Rehabilitacja po zerwanych więzadłach

Gdzie na rehabilitację? Jak rozpoznać profesjonalnego rehabilitanta? Jak się przygotować?
Awatar użytkownika
Sarita88
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2019, 17:59

Rehabilitacja po zerwanych więzadłach

Post autor: Sarita88 »

Witam. Po operacji więzadeł potrzebuję rehabilitacji. Poszukuję kogoś dobrego w Poznaniu, chcę możliwie jak najszybciej wrócić do sprawności.
Awatar użytkownika
Siemowit
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2019, 0:13

Re: Rehabilitacja po zerwanych więzadłach

Post autor: Siemowit »

Skontaktuj się z www.bodyfit20.pl, na pewno mają w ofercie rehabilitację i z tego, co mówią mi znajomi, naprawdę warto im zaufać i po jakimś czasie są fenomenalne efekty.
olabiśka11

Re: Rehabilitacja po zerwanych więzadłach

Post autor: olabiśka11 »

Siemowit pisze: ↑18 maja 2020, 1:27 Skontaktuj się z www.bodyfit20.pl, na pewno mają w ofercie rehabilitację i z tego, co mówią mi znajomi, naprawdę warto im zaufać i po jakimś czasie są fenomenalne efekty.
Hmm, zerwanie więzadeł to chyba jedna z najgorszych kontuzji! Na pewno życzę i wiele zdrowia! A bodyfit20 to dobra firma, polecam jej usługi :)
-
tani catering dietetyczny Warszawa
Martades

Re: Rehabilitacja po zerwanych więzadłach

Post autor: Martades »

Jeśli chodzi o rehabilitację urazową, czyli pomagającą w powrocie do sprawności po urazach i kontuzjach to powiem wam, że świetne turnusy rehabilitacyjne w Polanicy-Zdroju są w Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój. Mają szeroki wybór zabiegów (jest tam m. in. fizykoterapia, hydroterapia, inhalacje, balneologia czy kinezyterapia), zatrudniają doskonałych rehabilitantów z fajnym podejściem do pacjenta no i ogólnie bardzo tam miło i człowiek w takich warunkach szybciej wraca do zdrowia. Myślę, że tak samo jak ja, będziecie bardzo zadowoleni z pobytu u nich, poleciłam ich znajomej i ona również ma o tym ośrodku jak najlepszą opinię i ma zamiar tam wrócić.
mi3222

Re: Rehabilitacja po zerwanych więzadłach

Post autor: mi3222 »

Jak tylko nie można sobie poradzić z bólem to konieczna będzie rehabilitacja. Nie ma co z nią zwlekać. Tu https://rehabilitacja-wadowice.pl/ można się zapisać na zabiegi. Rehabilitacja dobrana przez rehabilitantów pod kątem konkretnego schorzenia na pewno będzie pomocna.
ODPOWIEDZ