Prawnik Wrocław prawo karne

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
sawina
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:27

Prawnik Wrocław prawo karne

Post autor: sawina »

Wiecie może jaki prawnik we Wrocławiu specjalizuje się w prawie karnym? Wiem, że wielu prawników ma na swoich stronach ma informację, że prowadzą takie sprawy, ale nie każdy się na tym zna. Ja szukam kogoś z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
anka33
Posty: 47
Rejestracja: 18 maja 2019, 23:02

Re: Prawnik Wrocław prawo karne

Post autor: anka33 »

A z kancelarią Klisz się już kontaktowałaś? Z tego co wiem, to tam jest mecenas Paszkowska - Wójcik , która między innymi specjalizuje się w sprawach karnych. Perfekcjonistka, ale taka w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bardzo fajne ma podejście i takie jej wsparcie psychiczne dla mnie osobiście było bardzo pomocne.
Awatar użytkownika
abrodi
Posty: 36
Rejestracja: 20 maja 2020, 10:02

Re: Prawnik Wrocław prawo karne

Post autor: abrodi »

Warto zgłosić się do doświadczonych radców prawnych. Ja polecam od siebie http://masterlegal.pl/ głównie ze względu na wielu zadowolonych klientów i lata pracy w zawodzie, a także korzystne ceny patrząc w porównaniu do innych radców prawnych. Właśnie dzięki nim udało się rozwiązać mój problem z prawem.
Połoczański

Re: Prawnik Wrocław prawo karne

Post autor: Połoczański »

We Wrocławiu z zakresu prawa karnego mogę polecić adwokata, z którego usług korzystałem. Tu masz namiar http://www.adwokatmarchewka.pl na mecenasa Pawła Marchewkę, bardzo dobry specjalista, w mojej sprawie ogromnie mi pomógł. Widać, że angażuje się w sprawy i robi wszystko by pomóc.
Andżi

Re: Prawnik Wrocław prawo karne

Post autor: Andżi »

Ja tylko miałam raz do czynienia z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. W sprawach karnych można mieć do nich zaufanie. Rzetelnie podchodzą do każdej sprawy, mają na uwadze dobro klienta. Także ogólnie widać jak bardzo angażują się w swoją pracę.
gabryśka

Re: Prawnik Wrocław prawo karne

Post autor: gabryśka »

Ja mogę z czystym sumieniem polecić https://ekancelaria.tv/ . Kiedyś bardzo mi pomogli w jednej sprawie za co jestem im niezmiernie wdzięczna. Bardzo spodobało mi się ich zaangażowanie, a także to, że tak szybko uzyskałam poradę prawną. Polecam z całego serca kontakt z nimi
Awatar użytkownika
mac
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 22:02

Re: Prawnik Wrocław prawo karne

Post autor: mac »

sawina pisze: 28 paź 2019, 19:54 Wiecie może jaki prawnik we Wrocławiu specjalizuje się w prawie karnym? Wiem, że wielu prawników ma na swoich stronach ma informację, że prowadzą takie sprawy, ale nie każdy się na tym zna. Ja szukam kogoś z doświadczeniem.
Spróbuj skontaktować się z kancelarią https://gaworkancelaria.pl Prowadzą sprawy związane z rożnymi dziedzinami prawa.
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Prawnik Wrocław prawo karne

Post autor: Kobieta »

A czy ktokolwiek z Was był kiedyś w tak zwanym areszcie tymczasowym? Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na stronie internetowej https://rozmowyprawne.pl/co-warto-wiedz ... mczasowym/, który wyjaśnia, na czym polega taki areszt i w jakich sytuacjach można do niego trafić. Jeśli interesują Was takie prawne ciekawostki, to polecam zajrzeć ;)

hitachi wiertarka udarowa
ODPOWIEDZ