Psycholog gdzie?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
sportowiecc
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2020, 11:33

Psycholog gdzie?

Post autor: sportowiecc »

Mam bardzo poważny problem z akceptacją samej siebie, bardzo chciałabym móc udać się do psychologa i zastanawiam się czy poradnia jaką jest http://poradniasalomon.com.pl będzie dla mnie odpowiednim miejscem. Był tutaj ktoś może i powie co nie co na temat tego miejsca?
Awatar użytkownika
Die43bhy
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:16

Re: Psycholog gdzie?

Post autor: Die43bhy »

warto zadbać o swoje zdrowie.
-
Kurs koparko ładowarki
Awatar użytkownika
malowana
Posty: 42
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:45

Re: Psycholog gdzie?

Post autor: malowana »

Warto też zainteresować się tym, w czym specjalizuje się pan Dominik Haak. To świetny psycholog i seksuolog, który swoje usługi oferuje także przez Skype i telefon. W dobie pandemii to bardzo wygodne rozwiązanie.
Połeczka

Re: Psycholog gdzie?

Post autor: Połeczka »

Mogę Ci polecić poradnie online wetalk. Kontakt z psychologiem jest w formie tekstowej i wideo. Wygodnie kiedy chcesz i kiedy potrzebujesz możesz kontaktować się ze swoim psychologiem, wybierasz psychologa z pośród listy bardzo dobrych specjalistów z całego kraju.
Chowański

Re: Psycholog gdzie?

Post autor: Chowański »

Akurat dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej zadbać o swoje samopoczucie. Dobrym wsparciem będzie na pewno psycholog online, z którym możecie porozmawiać za pośrednictwem sieci. Na stronei https://psychomedic.online/ możecie umówić się na konsultację, więc już teraz tam zajrzyjcie.
maślak

Re: Psycholog gdzie?

Post autor: maślak »

W Warszawie jest dobry psycholog – Pani Marta Osińska – Białczyk (przyjmuje w klinice https://demeter.com.pl/ ). Bardzo ją cenię, bo ponad rok byłam jej pacjentką. Nie chcę wnikać w szczegóły ale pomogła mi przejść przez niesamowicie trudny okres w moim życiu, związany ze stratą kogoś bliskiego. Pełen profesjonalizm, Pani Marta od razu sprawia, że człowiek nabiera do niej zaufania. Polecam.
żeńszeń

Re: Psycholog gdzie?

Post autor: żeńszeń »

Tu macie dobrą bazę sprawdzonych terapeutów, psychologów, lekarzy psychiatrów i placówek medycznych. https://www.otopsychologia.pl/firmy/polska Jest tu wygodna wyszukiwarka, także szybko znajdziecie jakiś interesujący was adres w pobliżu waszego miejsca zamieszkania. Ja z tego portalu skorzystałam i jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ