Build-lapse z budowy - korzystaliście?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
fiołek

Build-lapse z budowy - korzystaliście?

Post autor: fiołek »

Czy korzystaliście może z usług jak w tytule? Poszukuję ostatnio inspiracji na udokumentowanie w ciekawy sposób postępów na budowie. Na stronie http://build-lapse.com/ znalazłem temat, który mnie zainteresował. Za pomocą filmu czy zdjęć faktycznie można pokazać coś w ciekawy sposób i wykorzystać to również do innych celów. Przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbym jednak zapoznać się z opinią osób, które miały z tematem już do czynienia.
acoś

Re: Build-lapse z budowy - korzystaliście?

Post autor: acoś »

A co to jest? Niestety, ale nie wiem, a przede mną właśnie budowa. Zdecydowałam się na projekt Wspaniały https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy od MG Projekt i zastanawiam się właśnie, czy warto, czy nie warto. Ogólnie sporo informacji mam w sieci, ale zależy mi na tym, żeby dowiedzieć się od budowniczych na ten temat.
Buńka

Re: Build-lapse z budowy - korzystaliście?

Post autor: Buńka »

Decydując się na budowę domu warto także pomyśleć od razu o tym, czy na posesji nie zmieści się może jeszcze garaż razem z pomieszczeniem gospodarczym - https://www.domywstylu.pl/projekt-garaz ... raz_g2.php Dzięki temu samochód nie będzie się niszczył na powietrzu, a zyska się także dodatkową powierzchnię do przechowywania rzeczy. Według mnie to bardzo wygodne rozwiązanie i jak tylko jest taka możliwość to warto się nad tym zastanowić.
awa

Re: Build-lapse z budowy - korzystaliście?

Post autor: awa »

acoś pisze: 25 lis 2020, 13:01 A co to jest? Niestety, ale nie wiem, a przede mną właśnie budowa. Zdecydowałam się na projekt Wspaniały https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy od MG Projekt i zastanawiam się właśnie, czy warto, czy nie warto. Ogólnie sporo informacji mam w sieci, ale zależy mi na tym, żeby dowiedzieć się od budowniczych na ten temat.
Nie, a co to jest? Teraz zastanawiam się nad garażem, więc nie wiadomo, jak to będzie. Każdy może mi poradzić, jesteśmy na to otwarci. Dodam może, że ogólnie pompy hydroforowe też mamy do kupienia. Mi się to przyda w ogrodzie, a mężowi w garażu, który będzie dla niego jednocześnie warsztatem.
ODPOWIEDZ