Korzystanie ze szkoleń

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
OneSnow
Posty: 79
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Korzystanie ze szkoleń

Post autor: OneSnow »

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
Awatar użytkownika
daga34
Posty: 51
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:23

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: daga34 »

Uważam, że korzystanie ze szkoleń jest bardzo ciekawym sposobem na rozwój osobisty. Dzięki temu poszerzamy swoje horyzonty i możemy w łatwy sposób podnieśc swoje kwalifikacje. Z takich ciekawszych szkoleń to według mnie power bi wyróżnia się na tle innych.
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Kobieta »

Ja osobiście uważam, że warto jest korzystać z różnego rodzaju szkoleń i kursów doszkalających, zwłaszcza, jeśli pracuje się na przykład w takiej branży jak informatyka. Mój mąż jest informatykiem z zawodu i praktycznie każdego roku zapisuje się na jakiś ciekawy kurs. Ostatnio zapisał się na autoryzowane szkolenie Microsoft Administering SQL Database Infrastructure MS 20764, na którym dowie się wszystkiego na temat SQL Serwer.
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 291
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: raamko »

Jeżeli marzycie o podwyższaniu swoich klasyfikacji oraz awansie zawodowym to szkolenia są istotnym elementem w tym procesie. Jak mam okazję to zawsze pojawiam się na szkoleniach typu https://totalexpert.pl/szkolenie/gliwice/ ponieważ dzięki nim mogę lepiej zarządzać swoją firmą i swoimi pracownikami. Życzę każdemu jak najwięcej sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 465
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: podrzutek »

Chciałbym się przebranżowić i słyszałem, że dobre zarobki są jako operator wózka widłowego Jednakże najpierw należy ukończyć kurs na wózek widłowy. Znacie może jakieś miejsce, w którym można go zrobić? Znajomy mi polecił tę firmę : https://dzwignice.pl/wozki-widlowe/ Znacie ją?
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 98
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:21

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Lidka »

Moja siostra jest położną i mówi, że ostatnio są u nich dość popularne szkolenia z treningu mięśni dna miednicy, metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ moim zdaniem dobrze, że temat nietrzymania moczu powoli przestaje być tematem tabu.
Awatar użytkownika
DariuszKowalski
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:51

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: DariuszKowalski »

Na temat szkoleń są różne opinie. ja byłem na excel kurs Wrocław i gorąco polecam https://vba-excel.pl/zapisy-na-szkoleni ... z-otwarte/
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:46

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: plakowski90 »

Szkolenia są najlepszą formą zdobycia wiedzy, bo jest krótko i na temat, a prowadzę je specjaliści jak np. tu https://integritysolutionspoland.pl/szk ... e-wroclaw/
Awatar użytkownika
mleczna
Posty: 70
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:18

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: mleczna »

Warto wiedzieć, że dostępne są najróżniejsze kursy i wybór jest bardzo duży. Wszystkim skipperom i żeglarzom polecam kursy nawigacji morskiej: https://fairwinds.pl/kursy-nawigacji-morskiej/ . Zarówno tym początkującym, jak i bardziej doświadczonym fachowcom :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie.
bodiś

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: bodiś »

Na pewno na tej stronie https://leadership-center.pl/ znajdziecie ciekawe i przede wszystkim praktyczne szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Jeśli chcecie taką tematyką zajmować się w firmie, to warto zastanowić się nad podniesieniem w tym kierunku swoich kwalifikacji. Niewątpliwie można w ten sposób wiele zyskać i przede wszystkim sprawniej i efektywniej realizować projekty, a to jest ważne.
Bożenka

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Bożenka »

W każdej branży szkolenia - https://www.movuto.pl/diagnostyka-i-ter ... e-warszawa są idealną okazją żeby nabywać nowych umiejętności i poszerzać swoją wiedzę. Takie szkolenia uczą nowych rzeczy, ale także można wymieniać się doświadczeniami z innymi kursantami. Dzięki temu można lepiej świadczyć swoje usługi, a także dorzuć kilka nowych pozycji do oferty.
Awatar użytkownika
kraska
Posty: 74
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:55

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: kraska »

To prawda, ja też skorzystałam bo miałam wewnętrzne szkolenia pracowników w firmie. Fajnie że na takich szkoleniach można uzyskać aktualne informacje, zgodne z obowiązującym stanem prawnym oraz najnowszymi trendami w omawianej dziedzinie.
kęki

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: kęki »

Jesli ktos prowadzi biznes to musi sie rozwijac zeby nie zostać w tyle za konkurencją. Szkolenia biznesowo raz na kwartał zapewnią odpowiednią dawke wiedzy. Ja polecam https://integritysolutionspoland.pl/szk ... we-poznan/
Szymuś91221

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Szymuś91221 »

Skoro mowa o szkolenia to warto wspomnieć o ciekawym zagadnieniu jakim jest facylitacja. Facylitacja jest zestawem technik, metod i narzędzi, które są zaprojektowane tak aby prowadzić wysokiej jakości spotkania i warsztaty. Poza tym jest metodą wspierania pracy zespołu na rzecz realizacji określonego celu.
Heluś

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Heluś »

Szkolenia branżowe są bardzo ważne, chociażby z tego względu, by trochę stymulować pracowników, by nie popadli w rutynę. Sama kiedyś byłam na kilku szkoleniach w tym hotelu https://grandchotowa.pl/konferencje-i-eventy/. Było tam naprawdę super, bardzo miło wspominam pobyt w tym miejscu.
kamińska

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: kamińska »

Ja ostatnio w czasie ferii wysłałam swoje dzieci do poradni https://agathum.pl/ w Częstochowie gdzie prowadzili warsztaty z dietetykiem. Myślę, że to bardziej przystępna forma dla dzieci i to jednak inaczej jak specjalista wypowie się w temacie, aniżeli matka, która niejednokrotnie nie ma należytego autorytetu w temacie.
Lupankowśki

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Lupankowśki »

Moim zdaniem zdecydowanie powinno się korzystać ze szkoleń. W końcu tutaj chodzi o zwiększenie naszych umiejętności, które będą nam przydatne w pracy czy życiu codziennym. Jeśli chodzi o mnie to przede wszystkim podobają mi się szkolenia excel z http://www.szkolenieexcel.pl/. Na pewno takie umiejętności są bardzo przydatne.
maćuś

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: maćuś »

Co by nie mówić szkolenia to inwestycja w nasz rozwój. To, że trzeba się rozwijać na różnych polach to rzecz myślę sobie oczywista. Mnie interesowały szkolenia sprzedażowe dla handlowców . To szkolenie, dzięki któremu poszerzę swoją wiedzę jeśli o tą tematykę chodzi. Muszę poszukać tylko profesjonalistów, którzy w sposób rzetelny przeprowadzą szkolenie i podzielą się zarówno wiedzą, jak i doświadczeniem.
ODPOWIEDZ