Cera problematyczna - jak sobie z nią radzić?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Liśka

Cera problematyczna - jak sobie z nią radzić?

Post autor: Liśka »

Hej,
Chciałabym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś ciekawe propozycje w zakresie wyboru dobrej jakości kosmetyków do pielęgnacji cery problematycznej z cerą trądzikową i problemami przebarwień? Będę naprawdę wdzięczna za Wasze konkretne podpowiedzi oraz propozycje :)
Jeśka32

Re: Cera problematyczna - jak sobie z nią radzić?

Post autor: Jeśka32 »

No to tutaj myślę, że jak najbardziej mogę polecić Ci do sprawdzenia markę Summe w której będziecie mogli znaleźć m.in serię Balance jest to seria z olejami z drzewa herbacianego regulująca wydzielanie sebum oraz zdolna do usuwania zanieczyszczeń ze skóry. Co również ważne wykazuje silne działanie przeciwzapalne, antybakteryjne oraz zmniejszające pory.

konfiguracje telefonu orange
Riśka

Re: Cera problematyczna - jak sobie z nią radzić?

Post autor: Riśka »

Dokładnie jeśli szukacie naprawdę dobrej jakości kosmetyków jaka może sprawdzić się przy problemach związanych z zanieczyszczona skórą i trądzikiem to seria Balance dobrze się spisuje, ponieważ wykazuje silne działanie przeciwzapalne, antybakteryjne oraz zmniejszające pory. Myślę, że sobie sprawnie i skutecznie poradzicie z tym kłopotem ;)

goo ip
Liśka

Re: Cera problematyczna - jak sobie z nią radzić?

Post autor: Liśka »

Riśka pisze: ↑17 wrz 2021, 8:45 Dokładnie jeśli szukacie naprawdę dobrej jakości kosmetyków jaka może sprawdzić się przy problemach związanych z zanieczyszczona skórą i trądzikiem to seria Balance dobrze się spisuje, ponieważ wykazuje silne działanie przeciwzapalne, antybakteryjne oraz zmniejszające pory. Myślę, że sobie sprawnie i skutecznie poradzicie z tym kłopotem ;)
Dzięki wielkie za wskazówki! Na pewno wezmę pod uwagę i mam nadzieję, że będzie to dla mnie odpowiednia pomoc, a problemy z cerą znikną :)
BeatkaDyś

Re: Cera problematyczna - jak sobie z nią radzić?

Post autor: BeatkaDyś »

Dokładnie, jeśli chodzi o markę Summe to można w ich przypadku liczyć zarówno na bogaty naturalny skład, skuteczność działania i jednocześnie różnorodność kosmetyków w zależności od konkretnych potrzeb i zmian skórnych z jakimi musicie sobie poradzić, a niestety trądzik i atopowe zapalenia skóry to zmiany które wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

sofa bari
ODPOWIEDZ