Rocznica za kółkiem?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
AnkaPolanka
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2019, 16:31

Rocznica za kółkiem?

Post autor: AnkaPolanka »

Hejka, wpadłam na pomysł by spędzić pierwszą rocznicę ślubu z mężem za kółkiem w trasie, oboje to kochamy. Lecz nie zamierzamy wybierać się naszym rzęchem a wiec myślę czy możenie nie wypożyczyć jakiegoś nowego samochodu. Natrafiłam na ofertę firmy https://amigorentacar.pl/ Maja niskie ceny i co zauważyłam przewidziane są nawet rabaty. Co myślicie?
Awatar użytkownika
xinia
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2019, 11:08

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: xinia »

To skoro tyle jeździcicie to czym?:) skoro auto w złej kondycji?

cukierki mini odra
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 133
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: Angelor »

Zamiast wypożyczać auto, zastanówcie się, czy sobie nie sprawić jakiegoś solidnego na przykład w salonie BMW Bawaria Motors. Naprawdę mają teraz dużo korzyści sprzedażowych. Brat mi o tym wspomniał i sama jestem chętna jakieś używane auto u nich kupić. A nawet pooglądam sobie te modele, które wyprzedają z rocznika 2019. W końcu każdy zasługuje na odrobinę komfortu i przyjemności podczas jazdy :)
Awatar użytkownika
franekkimono
Posty: 42
Rejestracja: 22 gru 2019, 4:35

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: franekkimono »

Angelor pisze: ↑04 gru 2019, 14:45 Zamiast wypożyczać auto, zastanówcie się, czy sobie nie sprawić jakiegoś solidnego na przykład w salonie BMW Bawaria Motors. Naprawdę mają teraz dużo korzyści sprzedażowych. Brat mi o tym wspomniał i sama jestem chętna jakieś używane auto u nich kupić. A nawet pooglądam sobie te modele, które wyprzedają z rocznika 2019. W końcu każdy zasługuje na odrobinę komfortu i przyjemności podczas jazdy :)
Musisz pamiętać, że BMW ma strasznie drogie części. Dlatego ostatecznie zdecydowałam się na Reno Captur z salonu Renault. Również mają wyprzedaż rocznika 2019, więc to idealna okazja na zakup nowego samochodu. Samochód wygląda bardzo imponująco zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Już nie mogę się doczekać jazdy próbnej.
Awatar użytkownika
Kolopatonski
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2020, 15:25

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: Kolopatonski »

Mnie się taki pomysł nie podoba.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 197
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: kozi44 »

AnkaPolanka pisze: ↑25 mar 2019, 16:34 Hejka, wpadłam na pomysł by spędzić pierwszą rocznicę ślubu z mężem za kółkiem w trasie, oboje to kochamy. Lecz nie zamierzamy wybierać się naszym rzęchem a wiec myślę czy możenie nie wypożyczyć jakiegoś nowego samochodu. Natrafiłam na ofertę firmy https://amigorentacar.pl/ Maja niskie ceny i co zauważyłam przewidziane są nawet rabaty. Co myślicie?
ja mam na rocznicę nietypowy prezent tzw gry dla par w domu to super rozrywka dla par, stworzona została przez psychologa, także ma na celu poprawienie relacji w związku. Wiele osob ją sobie chwali, także moze byc ciekawie:)
Awatar użytkownika
tuxol
Posty: 34
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:25

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: tuxol »

No to skoro spędzacie tyle czasu za kółkiem to chyba macie swój samochód?
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: Kobieta »

Moim zdaniem z okazji rocznicy ślubu dużo lepiej byłoby zorganizować jakieś przyjęcie dla siebie i bliskich :) Zaproszenie na rocznicę ślubu możecie zamówić na przykład w sklepie internetowym https://happenings.pl/zaproszenia-na-slub, gdzie wybór jest szeroki, a ceny niewygórowane ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:18

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: aktywny »

A może lepiej kupić nowe auto? Mnie się bardzo podobają takie jak nowa toyota hilux http://www.pewnyautomobil.pl/nowy-hilux ... -rozwiazan . To ulepszony model który pojawi się na początku przyszłego roku, wyposażony został w silnik Diesla 2.8 o mocy 204 KM. Auto ma naprawdę ogromne możliwości terenowe, bardzo bogate wyposażenie wewnętrzne. Myślę że z takim autem można naprawdę dużo świata zwiedzić, jeśli tylko byłoby mnie stać to na pewno bym na taki model właśnie postawił. I pewnie zamówił w tym salonie w Zabrzu. Mają tam świetną obsługę i do każdego klienta podchodzą indywidualnie.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 283
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:55

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w wyjazd rocznicowy? Mysle o spedzeniu rocznicy z męzem nad morzem. https://www.blueapart.pl/apartamenty/wladyslawowo Co sądzicie o Władysławowie? Przy okajzi oczywiscie SPA...
Róża

Re: Rocznica za kółkiem?

Post autor: Róża »

Mi się podoba pomysł rocznicy za kółkiem. Byliśmy jakiś czas temu oglądać w BMW Bawaria Motors BMW X3 i mega nam się on spodobał. I teraz znalazłam wypożyczalnię, gdy sobie takie X3 wypożyczę, przy okazji rocznicy i przetestuję w dłuższym okresie. Jeśli będzie fajne, to wtedy podejmiemy decyzję odnośnie zakupu.
ODPOWIEDZ