Odnowa biologiczna

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Belzer
Posty: 53
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:40

Odnowa biologiczna

Post autor: Belzer »

Planujecie czasem sobie jakiś relaks? Mój szef z pracy mnie “wyrzuca” na odpoczynek i powiedział, że wrócić mam tylko wypoczęta :) Super, ale gdzie tak naprawdę mam wyjechać? Może znacie jakąś fajną ofertę odnowy biologicznej czy coś w tym stylu? Dawno nie byłam na takim wyjeździe i nie orientuję się ani w cenach, ani miejscach. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

płytowy wymiennik ciepła podłączenie
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 133
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Re: Odnowa biologiczna

Post autor: Angelor »

Skoro szef Tobie zlecił takie „służbowe” zadanie, to ja myślę, że powinnaś skorzystać z Pakietu Biznesowego w Hotelu Perła Południa https://www.perlapoludnia.pl/ . Sama bym chciała mieć taką terapię manualną, kąpiel wirową kończyn dolnych, saunę, jacuzzi i falę termiczną. Oczywiście to tylko niektóre elementy w tym programie. Najlepiej od razu dzwoń i rezerwuj pobyt, aby Twój boss się czasem nie rozmyślił :)
Awatar użytkownika
Teosia40
Posty: 100
Rejestracja: 20 gru 2018, 20:52

Re: Odnowa biologiczna

Post autor: Teosia40 »

Skoro chcesz porządnei wypocząć to polecam wybrać sie do Białki Tatrzańskiej. Możesz tam poszaleć na nartach na stokach narciarskich. A wysiłek fizyczny i odrobina sportu na pewno będzie korzystna i dla ciała i dla zdrowia psychicznego. A jak wykupisz sobie karnet to możesz wybrać sie i na stoki i do tego do Termy Bania - https://www.termabania.pl/promocje-term ... rdID=67865. Taki karnet jest bardzo korzystny cenowo i na pewno warto z tego skorzystać. Wysiłek fizyczny połączony z relaksem i masażami wodnymi w gorących źródłach na pewno pomogą Ci się odprężyć, całkowicie zresetować i naładować baterie.
:)
miłka

Re: Odnowa biologiczna

Post autor: miłka »

Różne zabiegi odnowy biologicznej macie w ośrodku rehabilitacyjno-wczasowym Bursztyn w Jantarze na Mierzei Wiślanej, pięknie jest położony, blisko iglasto-liściastego lasu i morza. Byłam tam, miałam różne zabiegi, m.in. masaż wodny na sucho, masaż na łóżku jadeitowo-nefrytowym z podczerwienią, pole magnetyczne, zabieg z lampą sollux i wróciłam zrelaksowana, w o wiele lepszej formie, także zdecydowanie będę tam wracać, dla dobra ciała i ducha.
ODPOWIEDZ