Księgowośc

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 40
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:40

Księgowośc

Post autor: adik356 »

Cześc, korzystacie z samodzielnej księgowości czy raczej z usług biur księgowych? Ja ostatnio zauważyłam, że samodzielna księgowośc jest bardzo popularna tak jak program https://wfirma.pl/ksiegowosc . Ciekawie się przezentuje przyznam, ma funkcje fakturowania, kilometrówek czy ciekawe integracje np. z magazynem, a cena programu jest bardzo niska. Korzystacie z takiej księgowości?
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Księgowośc

Post autor: Kobieta »

A skoro już o księgowości mowa, to czy warto Waszym zdaniem zrobić sobie kurs z podstaw księgowości, o którym mowa na stronie http://kursy-edu.net.pl/kurs-podstawy-ksiegowosci/? Czy po takim kursie będzie się miało wystarczającą wiedzę, aby samodzielnie prowadzić księgowość własnej firmy? Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
trumeq
Posty: 9
Rejestracja: 09 mar 2020, 15:30

Re: Księgowośc

Post autor: trumeq »

Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z usług biura księgowego https://www.masterbill.com.pl/oferta/ksiegowosc/ głównie dlatego, że polecało mi ich już kilka osób, a ja z bieżącym księgowym mam problem. Coraz częściej choruje i coraz rzadziej pracuje mam wrażenie, ze juz nie chce tu byc wiec pora na zmiany. Zna ktos MasterBill i tez moze powiedziec o nich kilka slow?
ODPOWIEDZ