Okna z firmy Drutex

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
luizka
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:44

Okna z firmy Drutex

Post autor: luizka »

Witam serdecznie. Powoli przymierzam się do wymiany okien w domu. Obecne mają już kilka lat. Kupiliśmy je w firmie Drutex i nadal są ok, ale zmieniamy elewację więc i kolor okien chcielibyśmy zmieniać. Obecne okna są z PCV. Teraz widziałam, że Drutex robi okna drewniane i chyba na takie się zdecyduję. Potrzebuję tylko informacji na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze takich okien. Może ktoś podpowie?
Awatar użytkownika
Gadula
Posty: 25
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:42

Re: Okna z firmy Drutex

Post autor: Gadula »

Warto też zapytać o wycenę u innych producentów, może akurat dostaniecie porządne okna w lepszej cenie;) W takich firmach jak http://novatordom.pl można znaleźć wielu producentów w jednym miejscu, na pewno znacznie to ułatwi wam poszukiwania stolarki okiennej, drzwiowej.
Awatar użytkownika
HaIEm
Posty: 76
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:12

Re: Okna z firmy Drutex

Post autor: HaIEm »

luizka pisze: ↑17 kwie 2020, 7:55 Witam serdecznie. Powoli przymierzam się do wymiany okien w domu. Obecne mają już kilka lat. Kupiliśmy je w firmie Drutex i nadal są ok, ale zmieniamy elewację więc i kolor okien chcielibyśmy zmieniać. Obecne okna są z PCV. Teraz widziałam, że Drutex robi okna drewniane i chyba na takie się zdecyduję. Potrzebuję tylko informacji na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze takich okien. Może ktoś podpowie?
Hej ;) Wiesz co, powiem szczerze, że tez myslalam o oknach drewnianych, ale ze względu na to, że tez patrze na finanse i żeby mi na wszystko wystarczyło to chyba jednak wezme okna PCV, tez z tej firmy ;) tylko musze się jakos sensownie umówić z tymi ze sklepu budowlanego ;)
Awatar użytkownika
lola0
Posty: 149
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:35

Re: Okna z firmy Drutex

Post autor: lola0 »

Ja mam okna od okna kraków, to konkretna i rzetelna firma. Mają nowoczesne i tanie okna z krakowa PCV , które były wiele razy nagradzane za swoją wytrzymałość i faktycznie jest to prawda, są niezawodne i najlepsze.
Robert7979
Posty: 37
Rejestracja: 15 sie 2020, 15:32

Re: Okna z firmy Drutex

Post autor: Robert7979 »

Mam Drutexa i na razie bez propblemów
----
Odkurzacz centralny
Awatar użytkownika
promistrz21
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2020, 13:15

Re: Okna z firmy Drutex

Post autor: promistrz21 »

A gdzie szukasz okien? U nas akurat wymiana była już jakiś czas temu, ale jeżeli chodzi o okna Częstochowa to jest niemały wybór :) Zależy też kto co lubi – drewno czy plastik, ale te drugie też mają dużo zalet.
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

Re: Okna z firmy Drutex

Post autor: fendaso »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://jakieokna.pl/
ODPOWIEDZ