Sprzedaż samochodów

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 33
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:14

Sprzedaż samochodów

Post autor: duff231 »

Hejka, gdzie najczęściej sprzedajecie swoje samochody? Myślicie, że lepiej wystawic je w internecie czy sprzedac do skupu ? Myślałam nad http://autoskup.krakow.pl gdyż spieszy mi się ze sprzedażą tego auta. Co sądzicie?
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Sprzedaż samochodów

Post autor: Kobieta »

Ja sprzedawałam swoje auto kilka miesięcy temu. Zależało mi wtedy bardzo na czasie, więc również zrobiłam to w skupie samochodowym. Dokładnie postawiłam na skup samochodów Pruszków https://skupaut.waw.pl/skup-aut-pruszkow/, ponieważ zaoferowali mi tam naprawdę dobre pieniądze, a gotówkę jeszcze tego samego dnia otrzymałam do ręki :)

daszki na słupki ogrodzeniowe
Awatar użytkownika
Kalinka
Posty: 101
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:33

Re: Sprzedaż samochodów

Post autor: Kalinka »

Jak się kupuje z salonu, nowe to się ma sprawdzone i nie trzeba się martwić. Ja tak zrobiłem jak kupowałem mazdę - w salonie Klimczak w Częstochowie. - Ja mimo wszystko nie ufam jakimś komisom itd. Co nowe to nowe. Uzywane nigdy nie jest w 100% pewne bo nie wiemy kto gdzie jeździł czy cofał licznik itd
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:21

Re: Sprzedaż samochodów

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli szukacie skupu w Warszawie to ja polecam firmę skup aut Warszawa oni obsługują wszystkie dzielnice Warszawy oraz okoliczne miejscowości. Polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać ich oferty. Są naprawdę interesujące. Polecam serdecznie.

internet w cyfrowym polsacie oferty
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 133
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Re: Sprzedaż samochodów

Post autor: Angelor »

Aż rak często tego nie robię :) Zdarzyło się raz gdy sprzedałam trzy firmowe auta. Teraz przymierzam się do podpisania umowy ford wynajem długoterminowy , bo chyba bardziej mi się to opłaci. Podobno mają świetne warunki finansowe dla przedsiębiorców i jeśli ktoś sobie życzy to mogą stworzyć specjalny indywidualny pakiet usług. A może wiecie o co w tym chodzi? Chętnie dowiem się czegoś więcej.
ODPOWIEDZ