Jakie konto bankowe wybrać ?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
raja33
Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:14

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: raja33 »

Witam ,

Chciałem się Was poradzić w jakim banku obecnie warto jest założyć konto osobiste . Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? ewentualnie ING . Sprawdzałem nawet jakie są najlepsze konta http://bankowe-konta.info/najlepsze-konta/ i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta, jaki jeszcze bank polecacie ?
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 98
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:21

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Lidka »

Słuchajcie, jestem niezadowolona z mojego obecnego konta, wprowadzili jakieś dziwne opłaty, zastanawiam się nad zmianą. Możecie polecić jakieś dobre konto osobiste? Najlepiej bezpłatne, z góry dzięki za jakieś propozycje.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:21

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Bodzio12 »

Bardzo dużo jest ofert. Ja korzystam z konta w baku ranking kont firmowych jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie. Na stronie macie ofertę i wszystkie potrzebne informacje. Koniecznie poczytajcie.
Awatar użytkownika
opiekunnestbank
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2019, 18:04

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: opiekunnestbank »

Lidka pisze: ↑10 gru 2019, 22:40 Słuchajcie, jestem niezadowolona z mojego obecnego konta, wprowadzili jakieś dziwne opłaty, zastanawiam się nad zmianą. Możecie polecić jakieś dobre konto osobiste? Najlepiej bezpłatne, z góry dzięki za jakieś propozycje.
Szanowna Pani, zachęcam Panią do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2800 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów:
- w trakcie rozmowy video (wystarczy dokument tożsamości oraz komputer z kamerą i mikrofonem - czas aktywacji nawet do 5 minut),
- składając wniosek przez stronę internetową (wystarczy wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut),
- poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę),
- w oddziale (uprzednio składając wniosek online lub od razu udając się do oddziału).

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 98
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:21

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Lidka »

Dziękuję za odpowiedź! A czy dodatkowo mogę założyć u Państwa jakieś konto oszczędnościowe? Albo lokatę? Macie Państwo jakąś propozycję? Chodzi póki co o niewielką kwotę oszczędności..
Awatar użytkownika
Ibitrs78
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2020, 16:21

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Ibitrs78 »

a jakie dla dziecka się sprawdza?
-
magazyn poznań
Awatar użytkownika
opiekunnestbank
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2019, 18:04

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: opiekunnestbank »

Lidka pisze: ↑10 sty 2020, 23:52 Dziękuję za odpowiedź! A czy dodatkowo mogę założyć u Państwa jakieś konto oszczędnościowe? Albo lokatę? Macie Państwo jakąś propozycję? Chodzi póki co o niewielką kwotę oszczędności..
Szanowna Pani, Nest Bank ma dla swoich Klientów kilka możliwości oszczędzania. Jedną z nich jest konto oszczędnościowe Nest Oszczędności, które pozwoli zabezpieczyć przyszłość rodziny poprzez bezpieczne pomnożenie kapitału. Każdy nowy Klient może liczyć na oprocentowanie 2,25% w skali roku do 50 tys. złotych (powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 2,0% w skali roku). W naszej ofercie jest także konto Nest Rodzinne Oszczędności, które nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i kosztami administracyjnymi (w tym z opłatami za wcześniejsze zakończenie oszczędzania). Korzystając z Nest Oszczędności mogą Państwo uzyskać, oprócz tradycyjnych odsetek, dodatkową Premię za długość okresu oszczędzania i liczbę posiadanych dzieci. Oferujemy także szeroką gamę lokat bankowych dla Klientów Nest Banku oraz dla osób, które nie mają u nas konta bankowego. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/oszczednosci-lokaty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 69
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:33

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: paniola »

Co do konta, to mam najprostsze bez zadnych udziwnien, jest darmowe wiec to mi pasuje. Znam inne sposoby lokowania oszczędności https://viennalife.pl/strefa-klienta/ba ... przyszlosc które są bezpieczne i w późniejszym czasie przyniosą naprawde duże zyski. Co więcej, zastanawiam sie takze nad inwestycjami w kierunku emerytury, aby mieć spokojną przyszłość.
Awatar użytkownika
Małysportowiec
Posty: 78
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:35

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Małysportowiec »

A moim zdaniem fajne konto bankowe moze zaoferować https://bitbay.net/pl/konto-osobiste . Podoba mi sie, to że można wymienić daną kwotę na krypto waluty bo są one coraz bardziej popularne i wiele osób chce by nimi płacić.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 283
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:55

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli chcesz prócz zwykłego trzymania pieniędzy na koncie również je pomnażać, to na pewno powinieneś wybrać konto oszczędnościowe. Ofert tego typu jest obecnie bardzo dużo, więc warto skorzystać z rankingu kont oszczędnościowych https://pozyczkaposzukiwana.pl/oferty/k ... dnosciowe/, dzięki któremu będziesz wstanie wybrać konto na najlepszych dostępnych warunkach.
Awatar użytkownika
mac
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 22:02

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: mac »

Jeśli interesuje ciebie oszczędzanie, to możesz wybrać np. plany emerytalne https://generali-investments.pl/content ... emerytalne To akurat bardziej pod kątem "jesieni życia".
ODPOWIEDZ