Rollowanie, czyli sposób na kontuzje

Gdzie na rehabilitację? Jak rozpoznać profesjonalnego rehabilitanta? Jak się przygotować?
Awatar użytkownika
Lucynka
Posty: 11
Rejestracja: 18 sty 2019, 14:48

Rollowanie, czyli sposób na kontuzje

Post autor: Lucynka »

Cześć wszystkim, jestem osobą dość aktywną, więc często żyję od kontuzji do kontuzji - wiadomo, zawsze coś się przyplącze. Ostatnio od mojej fizjo dowiedziałam się, że wiele tych bóli bierze się ze spięcia mięśni. Za jej radą kupiłam więc wałek. Na razie taki soft, zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce. Ktoś z Was stosuje już dłużej rollery?
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:13

Re: Rollowanie, czyli sposób na kontuzje

Post autor: Jagoda »

Ja też właśnie zaczęłam! Ale jako formę rehabilitacji po naderwanym więzadle - mam problem z wyprostowaniem nogi podczas chodzenia i stania. A widzisz już jakąś poprawę po tym rollowaniu?
Bąbel

Re: Rollowanie, czyli sposób na kontuzje

Post autor: Bąbel »

Nie tylko rolowanie stosuję ale czasami używam ręczny pistolet do masażu Medivon Gun Mini R Pomaga to mięśniom. Nie trzeba długo stosować aby poczuć różnicę. Taki masaż uskuteczniam nie tylko po wysiłku ale czasem o tak dla relaksu po ciężkim dniu w pracy, np oglądając TV
olabiśka11

Re: Rollowanie, czyli sposób na kontuzje

Post autor: olabiśka11 »

Lucynka pisze: ↑18 sty 2019, 15:06 Cześć wszystkim, jestem osobą dość aktywną, więc często żyję od kontuzji do kontuzji - wiadomo, zawsze coś się przyplącze. Ostatnio od mojej fizjo dowiedziałam się, że wiele tych bóli bierze się ze spięcia mięśni. Za jej radą kupiłam więc wałek. Na razie taki soft, zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce. Ktoś z Was stosuje już dłużej rollery?
ja stosuje, i polecam bardzo :) zawsze na treningu się rolluje! :)
-
tani catering dietetyczny Warszawa
ODPOWIEDZ