Problem z zaległym czynszem za mieszkanie gminne - komornik

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
anka33
Posty: 47
Rejestracja: 18 maja 2019, 23:02

Problem z zaległym czynszem za mieszkanie gminne - komornik

Post autor: anka33 »

Dostałam od komornika pismo, że mam do zapłaty ponad 20 tys za czynsz za mieszkanie komunalne sprzed 6 lat. Niby jest wyrok ,ale mnie nigdy do sądu nikt nie wzywał. Jak to możliwe? Mam pisać do sądu , komornika czy gdzie? Nie mam pieniędzy, żeby to spłacić.
Awatar użytkownika
sawina
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:27

Re: Problem z zaległym czynszem za mieszkanie gminne - komornik

Post autor: sawina »

No to niefajnie. Teraz często takie sprawy się zdarzają. Gminy szukają kasy. Wisz jak to jest. Jedyne co znalazłam w necie, co jest pomocne to ten artykuł https://adwokat-wroclaw.biz.pl/przedawn ... o-czynszu/ . Mnie się zdaje, że to jest przedawnione ale jak jest wyrok to szczerze mówiąc nie wiem jak to ugryźć.

we luger p08
Awatar użytkownika
Saskia
Posty: 40
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:21

Re: Problem z zaległym czynszem za mieszkanie gminne - komornik

Post autor: Saskia »

Jeśli zależy Ci na tym, by rozwiązać sprawę bez komplikacji to przede wszystkim powinnaś znaleźć kancelarię i adwokata, który będzie potrafił wysłuchać Cię i znaleźć jak najlepszy sposób, by zakończyła się po Twojej myśli.
Jeśli szukasz kogoś, jak polecany adwokat Łódź, kto jest profesjonalny i empatyczny to polecam Ci Panią mecenas Katarzynę Florczak-Keller. Ja z tego typu sprawą zwróciłabym się właśnie do kobiety, bo wydaje mi się, że to zdecydowanie lepszy pomysł, zwłaszcza, że Pani mecenas jest naprawdę niesamowitą osobą - profesjonalną, ale bardzo otwartą. I potrafi walczyć o sprawy swoich klientów!
Awatar użytkownika
Ewelinka
Posty: 18
Rejestracja: 08 kwie 2019, 16:56

Re: Problem z zaległym czynszem za mieszkanie gminne - komornik

Post autor: Ewelinka »

U mnie sytuacja jest wręcz identyczna, komornik próbuje siąść na domie, ale nie zamierzam się poddać. Wobec czego poszukuję firmy na wzór http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ tej. Znacie jakieś podobne które również zajmują się takową ochrona majątku?
ODPOWIEDZ