Internet w Świdnicy

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 197
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Internet w Świdnicy

Post autor: kozi44 »

Jaka firma według was świadczy najlepsze usługi z zakresu dostarczania internetu w Świdnicy?
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Internet w Świdnicy

Post autor: mikolaj2 »

Sam własnie szukam jakiegoś dobrego internetu w Świdnicy i zastanawiam się nad tym aby podpisać umowę z https://www.multimedia.pl/ . Z tego co widzę mają spory wybór ciekawych pakietów i to w korzystnych cenach. Ktoś z was ma może u nich wykupioną taką usługę i może powiedzieć jak się ten internet spisuje?
Awatar użytkownika
Cytrynka
Posty: 108
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:41

Re: Internet w Świdnicy

Post autor: Cytrynka »

A jaki Waszym zdaniem jest najlepszy dostawca Internetu i telefonii stacjonarnej? Zależy mi na mocnym łączu i szybkim internecie bez żadnych przerw i awarii. Z jakich dostawców Internetu korzystacie i sobie chwalicie?

perfumerie internetowe opinie
Awatar użytkownika
lola0
Posty: 149
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:35

Re: Internet w Świdnicy

Post autor: lola0 »

Najwygodniej przez PanWybierak, bo oni mają dane z wielu firm, sąaktualne i od razu macie wyświetlone, co jest dostępne. Tak wygodnie. Polecam też rozmowę telefoniczną z nimi – oni mają na co dzień doczynienia z klientami operatorów, więc mają do przekazania trochę konkretów
iręnka

Re: Internet w Świdnicy

Post autor: iręnka »

Ja mieszkam w Białymstoku i też miałam problem ze znalezieniem dobrego internetu. Aż w końcu trafiłam do lokalnego dostawcy Elpos i jestem juz u nich od kilku miesięcy. Świetna jakość usług, umiarkowane ceny, pomocna i sympatyczna obsługa.
ODPOWIEDZ