Bieżnia do biegania - jaką wybrać?

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Fiśka

Bieżnia do biegania - jaką wybrać?

Post autor: Fiśka »

Hej,
Szukam funkcjonalnej i niedużej bieżni do swojego mieszkania, nie mam zbyt dużo miejsca a chciałabym trochę pobiegać szczególnie kiedy mamy słabą pogodę za oknem. Gdzie szukać niedużych opcji które też dłużej posłużą. Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, ze kilka fajnych podpowiedzi się pojawi :)
Maśka33

Re: Bieżnia do biegania - jaką wybrać?

Post autor: Maśka33 »

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie bieżni do biegania o niedużych rozmiarach to myślę, że warto tutaj odwiedzić jednak ofertę przygotowaną przez http://zdrowiaczar.pl/nowoczesna-biezni ... -3425.html u których będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych modeli które naprawdę nie są duże i można je spokojnie schować do szafy jak nie jest używana. Do tego ma ona specjalną apkę, dzięki czemu masz dobry przegląd ilości spalonych kalorii, kroki i dystans, a możesz zapisać i śledzić wyniki treningu.
KamilaZyś

Re: Bieżnia do biegania - jaką wybrać?

Post autor: KamilaZyś »

Maśka33 pisze: ↑07 sie 2021, 10:17 Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie bieżni do biegania o niedużych rozmiarach to myślę, że warto tutaj odwiedzić jednak ofertę przygotowaną przez http://zdrowiaczar.pl/nowoczesna-biezni ... -3425.html u których będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych modeli które naprawdę nie są duże i można je spokojnie schować do szafy jak nie jest używana. Do tego ma ona specjalną apkę, dzięki czemu masz dobry przegląd ilości spalonych kalorii, kroki i dystans, a możesz zapisać i śledzić wyniki treningu.
Też uważam, że to całkiem ciekawa opcja jeśli chodzi o znalezienie bardziej funkcjonalnego modelu, który sprawdza się bardzo dobrze zarówno zapewniając wygodę i różne tryby treningów, jednocześnie porządne wykonanie i zachowanie bezpieczeństwa użytkowania. Poza tym bez rączek i wysokiego panelu właśnie nie ma problemów żeby ją sobie gdzieś schować jak nie mamy dużo miejsca.

pakiet internetowy w orange
Fiśka

Re: Bieżnia do biegania - jaką wybrać?

Post autor: Fiśka »

Maśka33 pisze: ↑07 sie 2021, 10:17 Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie bieżni do biegania o niedużych rozmiarach to myślę, że warto tutaj odwiedzić jednak ofertę przygotowaną przez http://zdrowiaczar.pl/nowoczesna-biezni ... -3425.html u których będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych modeli które naprawdę nie są duże i można je spokojnie schować do szafy jak nie jest używana. Do tego ma ona specjalną apkę, dzięki czemu masz dobry przegląd ilości spalonych kalorii, kroki i dystans, a możesz zapisać i śledzić wyniki treningu.
Dzięki wielkie za informacje! Na pewno sprawdzę i oczywiście liczę, że to nie koniec wskazówek z Waszej strony. Pod koniec tygodnia chyba zabiorę się za pierwsze przeglądanie ofert :)
kaśka2778

Re: Bieżnia do biegania - jaką wybrać?

Post autor: kaśka2778 »

Fiśka pisze: ↑06 sie 2021, 17:08 Hej,
Szukam funkcjonalnej i niedużej bieżni do swojego mieszkania, nie mam zbyt dużo miejsca a chciałabym trochę pobiegać szczególnie kiedy mamy słabą pogodę za oknem. Gdzie szukać niedużych opcji które też dłużej posłużą. Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, ze kilka fajnych podpowiedzi się pojawi :)
W decatlonie znajdziesz duży wybór :)
-
Agencja eventowa
Miboś

Re: Bieżnia do biegania - jaką wybrać?

Post autor: Miboś »

To prawda, akurat tych bardziej funkcjonalnych i mniejszych bieżni brakuje bo nie każdy może sobie w mieszkaniu wydzielić odpowiednio dużo miejsca aby postawić ją na stałe i żeby też nie burzyła funkcjonalności przestrzeni. Dlatego ja sprawiłam sobie wersję http://zdrowiaczar.pl/nowoczesna-biezni ... -3425.html i mam więcej motywacji do biegania, bo jednak jak pogoda jest średnia to jakoś nie za bardzo się chce wychodzić na zewnątrz. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ