Rekrutacja do przedszkola rok szkolny 2019/2020

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
Tata Sam
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2019, 14:35

Rekrutacja do przedszkola rok szkolny 2019/2020

Post autor: Tata Sam »

Czy ktoś się orientuje, jak wygląda proces rekrutacyjny do przedszkola w roku szkolnym 2019/2020? Córka w październiku skończy 3 lata, zamierzam posłać ją do przedszkola. Dużo informacji znalazłem na portalu oświatowym, w tym artykule: https://www.portaloswiatowy.pl/top-tema ... 16440.html
Słyszałem jednak, że jako samotny ojciec, aktywny zawodowo mam większe szanse na to, że mała zostanie przyjęta. Jest to dla mnie bardzo ważne, dziadkowie w sędziwym wieku, w dodatku nie najlepiej u nich ze zdrowiem, a na nianię mnie nie stać.
Awatar użytkownika
Sprite
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:53

Re: Rekrutacja do przedszkola rok szkolny 2019/2020

Post autor: Sprite »

Takich propozycji jest pełno. Zdecydowanie jest w czym wybierać pod tym względem.
Wszyscy potrzebujemy czasu dla siebie. Czasu na oddech i chwilę samotności. Inaczej zapomnielibyśmy, kim naprawdę jesteśmy.
Awatar użytkownika
vicky00
Posty: 49
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:40

Re: Rekrutacja do przedszkola rok szkolny 2019/2020

Post autor: vicky00 »

Ja to nawet nie skladałam papierów do przedszkola publicznego. Już po wizycie na dniu otwartym w Te Vizji na Wawrze wiedziałam, ze to własnie tu chce zapisać swoje dziecko. Tu znajdziecie więcej informacji na temat ich oferty https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/. U nas papiery już złożone, teraz czekamy na wrzesień :)
Awatar użytkownika
lelon
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: Rekrutacja do przedszkola rok szkolny 2019/2020

Post autor: lelon »

vicky00 no to witaj w klubie :) ja mam mega pozytywne doświadczenia z Te Vizją. Młodszy syn chodzi do przedszkola na Wawrze a starsza córka uczy się obecnie w ich szkole podstawowej. Jako rodzic jestem zachwycona :)

e t grupa
ODPOWIEDZ