Karma naturalna dla szczeniaka owczarka niemieckiego

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Janeś

Karma naturalna dla szczeniaka owczarka niemieckiego

Post autor: Janeś »

Cześć 🙂
Chciałbym zapytać Was na jaką karmę naturalną dla młodego psa (owczarka niemieckiego) postawić bez zbóż, ziemniaków i drobiu? Mam nadzieję, że również uda mi się z Waszych podpowiedzi jakieś konkretne informacje wyciągnąć i aby psina ładnie nam rosła :)
Hereń

Re: Karma naturalna dla szczeniaka owczarka niemieckiego

Post autor: Hereń »

W mojej opinii przede wszystkim karma musi być zdrowa, świeża no i kluczowe jest oczywiście to żeby naszemu pupilowi smakowała :) To czego nie powinno być w ich składzie to - zboża, ziemniaki, czy drobiu. Tutaj nieźle wypada karma Empire mają wersje dla mniejszych i większych ras, które możesz sobie sprawdzić tutaj https://empireshop.pl/karmy-hipoalergic ... ras-duzych Pozdrawiam i udanych poszukiwań życzę!
Daśka

Re: Karma naturalna dla szczeniaka owczarka niemieckiego

Post autor: Daśka »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzednikiem i też uważam, że to akurat bardzo dobra karma o naturalnym składzie i jednocześnie wsparciem dobrych suplementów które m.in wspierają ich układ kostny, ale też odpowiedni rozwój i karmy która pozwoli unikać problemów jelitowych.
Janeś

Re: Karma naturalna dla szczeniaka owczarka niemieckiego

Post autor: Janeś »

Daśka pisze: ↑23 sie 2021, 21:52 Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzednikiem i też uważam, że to akurat bardzo dobra karma o naturalnym składzie i jednocześnie wsparciem dobrych suplementów które m.in wspierają ich układ kostny, ale też odpowiedni rozwój i karmy która pozwoli unikać problemów jelitowych.
Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że jeszcze jakieś wskazówki się tutaj z Waszej strony pojawią
Lereń

Re: Karma naturalna dla szczeniaka owczarka niemieckiego

Post autor: Lereń »

Też unikamy karm ze zbożami, ziemniakami, czy drobiem. Dlatego sprawdź sobie właśnie Empire dla naszego owczarka kupujemy teraz "EMPIRE Hipoalergiczna Karma dla Dorosłego OWCZARKA 12kg + 2 SUPLEMENTY" https://empireshop.pl/karmy-hipoalergic ... ras-duzych także wdajcie znać jak już znajdziecie tą najbardziej optymalną ;)
Zośka

Re: Karma naturalna dla szczeniaka owczarka niemieckiego

Post autor: Zośka »

Wiesz co, zerknij sobie do tego linku: https://psiedobre.pl/Karma-mokra-monobialkowa-c23 taka karma monobiałkowa dla psa jest bardzo polecana i wydaje mi się, że mogłaby się tutaj sprawdzić. A dodatkowo, naprawdę mogę polecić sklep Psie Dobre, zamawiam u nich karmę dla moich psiaków już od dłuższego czasu.
kaśka

Re: Karma naturalna dla szczeniaka owczarka niemieckiego

Post autor: kaśka »

Janeś pisze: ↑23 sie 2021, 19:00 Cześć 🙂
Chciałbym zapytać Was na jaką karmę naturalną dla młodego psa (owczarka niemieckiego) postawić bez zbóż, ziemniaków i drobiu? Mam nadzieję, że również uda mi się z Waszych podpowiedzi jakieś konkretne informacje wyciągnąć i aby psina ładnie nam rosła :)
Bardzo fajnie, ze zwracasz uwage na to, ze chcesz we wlasciwy sposob karmic psa :) to jest mega istotna kwestia. My teraz zamawiamy karme z Psiego Bufetu, dopasowana typowo pod psa, no i z bardzo dobrym skladem
ODPOWIEDZ