Psycholog rodzinny

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 91
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:45

Psycholog rodzinny

Post autor: bella »

Rozwodzę się z mężem, dzieci bardzo to przeżywają - podobnie jak ja. Dlatego zastanawiam się nad wizytą u psychologa rodzinnego z http://www.poradniasalomon.pl/specjalisci Ktoś z was chodził tam na terapie? Co sądzicie o takich rodzinnych terapiach? Warto?
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 162
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:27

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: KarinaM »

Nad czym się tu zastanawiać? Jeśli pojawiają się jakieś problemy w Waszej rodzinie, to jak najbardziej warto wybrać się na odpowiednią terapię. Na przykładzie takich gabinetów jak http://rodziceidzieci.com najlepiej widać, jakie może to przynieść Wam korzyści. Nie powinniście zwlekać z takim leczeniem, bo to istotna kwestia.
Awatar użytkownika
AgnesK
Posty: 68
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:17

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: AgnesK »

Jeżeli macie problem z depresją to jak najbardziej warto zwrócić się z tym do odpowiedniego specjalisty. Raczej nieunikniona będzie tutaj psychoterapia. Dobrego specjalistę znajdziecie pod tym linkiem https://psychologiazaburzen.pl/depresja/ . Jak dla mnie to naprawdę warto się tam zgłosić. Możecie dowiedzieć się wielu rzeczy o sobie.
- Naprawdę się cieszę, że Edward cię nie zabił - wyznał mi Emmett. - Dzięki tobie zawsze się coś dzieje.
Awatar użytkownika
Marina
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:37

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Marina »

A skąd jesteś? Bo ja mam namiary na dobrą klinikę w Łodzi. Sprawdź sobie PsychoMedic. Zespól rewelacyjnych psychologów z ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią tak potrzebną w tej dziedzinie. Myślę, że pomogą i Tobie, i dzieciom. Rozwód faktycznie wpływa na całą rodzinę i warto to "przegadać" z psychologiem.
Zośa

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Zośa »

Na stronie https://wetalk.pl znajdziesz wielu bardzo dobrych psychologów rodzinnych. Jest to platforma umożliwiająca kontakt online z najlepszymi psychologami w kraju. Kontaktujesz się poprzez wideo lub tekstowo. Pisać możesz codziennie, więc na bieżąco psychologowie Ci pomagają.
Elżbieta

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Elżbieta »

Nad czym się tutaj zastanawiać? Jeśli zależy Wam na odpowiednim podejściu do tego tematu, to koniecznie powinniście wybierać takie rozwiązania, które faktycznie mogą sprawdzić się najlepiej. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ macie możliwość skorzystania z pomocy najlepszych psychologów, więc zdecydowanie powinniście mieć to na uwadze.
Alicja33

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Alicja33 »

Jeśli potrzebujecie profesjonalnego wsparcia z zakresu psychologii dziecięcej, zdecydowanie polecam poradnię Help Kids. To poradnia znajdująca się w Warszawie, wyspecjalizowana w psychologicznym wsparciu dla dzieci i młodzieży z różnymi trudnościami. Sami korzystamy z pomocy tej poradni i cieszę się, że trafiłam na nią właśnie wtedy, gdy pomoc dla naszej córki była niezwykle potrzebna. Powoli widzimy już efekty konsultacji i nasza córka coraz lepiej sobie radzi. Myślę, że taka specjalistyczna pomoc to najlepsze, co rodzice mogą zaoferować swojej pociesze.
ODPOWIEDZ