grzejnik na prąd

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:59

grzejnik na prąd

Post autor: paulinabb »

Hej, Polećcie jakiś grzejnik energooszczędny do pokoju:)
Robert7979
Posty: 37
Rejestracja: 15 sie 2020, 15:32

Re: grzejnik na prąd

Post autor: Robert7979 »

Zobacz na https://remont.biz.pl/grzejniki-2/
Awatar użytkownika
monka
Posty: 216
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:14

Re: grzejnik na prąd

Post autor: monka »

Taki grzejnik niestety bardzo zwiększa zużycie prądu, a więc i rachunki za prąd są znacznie wyższe. Właśnie dlatego warto przy okazji zastanowić się też nad tym jak można zmniejszyć koszty związane z jego zużyciem. Dobrym rozwiązaniem jest fotowoltaika, która przy okazji jest rozwiązaniem dobrym dla środowiska. Na stronie: https://ototorun.pl/artykul/ulga-na-pan ... ne/1186112 jest artykuł, który warto przeczytać, bo mówi o uldze podatkowej na panele - warto o tym wiedzieć.
ewelinawójcik

Re: grzejnik na prąd

Post autor: ewelinawójcik »

Dla mnie osobiście panele fotowoltaiczne lublin to w dzisiejszych czasach pewnego rodzaju "must have". Nie ma co się oszukiwać, świat idzie do przodu, a razem z nim wiedza na temat co szkodzi naszej planecie. Zauważam po swoich znajomych i sąsiadach, że coraz więcej osób decyduje się na fotowoltaike ze względów ekologicznych oraz pieniężnych.
absolą

Re: grzejnik na prąd

Post autor: absolą »

Tak naprawdę wydaje mi się, że nie powinniśmy szukać rozwiązań, które są dla nas zbyt skomplikowane. Jednak warto wiedzieć, że fotowoltaika nie jest wcale czymś takim. Możemy zdecydowanie poprosić firmy takie jak Hymon https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-warszawa/ o montaż takich paneli, dzięki czemu tak naprawdę zaoszczędzimy.
weguś

Re: grzejnik na prąd

Post autor: weguś »

Normalnie taki grzejnik na prąd to bardzo drogie rozwiązanie, gdyż ceny za energię elektryczną są bardzo wysokie. Ale inaczej sytuacja wygląda w przypadku kiedy zdecydujemy się na instalację fotowoltaiczną o której można poczytać na https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca . Produkcja własnego prądu z energii słonecznej znacząco obniża rachunki, możliwe jest nawet obniżenie ich do zera. Znajoma ma takie rozwiązanie u siebie i bardzo sobie chwali
ODPOWIEDZ