Wyposażenie laboratorium

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
kimo
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:29

Wyposażenie laboratorium

Post autor: kimo »

Są tu osoby pracujące w laboratoriach? Jeśli szukacie w dobrej cenie fajnych jakościowo drobnych sprzętów do analiz to polecam zajrzeć sobie na probówki - bardzo duży wybór zarówno mniejszego, jednorazowego sprżetu jak i szklanych wielokrotnego użytku :) ceny też bardzo dobre ;)
Awatar użytkownika
Etti87ep
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:28

Re: Wyposażenie laboratorium

Post autor: Etti87ep »

bardzo dobra oferta.
-
Beton Trzebnica
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Wyposażenie laboratorium

Post autor: Kobieta »

Myślę, że na ścianie w laboratorium powinna też wisieć jakaś duża tablica do zapisywania wyników badań. Na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... zarne.html mają takie tablice po całkiem konkurencyjnych cenach, więc polecam się tam rozejrzeć ;)

issn barcode
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 163
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Wyposażenie laboratorium

Post autor: sonia »

Wiesz co, ja dodałabym jeszcze do tego wyposażenia klamki antybakteryjne. Tutaj https://fam-to.pl/pl/9676-2/ jest bardzo ciekawa oferta. Producenci tego typu wyrobów zapewniają o najwyższym poziomie ochrony przed zakażeniami i pełnej skuteczności działania przez długi okres użytkowania, więc jak najbardziej jest to dobra inwestycja.
Awatar użytkownika
Gryzelda09
Posty: 74
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:30

Re: Wyposażenie laboratorium

Post autor: Gryzelda09 »

Niezbędnym wyposażeniem każdego laboratorium jest bez wątpienia szafa termostatyczna - https://danlab.pl/nasze-produkty/badani ... -ts-606cz/ Dzięki takiej szafie próbki są przechowywane w stałych, wymaganym warunkach termicznych. Do tego w szafach są obecne także gniazda, do których można podłączyć mieszadła. W ten sposób próbki będą przechowywane we właściwy sposób,a wyniki badań będą wiarygodne i rzetelne.
Awatar użytkownika
Teosia40
Posty: 100
Rejestracja: 20 gru 2018, 20:52

Re: Wyposażenie laboratorium

Post autor: Teosia40 »

Różnego rodzaju wyposażenie jak zlewy laboratoryjne znajdziecie tutaj - https://renggli.pl/pl/oferta/zlewy-laboratoryjne/ Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony i można w nim znaleźć wszystko to, co w laboratorium przydać się powinno. Wszystko najwyższej klasy i jakości, więc to będzie sprzęt na długie lata.
:)
kimoś

Re: Wyposażenie laboratorium

Post autor: kimoś »

Jeśli chodzi o dobrej jakości wyposażenie i sprzęt do laboratorium to my do swojej małej firmy zamawialiśmy niedawno tutaj https://sklep.bio-space.pl/produkty/spr ... jny,2,8293 - dopiero zaczynamy biznes także sami szukamy niezbyt drogich rozwiązań i takich, które przy okazji dobrej ceny też będą fajne jakościowo
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 57
Rejestracja: 13 maja 2020, 20:59

Re: Wyposażenie laboratorium

Post autor: Karol »

Warto też pomyśleć o firmie która będzie was zabezpieczać w dziale IT i wszystkim związanym z komputerami, danymi itd. Szybko można stracić dane, gdy nie mamy kopii zapasowych lub nie wiemy co zrobić żeby je odzyskać. Polecam https://aitik.pl/outsourcing-it/ outsourcing coraz bardziej zyskuje na popularności, można dzięki temu zaoszczędzić sporo pieniędzy w stosunku do zatrudniania informatyka.
Krzysztof Łok

Re: Wyposażenie laboratorium

Post autor: Krzysztof Łok »

Ofert sklepów z wyposażeniem do laboratoriów jest sporo. Wiem, bo ostatnio sam je wszystkie przeglądałem. Po wykonaniu zestawienia okazało się, że najlepiej wypadł sklep Uni Export https://www.uni-export.com.pl/skaningow ... ektronowa/. W naszym laboratorium najważniejsza jest mikroskopia elektronowa. Chcieliśmy wymienić nasz dotychczasowy sprzęt na nowocześniejszy. Jeśli ktoś z was miałby pytania, to chętnie odpowiem.
ODPOWIEDZ