Tani i solidny kurier

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
vegis
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Tani i solidny kurier

Post autor: vegis »

Czesc wszystkim. Możecie polecić jakiegoś dobrego, niedrogiego i sprawdzonego kuriera?
Awatar użytkownika
Ziz6ty4
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 11:45

Re: Tani i solidny kurier

Post autor: Ziz6ty4 »

ciężko jest znaleźć idealnego.
-
meblościanki
Awatar użytkownika
Rupertowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2020, 17:39

Re: Tani i solidny kurier

Post autor: Rupertowicz »

Ja rzadko korzystam z kurierów.
Awatar użytkownika
halana
Posty: 95
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: Tani i solidny kurier

Post autor: halana »

Na pewno na stronach brokera kurierskiego dostępny jest tani kurier krajowy więc sobie sprawdź koniecznie. Sporo moich znajomych korzysta właśnie z takiej formy nadawania paczek i jest zadowolonych. Szybko, tanio, bezpiecznie
Awatar użytkownika
rock
Posty: 79
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Tani i solidny kurier

Post autor: rock »

Ja słyszałam że FedEex jest porządny, choć nie wiem jak wysłać paczkę kurierem FedEx , a właśnie bym chciała. Nie wiem czy dzwonić bezpośrednio na infolinię czy może lepiej przez brokera kurierskiego to załatwić. Co byście mi doradzili?
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 64
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:56

Re: Tani i solidny kurier

Post autor: Karola123 »

Teraz firma https://www.sendit.pl/blog/chcesz-nadac ... era-inpost ma bardzo fajną i atrakcyjną cenowo ofertę. Koniecznie poczytajcie więcej na ten temat. Możecie porównać cenniki także innych firm kurierskich.
Awatar użytkownika
sawina
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:27

Re: Tani i solidny kurier

Post autor: sawina »

Firma CzechLogistic ma ciekawe rozwiązania, zwłaszcza dla sklepów internetowych. Dzięki nim można między innymi wysyłać paczki do Bułgarii. Obsługują nie tylko wysyłki, ale również zwroty od klientów. Poprzez tę firmę można wysyłać przesyłki za pobraniem. Pieniądze mogą być wpłacane w walucie lokalnej lub po przewalutowaniu w złotych polskich.
Awatar użytkownika
Elipsa
Posty: 51
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:49

Re: Tani i solidny kurier

Post autor: Elipsa »

Dokąd będziesz wysyłać? Tu https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de masz namiar na tanie przesyłki do Niemiec. Ale nie tylko. Krajowe i inne zagraniczne też nadasz przez tego brokera. Bardzo szybko i wygodnie. Bez wychodzenia z domu. A to teraz bardzo ważne.
ODPOWIEDZ