Słodycze - co lubisz?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 325
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Słodycze - co lubisz?

Post autor: dedef »

Masz swoje ulubione słodkości? A może nieustannie szukasz smaków, które poznałeś/poznałaś na wyjeździe poza granicę Polski? Jeśli tak to na pewno wiesz, że słodycze z zagranicy zawsze smakują najlepiej! Możesz jednak je mieć u siebie w domu, wystarczy dobrze poszukać i na pewno odnajdziesz dawno poszukiwane smaki.
Awatar użytkownika
czaka
Posty: 121
Rejestracja: 25 maja 2019, 23:44

Re: Słodycze - co lubisz?

Post autor: czaka »

Oj, lepsze pytanie byłoby czego ja nie lubie :D jeśli chodzi o słodycze to ja lubię dosłownie wszystko, do popołudniowej kawki musi obowiązkowo być coś słodkiego. A na necie teraz mi wpadła fajna hurtownia słodyczy i dzięki temu mam zawsze zapas w dobrych cenach!
kłaczek

Re: Słodycze - co lubisz?

Post autor: kłaczek »

Jeśli chodzi o to, jakie słodycze lubię, to mogłabym wymieniać godzinami :D. Ostatnio testowane były u nas w domu czekoladowe cukierki firmy Odra. Muszę przyznać, że słodycze tej firmy są przepyszne. Skusiłam się również na opolanki i sezamki, ponieważ mam do nich sentyment z lat dzieciństwa. Co wy ostatnio jedliście dobrego?
Awatar użytkownika
lola0
Posty: 149
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:35

Re: Słodycze - co lubisz?

Post autor: lola0 »

Mam nawet swój ulubiony sklep ze słodyczami, dokładnie to sklep z polskimi słodyczami ! Sprawdźcie sobie na brzeg odra To cudowny sklep, gdzie uwielbiam wpadać, by sobie poprawić humor, mogę tam wybierać i wybierać... Mają naprawdę słodycze z całego świata a wszystko co u nich kupiłam było przepyszne.
ODPOWIEDZ