Fizjoterapeuta

Gdzie na rehabilitację? Jak rozpoznać profesjonalnego rehabilitanta? Jak się przygotować?
Awatar użytkownika
bingodingo
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:51

Fizjoterapeuta

Post autor: bingodingo »

Moja siostra ostatnio do mnie dzwoniła, że potrzebny jej będzie fizjoterapeuta w Gdańsku, bo zdrowie podupada. No i pytanie do Was - kogoś polecacie? Bo dużo osób poleca Ortopedikę i zapewne tam się wybierzemy, chyba, że pokażecie jakąś lepszą klinikę.
Awatar użytkownika
Szefowa1
Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:36

Re: Fizjoterapeuta

Post autor: Szefowa1 »

Ze swojej strony mogę polecić fizjoterapeutę z Global Therapy we Wrocławiu. Sama w zeszłym roku korzystałam z usług fizjoterapeuty ze względu na problemy z kręgosłupem. Masaże lecznicze to często odpowiedź na bóle różnego rodzaju, dlatego warto zapisać się do fizjoterapeuty.
Polecam i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 98
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:21

Re: Fizjoterapeuta

Post autor: Lidka »

W Krakowie mogę polecić Centrum rehabilitacji i terapii OpenMedical https://openmedical.pl mają nie tylko świetne podejście, indywidualne do każdego pacjenta, ale sama klinika jest bardzo przyjemna, przytulna.
Awatar użytkownika
marelka
Posty: 25
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:16

Re: Fizjoterapeuta

Post autor: marelka »

Jeśli chodzi o Warszawę to świetni rehabilitanci są w Kriosonik. Sama tam chodzę na zabiegi na kręgosłup ,gdyż mam problemy.A tam zawsze dobiorą mi odpowiednie ćwiczenia i zabiegi . Więc warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 122
Rejestracja: 26 gru 2019, 23:37

Re: Fizjoterapeuta

Post autor: Martyna »

Jeżeli masz możliwośc, to skontaktuj się z http://www.rehabilitacje.org/ -działają oni na terenie Krakowa. Są tam świetni fizjoteraapeuci, którzy z całą pewnością pomogą Ci pokonać ten problem z kolanami nawet jeżeli jest bardzo dotkliwy
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: Fizjoterapeuta

Post autor: żabek »

Fizjoterapeuta to bardzo ważny i potrzebny zawód. Jeśli ktoś prowadzi swój własny gabinet to może nie wie, że karta badania pacjenta fizjoterapia może być prowadzona dzięki specjalnej dedykowanej aplikacji RSQ Physio. Już na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo taka aplikacja jest pomocna.
łapa

Re: Fizjoterapeuta

Post autor: łapa »

Jeżeli zależy wam na bardzo dobrej fizjoterapii, to polecam wam, żebyście się zapoznali z Centrum Medycznym Gamma. Z tego co wiem, to mają dwie placówki, jedna na Żoliborzu, a druga na Mokotowie. Tam możecie liczyć na profesjonalne podejście do pacjenta oraz na pełną obsługę zdrowotną.
łukomska

Re: Fizjoterapeuta

Post autor: łukomska »

Podczas trzytygodniowego turnusu rehabilitacyjnego w Leśnym Centrum https://lesnecentrumrehabilitacji.pl/tr ... litacyjny/ mogłam liczyć na specjalistyczne konsultacje z fizjoterapeutą . Pozwoliło to na całkowitą poprawę mojego zdrowia. No i mogłam liczyć na trzy zabiegi dziennie z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydromasaży, światłolecznictwa i masaży zgodnie z zaleceniami lekarza (oprócz niedziel i świąt),
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: Fizjoterapeuta

Post autor: żabek »

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów powstają mobilne gabinety medyczne, w których pracują świetni specjaliści. Tak jak w moich stronach znajduje się fizjoterapeuta kartuzy . Dojeżdżają na terenie całych Kaszub, do każdego podchodzą indywidualnie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu bez problemu postawią trafną diagnozę i wtedy doradzą odpowiednie postępowanie i zabiegi. Dobrze mieć taki gabinet w pobliżu.
ejń

Re: Fizjoterapeuta

Post autor: ejń »

Ja chodziłam do fizjoterapeuty, a obecnie już ćwiczę sama w domu, sama też tejpuje, gdy tego potrzebuję. Jeżeli szukacie bardzo dobrej jakości sprzętu, to zdecydowanie powinniście kupić go ze sklepu z artykułami fizjoterapeutycznymi Fizjomix https://fizjomix.pl/c/210/tejpy-sztywne.html , od nich wszystko kupicie online. Ich oferta jest szeroka, ceny mają przystępne, no i sklep polecał mi fizjoterapeuta, więc na pewno jest sprawdzony.
ODPOWIEDZ