Nerwowowść i stres

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
OneSnow
Posty: 79
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:06

Nerwowowść i stres

Post autor: OneSnow »

Sporo osób po pracy jest zestresowanych i nerwowych. Szukają sposobów na zrelaksowanie się i pozbycie się stresów. Dobrym sposobem jest picie napoju Kava kava , który dpstepny jest tutaj https://kavasklep.com/ . Kava powoduje stan lekkiej euforii. Swoim działaniem poprawia nastrój i pobudza elokwencję, dodatkowo działa wyciszająco, wprowadzając w błogi nastrój, jednocześnie nie ogłupiając.
Awatar użytkownika
Czerwonka
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:07

Re: Nerwowowść i stres

Post autor: Czerwonka »

Całkiem niedawno szukałem czegoś takiego. Przydatny link tutaj podrzuciłeś.
Sen jest pismem i wiele pism jest tylko snami.
Awatar użytkownika
marelka
Posty: 27
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:16

Re: Nerwowowść i stres

Post autor: marelka »

Dobrze jeśli to jest jeszcze stres. Gorzej jak już depresja...To wtedy trzeba koniecznie leczyć. Bardzo skuteczny ośrodek leczenia uzależnień jest w Nowym Modlinie Medox http://medox.org.pl/ Tam wiedzą jak pomóc,leczą depresję różnej etiologii i są w tym na serio bardzo dobrzy.
Awatar użytkownika
Perelka111
Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2019, 20:02

Re: Nerwowowść i stres

Post autor: Perelka111 »

Ja mam ostatnio ciężki okres, żyję w stresie, mam problemy z zasypianiem. Lekarz zapisał mi Pramolan - czy ktoś z was stosował ten farmaceutyk i zechciałby podzielić się opinią na ten temat?
Awatar użytkownika
daga34
Posty: 51
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:23

Re: Nerwowowść i stres

Post autor: daga34 »

Stres to taki mały niszczyciel nie tylko samopoczucia ale też i zdrowia. Czasami nawet można nie zauważyc jak bardzo nas to niszczy. Warto jednak czasami pomyślec o specjalistycznej pomocy. Istnieje wiele placówek w których mogą pomoc w walce ze stresem. Jedną z takich jest PsychoMedic w Łodzi.
Awatar użytkownika
iguana
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:46

Re: Nerwowowść i stres

Post autor: iguana »

Widzę same dobre opinie w sieci o tym. Chyba jest to wartościowa oferta.
Widzę przeszłość wyraźniej niż teraźniejszość. Przecież to, co jest nabiera sensu dopiero, gdy minie.
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Nerwowowść i stres

Post autor: podrzutek »

Jeżeli macie dużo stresu w swoim życiu, to powinniście udać się od specjalisty, aby z nim o tym porozmawiać. Najgorzej, jak Twoim partnerem okaże się alkohol lub narkotyki. Myślę, że w takich sytuacjach, tylko Prywatny ośrodek uzależnień będzie w stanie pomóc. Generalnie, alkohol może zniszczyć wszystko .
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:18

Re: Nerwowowść i stres

Post autor: pankracy »

Bardzo często jest tak,że stres czy nerwowe sytuacje odreagowujemy poprzez picie alkoholu. Tak właśnie było i w moim przypadku. Niby zaczęło się niewinnie bo od kieliszka wina na wieczór. Ale z czasem zaczęłam pić coraz częściej i więcej, aż straciłam nad tym kontrolę. Ciężko było się samemu z tego wyrwać. Wtedy znalazłam specjalistów w ośrodku leczenia uzależnień Nefo i tam mi pomogli radzić sobie ze stresem w inny sposób.
Awatar użytkownika
skoczek
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2019, 0:09

Re: Nerwowowść i stres

Post autor: skoczek »

Kiedyś bardzo denerwowałam się, bo wzięłam kredyt gotówkowy i nie wiedziałam, czy będe mogła go w pełni spłacić bez problemu. Ale najważniejsze to nie tracić głowy, zmobilizować się i ogarnąć swoje życie. Leki ziołowe uspokajające i wspierający bliscy i udało się zrobić wszystko.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 21
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:09

Re: Nerwowowść i stres

Post autor: Kordik »

Mój kolega miał kiedyś problemy finansowe związane z chwilówkami, na szczęście znalazł pomoc u specjalistów z Habza Finanse, którzy pomogli my ze spłata chwilówek poprzez kredyt konsolidacyjny - Bardzo dobrze, że coraz więcej ludzie korzystają z doradców z różnych dziedzin i że takie coś powstaje.
ODPOWIEDZ