Jaka drukarka do zdjęć?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
HaIEm
Posty: 76
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:12

Jaka drukarka do zdjęć?

Post autor: HaIEm »

Hejooo. jak w temacie. Słuchajcie jest taka sprawa, że zamiast wywoływac zdjęcia, chciałabym je po prostu sobie drukować. Wcześniej to robiłam, ale szczerze mówiąc nie byłam specjalnie zadowolona z jakości tego wydruku. Ale teraz wszystko poszło do przodu i dla mnie taka nadzieją, ktorą zauważyłam jest drukarka z Epsona . Model L810. Używa ktos jej może? Będę wdzięczna za info
Awatar użytkownika
Kredka88
Posty: 46
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:55

Re: Jaka drukarka do zdjęć?

Post autor: Kredka88 »

HaIEm pisze: ↑03 gru 2019, 23:15 Hejooo. jak w temacie. Słuchajcie jest taka sprawa, że zamiast wywoływac zdjęcia, chciałabym je po prostu sobie drukować. Wcześniej to robiłam, ale szczerze mówiąc nie byłam specjalnie zadowolona z jakości tego wydruku. Ale teraz wszystko poszło do przodu i dla mnie taka nadzieją, ktorą zauważyłam jest drukarka z Epsona . Model L810. Używa ktos jej może? Będę wdzięczna za info
hej, wiesz, co ja mam inną drukarkę, tzn też z tej firmy tylko ja mam inny model, ten L805. Ją mam jż od dłuzszego czasu. jakość wydruku jest bardzo dobra, wszystko jest wyraźne. :) Jak coś to pytaj jeszcze ;)
Awatar użytkownika
HaIEm
Posty: 76
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:12

Re: Jaka drukarka do zdjęć?

Post autor: HaIEm »

hello, dzięki za info😊 bardzo dziękuję za odpowie,a jak wygląda z wydajnością?
Awatar użytkownika
Kredka88
Posty: 46
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:55

Re: Jaka drukarka do zdjęć?

Post autor: Kredka88 »

Wiesz co w tej drukarce w tym modelu L805- taki akurat mam, fajne jest to, że jest tutaj dośc duży zapas atramentu więc generalnie przez to mozesz wydrukować meeegaaa dużo zdjęć. Poza tym drukowanie zdjęcia to moze 15 sekund ? Albo i mniej ? No mega szybko/
ODPOWIEDZ