Terapia małżeńska łódź

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
Alfreda78
Posty: 15
Rejestracja: 02 sie 2019, 0:06

Terapia małżeńska łódź

Post autor: Alfreda78 »

Słuchajcie, potrzebuję porady. Mamy z mężem kryzys, nie dogadujemy się zbyt dobrze, nie umiemy już ze sobą rozmawiać. Ale chcemy coś z tym zrobić, zmienić coś, wypracować jakieś rozwiązanie. Uważacie, że terapia małżeńska to dobry pomysł? Polecacie kogoś z łodzi?
Awatar użytkownika
Rozalinda1970
Posty: 8
Rejestracja: 29 paź 2019, 19:01

Re: Terapia małżeńska łódź

Post autor: Rozalinda1970 »

Terapia małżeńska to jest najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Znam to z doświadczenia. Jeśli chodzi o terapię małżeńską w łodzi, mogę ci polecić Poradnię Salomon. Nam bardzo pomogli, jestem bardzo wdzięczna naszej pani psycholog.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 205
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Terapia małżeńska łódź

Post autor: sonia »

A w Katowicach polecacie kogoś do terapii małżeńskiej? Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z usług https://www.joannamuszak.pl/terapia-par ... -malzenska ale wiadomo, że w pierwszej kolejności chciałabym was zapytać o zdanie i jakies opinie na ten temat. Co myślicie?
Grażyna

Re: Terapia małżeńska łódź

Post autor: Grażyna »

Też przechodziłam przez problemy w małżeństwie i nam bardzo pomogła pani psycholog z https://wetalk.pl W zasadzie można powiedzieć, że uratowała nasze małżeństwo. Terapia jest prowadzona online, więc czuliśmy się bardziej komfortowo żeby mówić o swoich problemach, no i w obecnych czasach jest to bezpieczniejsze rozwiązanie.
małwa

Re: Terapia małżeńska łódź

Post autor: małwa »

Oczywiście dobrze jest się widzieć z lekarzem, ale JEŚLI to nie jest możliwe, to zawsze jest jeszcze inna opcja. Taki psycholog online może Wam pomóc i na pewno doradzi odpowiednie rozwiązania, zwłaszcza jeśli odkryjecie źródło problemu. Wiem, że sporo osób bardzo lubi się w ten sposób konsultować, nie czują się tak skrępowani.
Bożena

Re: Terapia małżeńska łódź

Post autor: Bożena »

Tak. Przecież taka terapia jest wyrazem dojrzałości w związku. Jeśli czujecie, że coś idzie nie tak, jak powinno, to koniecznie skorzystajcie z pomocy dobrych terapeutów. Wiem, że Klinika PsychoMedic.pl w Katowicach pomaga w takich tematach, dlatego po prostu zadzwońcie na 32 555 04 04 i umówcie się na dogodny dla Was termin. To o wiele lepsze, niż pozwolić Waszemu związkowi niszczeć.
ODPOWIEDZ