1% podatku dla dzieci

Wątek pełen różnych tematów, których nie dało się dopasować do pozostałych kategorii. Zajrzyj, jeśli nigdzie indziej nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 57
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:58

1% podatku dla dzieci

Post autor: kasiunia »

Jeśli jeszcze nie rozliczyłeś deklaracji podatkowej za rok 2018 to z pewnością zrobisz to w najbliższym czasie.Przy tej okazji możesz przekazać swoją część podatku - 1 % na pomoc dla dzieci a dokładniej na rzecz fundacji Pociecha, która pomaga dzieciom z rodzin niewydolnych wychowawczo.Fundacja pomaga remontować min. świetlice w których dzieci przebywają bezpłatnie pod opieką pedagogów, którzy pomagają im w nauce, rozwijaniu hobby i organizują im czas wolny, oraz dostają posiłek. Tyle możemy zrobić dla tych dzieci.
Awatar użytkownika
absola
Posty: 95
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:02

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: absola »

Ja z kolei trafiłam na fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ Działa ona prężnie i wspiera bardzo chore dzieci. Warto zerknąć na ich stronę i zobaczyć. Oby wszystkie fundacje miały takie dobre osiągnięcia . Oby jak najwięcej też ludzi wspierało właśnie takie akcje i nieść pomoc innym.
Awatar użytkownika
Sacigi46
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:29

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: Sacigi46 »

Ostatnio szukałem takich ofert. Dzięki, przyda mi się to jak najbardziej.
Gdy ograbiony nie wie o swej stracie,
Nie mów mu o niej, a nie zubożeje.
Awatar użytkownika
nicky
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 10:51

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: nicky »

Bardzo ciekawe porady. Myślę, że będą przydatne niejednej osobie.
Facet jest jak sylwester. Przez chwilę było fajnie, ale rano zostaną po nim tylko resztki po petardach i kac gigant.
Awatar użytkownika
kiniaaa
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:00

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: kiniaaa »

absola pisze: ↑27 kwie 2019, 8:52 Ja z kolei trafiłam na fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ Działa ona prężnie i wspiera bardzo chore dzieci. Warto zerknąć na ich stronę i zobaczyć. Oby wszystkie fundacje miały takie dobre osiągnięcia . Oby jak najwięcej też ludzi wspierało właśnie takie akcje i nieść pomoc innym.
Fajnie, że o tym napisałeś. Znalazłam właśnie ostatnio stronę Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ i byłam ciekawa opinii. Też myślę, że takie inicjatywy warto popierać. Pomagajmy, bo nigdy nie wiemy w jakiej sytuacji my się znajdziemy za jakiś czas.
ODPOWIEDZ