skup nieruchomości ktoś coś???

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Profesor22ąą

skup nieruchomości ktoś coś???

Post autor: Profesor22ąą »

Dzień dobry. Szukam dobrego skupu nieruchomości i oczekuję Waszych rzetelnych opinii. Czy ktoś jest w stanie mi coś polecić? Osobiście na moim radarze cały czas widniał skup nieruchomości Gdańsk, ale teraz widzę, że nie ma sensu się uczepiać czegoś jednego, bo wiele innych rzeczy ma wpływ również
Mańko

Re: skup nieruchomości ktoś coś???

Post autor: Mańko »

Jak najbardziej ja również miałem już okazję skorzystać z takiej współpracy i jestem zdania, że jest to rozwiązanie bardzo fajne. Jak dla mnie również doskonale sprawdza się kwestia współpracy z firmą http://axnieruchomosci.pl/ która właśnie bez problemów skupiła ode mnie moje mieszkanie.
juna25

Re: skup nieruchomości ktoś coś???

Post autor: juna25 »

Profesor22ąą pisze: ↑18 cze 2021, 13:50 Dzień dobry. Szukam dobrego skupu nieruchomości i oczekuję Waszych rzetelnych opinii. Czy ktoś jest w stanie mi coś polecić? Osobiście na moim radarze cały czas widniał skup nieruchomości Gdańsk, ale teraz widzę, że nie ma sensu się uczepiać czegoś jednego, bo wiele innych rzeczy ma wpływ również
Skoro potrzebny Ci dobry skup nieruchomości Gdańsk oferta firmy GRB Nieruchomości powinna Ciebie zainteresować. Firma ma duże doświadczenie w nieruchomościach i świetne opinie, więc podjęcie z nimi współpracy na pewno będzie dobrym pomysłem, a firma będzie w stanie Ci pomóc.
ODPOWIEDZ