Koła dojazdowe

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
fitMama
Posty: 12
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:41

Koła dojazdowe

Post autor: fitMama »

Od kilku lat trenuję na siłowni podnosząc ciężary, lecz niedawno przekonałam się, że takie dźwiganie sztangi ma się nic do podniesienia koła zapasowego i wyciągnięcia go z bagażnika. W Internecie poszukałam trochę informacji na temat alternatywy dla ciężkiej opony i trafiłam na koła dojazdowe . Uważacie, że one faktycznie są dużo lżejsze?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 77
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:58

Re: Koła dojazdowe

Post autor: kasiunia »

Z częściami do samochodów rzeczywiście jest tak ,że są dość często bardzo drogie.Można w niektórych przypadkach postarać się i poszukać zamienników albo nawet używanych części samochodowych .Są po prostu elementy naszych samochodów ,które nie ulegają zużyciu więc po co mamy przepłacać kupując całkiem nowe w salonach samochodowych. Są jednak elementy, które się zużywają i absolutnie nie polecam stosowania tutaj części uzywanych. pzdr
Awatar użytkownika
violciax
Posty: 155
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:29

Re: Koła dojazdowe

Post autor: violciax »

Jak już jesteśmy w temacie kół to ja całkiem niedawno uszkodziłam oponę na naszych pięknych drogach. Uszkodzenie było takie, że dalsza jazda okazała się po prostu niemożliwa. Jedynym rozwiązaniem jakie widziałam to poszukać jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego. W sieci znalazłam https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-rybnik/ i postanowiłam skorzystać. Okazali się być mobilną wulkanizacją, co mnie bardzo ucieszyło. Dzięki ich sprawnej interwencji szybko mogłam jechać dalej.
ODPOWIEDZ