Siwe włosy z wiekiem - jak je zatrzymać?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Sadoś

Siwe włosy z wiekiem - jak je zatrzymać?

Post autor: Sadoś »

Hej ;)
Mam co do Was pytanie, a mianowicie chodzi o problem siwych włosów i jednocześnie jak skutecznie sobie z tym problemem poradzić po 40-ce bo ja już kompletnie nie mam na to pomysłów, a niestety z miesiąca na miesiąc mam ich coraz więcej. Pomożecie, bo jakoś na nic skutecznego trafić jeszcze mi się nie udało
Kroś

Re: Siwe włosy z wiekiem - jak je zatrzymać?

Post autor: Kroś »

No to jeśli chodzi o preparat na siwe włosy to zdecydowanie tutaj mogę polecić preparat GR-7 w przypadku którego można naprawdę liczyć na realne korzyści dla zdrowia włosów, trwałych cebulek i jednocześnie co równiez jest ważne sama skuteczność działania potwierdzona badaniami, więc jest pewność że nie kupujemy byle czego. Z tygodnia na tydzień efekty są naprawdę coraz lepsze :)
Bygieł

Re: Siwe włosy z wiekiem - jak je zatrzymać?

Post autor: Bygieł »

Dokładnie tak, jeżeli chodzi o wybór naprawdę dobrej jakości preparatów na siwe włosy to GR-7 sprawdza się świetnie. Zajrzyj na https://gr-7.eu/ gdzie zobaczysz przede wszystkim jak wyglądają pozytywne zmiany w naturalnym kolorze włosów. Do tego można liczyć na fajną cenę i odpowiedni skład bez żadnych chemicznych rozwiązań, a co najważniejsze na naturalnym składzie. Super!
Sadoś

Re: Siwe włosy z wiekiem - jak je zatrzymać?

Post autor: Sadoś »

Bygieł pisze: ↑22 wrz 2021, 8:20 Dokładnie tak, jeżeli chodzi o wybór naprawdę dobrej jakości preparatów na siwe włosy to GR-7 sprawdza się świetnie. Zajrzyj na https://gr-7.eu/ gdzie zobaczysz przede wszystkim jak wyglądają pozytywne zmiany w naturalnym kolorze włosów. Do tego można liczyć na fajną cenę i odpowiedni skład bez żadnych chemicznych rozwiązań, a co najważniejsze na naturalnym składzie. Super!
No i super, dzięki wielkie za informacje! Mam nadzieję że to nie koniec tematu i ja znajdę optymalne opcje dla swoich włosów :)
łódź

Re: Siwe włosy z wiekiem - jak je zatrzymać?

Post autor: łódź »

Co powiesz na dobrą farbę, która idealnie kryje siwiznę? Nie byle co, bo produkt w 100% naturalny!!! Polecam Color&Soin. Ja doceniam za to, że ma kompletnie naturalny skład. Z dodatkowych plusów - jest dużo odcieni do wyboru, farba pozostawia włosy miękkie, ładnie też pachnie, dobrze kryje siwiznę. Dla mnie bomba!
ODPOWIEDZ