jakie treningi?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Delinda1965
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2022, 8:49

jakie treningi?

Post autor: Delinda1965 »

Hej wszystkim! Moglibyście polecić mi jakieś treningi, które są skuteczne i będą odpowiednie dla osób raczej początkujących? Chciałabym zapisać się na jakąś siłownię albo na fitness, ale nie bardzo wiem dokładnie na co. Chociaż zainteresował mnie na przykład trening ems w Poznaniu, ktoś z was chodzi? Może opowiecie mi trochę o efektach i ogólnie treningach?
Awatar użytkownika
dana1965
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 15:09

Re: jakie treningi?

Post autor: dana1965 »

Dla mnie elektrostymulacja mięśni to strzał w 10, a same treningi poleciła mi dobra znajoma. Generalnie zawsze szukałam wymówek, żeby nie iść na siłownię, bo nie chciałam spędzać tam jednej czy dwóch godzin. No a w przypadku ems to tylko 20 minut, a jedna sesja daje naprawdę dużo i efekty też dość szybko są widoczne, więc moim zdaniem to rewelacja, polecam :P
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 160
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:23

Re: jakie treningi?

Post autor: Kropka »

Jeśli chodzi o jakościowy trening, to moim zdaniem pod tym adresem internetowym: https://niedobylska.com/burn-it/plany-t ... we/w-domu/ bezproblemowo znajdziecie ciekawe plany treningowe i żywieniowe w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem warto sięgnąć pod ten adres w wolnym czasie, jeśli rzecz jasna jesteście zdeterminowani.
ODPOWIEDZ