Warsztat

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
OneSnow
Posty: 79
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Warsztat

Post autor: OneSnow »

Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu https://pronamiot.pl/index.php/jak-stwo ... -warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Warsztat

Post autor: Kobieta »

A czy zamówiliście już wyciągarki samochodowe do Waszego warsztatu? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe, gdzie mają całkiem duży wybór takich rzeczy w niewygórowanych cenach :) Zamówienie możecie złożyć bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie :)
Awatar użytkownika
Malwina89
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2020, 7:32

Re: Warsztat

Post autor: Malwina89 »

To prawda, że zakładanie własnego warsztatu, zresztą jak każdego innego biznesu jest wymagające i bywa ryzykowne. Dlatego takie przykładowe instrukcje, wyjaśniające każdy poszczególny krok są nadzwyczaj pomocne! Podobnie jak i opinie osób, które dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Wiadomo, że każdy w trakcie prowadzenia firmy wypracuje swoją indywidualną ścieżkę, ale chociaż na początku przydadzą się polecenia na przykład hurtowni z narzędziami https://narzedziowy24.eu/STAHLWILLE/pr/74 w którym kompleksowo wyposażymy zarówno profesjonalny, jak i przydomowy warsztat!
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 40
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:40

Re: Warsztat

Post autor: adik356 »

W takim warsztacie podstawą jest to by zapewnić dostęp do narzędzi i innych niezbędnych elementów jak np. śrubki, nakrętki itd. Jest to bardzo irytujące jak brakuje akurat tej jednej śrubki w danym rozmiarze i trzeba specjalnie po nią jechać ;P. Dobrze dlatego zrobić zapas takich elementów jak śrubki czy wkręty wcześniej. Tutaj znajdziecie bardzo fajną hurtownie z takimi elementami złącznymi http://nelkor.com.pl/.
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

Re: Warsztat

Post autor: fendaso »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://dlaserwisu.pl/
ODPOWIEDZ