Tłumaczenie-samemu czy zlecić?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
violciax
Posty: 155
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:29

Tłumaczenie-samemu czy zlecić?

Post autor: violciax »

Jak w tytule muszę dostarczyć przetłumaczony dokument i zastanawiam się nad tym czy zrobić to samemu? Znam język więc może nie będę mieć z tym problemu. Chciałam zapytać o zdanie osoby, które już podejmowały się takiego zadania. Dajcie znać co sądzicie?
Awatar użytkownika
Nsz7de1q
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 18:30

Re: Tłumaczenie-samemu czy zlecić?

Post autor: Nsz7de1q »

wolę to zlecić komuś.
-
krause rusztowania
Awatar użytkownika
korneliah
Posty: 135
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:17

Re: Tłumaczenie-samemu czy zlecić?

Post autor: korneliah »

Moim zdaniem jeśli o dokument chodzi, to szczerze ja bym się sama za to nie zabierała. Do tłumaczenia dokumentów zazwyczaj znajomość języka obcego w mowie potocznej nie wystarcza. Najczęściej jest to pisane językiem branżowym czy to medycznym, technicznym, prawniczym czy jesz ze innym. Dlatego też dla bezpieczeństwa oraz pewności, że dokument przetłumaczony jest prawidłowo i zachowany jej jego sens oddałabym to w ręce fachowców. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji moim zdaniem będzie biuro tłumaczeń. Na stronie http://tlumaczing.pl znajdziesz bardzo fajną stronę, gdzie przeczytać możne wiele pomocnych artykułów w temacie tłumaczeń i nie tylko. Warto sobie zerknąć.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:21

Re: Tłumaczenie-samemu czy zlecić?

Post autor: Bodzio12 »

W przypadku dokumentów polecałbym skorzystac z pomocy specjalistów w tej dziedzinie. Jakiś czas temu skorzystałem z oferty tłumaczenie papierów samochodowych i szczerze ich polecam . Profesjonalna pomoc w bardzo dobrej cenie .

namiot campus faro 4
ODPOWIEDZ