Dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i drobiu - wybór

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Odeś

Dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i drobiu - wybór

Post autor: Odeś »

Na które karmy według Was warto postawić, jeżeli chodzi jednak o te wersje bez zbóż, ziemniaków, czy drobiu. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą po prostu znajdziemy optymalną i smakowitą karmę dla naszego pupila. Pozdrawiam i zobaczymy w takim razie co z tego wyjdzie, pozdrawiam :)
Abiś

Re: Dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i drobiu - wybór

Post autor: Abiś »

Zdecydowanie tak, dobrze że unikasz tych najpopularniejszych karm bo jednak jak sprawdzi się skład to naprawdę średnio to wygląda. Dlatego uważam, że lepiej poszukać mniejszych marek ale które pozytywnie potrafią zaskoczyć ilością witamin, suplementów i oczywiście na bazie świeżego mięsa m.in dziczyzny.
Adeśka22

Re: Dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i drobiu - wybór

Post autor: Adeśka22 »

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór przede wszystkim sprawdzonej i smacznej karmy dla naszego pupila bez zbóż, ziemniaków, drobiu to właśnie Empire. My mamy od kilku miesięcy maltańczyka jeszcze szczeniaka i wybraliśmy karmę "EMPIRE Hipoalergiczna Karma dla Szczeniaków i Juniorów Maltańczyka 1.8kg+200g Gratis" którą znajdziecie tutaj https://empireshop.pl/karmy-hipoalergic ... i-srednich bardzo mu smakuje, ma mnóstwo energii i chęci do zabaw. Widać, że dobrze na niego działa więc tutaj na pewno w najbliższym czasie nic nie będziemy zmieniali :)
Odeś

Re: Dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i drobiu - wybór

Post autor: Odeś »

Adeśka22 pisze: ↑12 wrz 2021, 10:20 W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór przede wszystkim sprawdzonej i smacznej karmy dla naszego pupila bez zbóż, ziemniaków, drobiu to właśnie Empire. My mamy od kilku miesięcy maltańczyka jeszcze szczeniaka i wybraliśmy karmę "EMPIRE Hipoalergiczna Karma dla Szczeniaków i Juniorów Maltańczyka 1.8kg+200g Gratis" którą znajdziecie tutaj https://empireshop.pl/karmy-hipoalergic ... i-srednich bardzo mu smakuje, ma mnóstwo energii i chęci do zabaw. Widać, że dobrze na niego działa więc tutaj na pewno w najbliższym czasie nic nie będziemy zmieniali :)
Dzięki wielkie za informacje, ja na pewno sprawdzę i oczywiście liczę że to nie koniec podpowiedzi. Liczy się przede wszystkim świeżość i odpowiednio zbilansowany skład.
Bygieł

Re: Dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i drobiu - wybór

Post autor: Bygieł »

Rozglądając się za dobrą suchą karmą dla ukochanej psiny to szczerze mówiąc polecam poszukać dobrych i cenionych producentów które też dostępne są w rozsądnym zakresie cenowym. My niedawno poznaliśmy karmy od empire dla yorków w różnych zestawach, ale i porządnie dobranym składem oraz dodatkowymi gratisami.
wasia

Re: Dobre karmy bez zbóż, ziemniaków i drobiu - wybór

Post autor: wasia »

Ja dla mojej suni zamawiam naturalne posilki od https://psibufet.pl/ - nie zawieraja zboz i sztucznych barwnikow, a dzieki odpowiednio dopasowanej diecie do danego psa posilki sa akurat do podania na raz w wyliczonej dawce :) U nas super sie sprawdza przy alergii pokarmowej - wykluczamy drob, a sunia rosnie zdrowo
ODPOWIEDZ