Najlepsze tekstylia

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Gragi43
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 23:53

Najlepsze tekstylia

Post autor: Gragi43 »

Jak w temacie - jaki sklep polecacie w tym zakresie? Do tej pory sklep z tekstyliami domowymi był dla mnie najlepszą opcją. Szybka wysyłka i odpowiednia jakość to ich główne cechy. Teraz szukam czegoś nowego.
To tylko jakieś frazesy, które powtarza w kółko z uporem, jakby od tego mogły stać się absolutną prawdą.
Awatar użytkownika
absola
Posty: 95
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:02

Re: Najlepsze tekstylia

Post autor: absola »

Posciel owszem jest ważnym elementem, ale tak samo nakrycie łóżka jeśli łóżko nie ma pojemnika na pościel to gdzie chowacie, albo czym przykrywacie ? Bo mi się spodobały Koce i narzuty Niebieskie na Ceneo , tak sobie je przeglądałam i zastanawiam się czy do pokoju dziecka taki kolor może być.
Kaśka

Re: Najlepsze tekstylia

Post autor: Kaśka »

Gragi43 pisze: ↑24 kwie 2019, 1:06 Jak w temacie - jaki sklep polecacie w tym zakresie? Do tej pory sklep z tekstyliami domowymi był dla mnie najlepszą opcją. Szybka wysyłka i odpowiednia jakość to ich główne cechy. Teraz szukam czegoś nowego.
Na pewno mogę doradzić sklep internetowy https://dehome.pl/ z przepięknymi tekstyliami typu obrusy, poszewki na poduszki, firanki i inne drobiazgi. :) Szczególnie piękne mają szydełkowe tekstylia. :D

clepardia basen
Majkaś

Re: Najlepsze tekstylia

Post autor: Majkaś »

Gragi43 pisze: ↑24 kwie 2019, 1:06 Jak w temacie - jaki sklep polecacie w tym zakresie? Do tej pory sklep z tekstyliami domowymi był dla mnie najlepszą opcją. Szybka wysyłka i odpowiednia jakość to ich główne cechy. Teraz szukam czegoś nowego.
Ja również jestem zdecydowaną zwolenniczką wyboru pościeli bawełnianych i jeśli znajdziecie wolną chwilę to polecam zajrzeć na https://loomframe.com/kategoria/komplety-poscieli/ gdzie bez problemów znajdziecie propozycje w odpowiednich wymiarach, z wyjątkowymi wzorami i do tego świetnych cenach. Myslę, ze będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami zakupowymi!
ODPOWIEDZ