszego własnego domu, to warto zapoznać się z ofertą. Dzięki tym treningom zyskacie na masie mięśniowej i zredukujecie masę ciała.
ODPOWIEDZ