grzejnik

Warto dbać też o zdrowie naszego ducha. Borykasz się z problemami natury psychologicznej? Czujesz, że potrzebujesz pomocy? Służymy radą i polecamy specjalistów.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:59

grzejnik

Post autor: paulinabb »

Cześć, szukam firmy, która produkuje ogrzewanie. Między innymi grzejnik olejowy - coś ktoś?
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: grzejnik

Post autor: fitka »

Polecam ogrzewanie elektryczne dostępne na stronie: Uponor Technologia eco partner niesie wiele korzyści ze sobą. Zapewni odpowiednią wilgotność powietrza i optymalną temperaturę nawet w bardzo zimne dni. Dzięki swojej wydajności nie zużywa dużo energii, a więc jest też nie drogie.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:21

Re: grzejnik

Post autor: Bodzio12 »

Koniecznie poczytajcie opinie na stronie amerigas opinie 2019 ja też uważam że ogrzewanie gazowe to super sprawa.
Awatar użytkownika
cool
Posty: 67
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:13

Re: grzejnik

Post autor: cool »

Szukacie grzejników? Okazuje się, że w sieci można naprawdę sporo rozwiązań znaleźć. Wiecie, skąd to wiem? Bo ja sama szukałam kogoś, kto mi uszczelnianie kominów ogarnie i dosłownie już po chwili miałam 2 mocne polecenia. I to mi się podoba. W rodzinie nikt czegoś takiego nie robił, dlatego byłam zdana sama na siebie.
Awatar użytkownika
pakmur
Posty: 22
Rejestracja: 16 sie 2019, 23:33

Re: grzejnik

Post autor: pakmur »

KAżde z tych rozwiązań wydaje mnie sie mało optymalnym i mało korzystnym. Mam wrazenie że w tej chwili świat oszalał raczej na punkcie nowoczesnych rozwiązań typu fotowoltaika czy pompa ciepła. Pompy ciepła to w zasadzie takie 2 w1 bo dzieki tym modelom https://levada.pl/produkt/vitocal-343-g/ otrzymuje sie ciepłe i chłodne powietrze, ale tez ciepła wode
Robert7979
Posty: 37
Rejestracja: 15 sie 2020, 15:32

Re: grzejnik

Post autor: Robert7979 »

Jeżeli szukacie informacji o pompach ciepła to na stronie https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ jest kopalnia wiedzy na ten temat
Awatar użytkownika
Porki
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2020, 22:14

Re: grzejnik

Post autor: Porki »

Fajny sprzęt, ile kosztuje?
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 243
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:11

Re: grzejnik

Post autor: Kamilla36 »

Tu myslę, że takie firmy jak https://pivienergy.pl/oferta/pompy-ciepla/ będą bardzo pomocne. Ja tu znalazłam i przekonałam się do opcji jaką jest pompa ciepła. Według mnie ta powinna bardzo dobrze się sprawdzić jeżeli chodzi o ekologiczne i energooszczędne ogrzewanie domu.
Ącki

Re: grzejnik

Post autor: Ącki »

W sumie wszystko to co jest tak naprawdę związane z ogrzewaniem jest bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także fajnie jest wiedzieć jaka tak naprawdę pompa ciepłą będzie dla nas tą najlepszą opcją. Zastanawiam się czy kiedykolwiek mieliście styczność z pompami ciepłą Kaisai i właśnie ja póki co nie mam za bardzo do nich przekonania. Może macie jakąś wiedze na ich temat?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 76
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:58

Re: grzejnik

Post autor: kasiunia »

Jak ogrzewacie w dzisiejszych czasach wasze domy? Pytanie nie jest wcale takie bezpodstawne bo nośniki energii są dzisiaj bardzo drogie i właśnie o sprawy związane z ich ceną są tutaj na pierwszym miejscu. Poznajcie takie urządzenie jak pompa ciepła Zymetric - to rozwiązanie nastawione na oszczędności energii oraz rozwiązanie proekologiczne. Szczególnie dobrze pompy ciepła współpracują z instalacją fotowoltaiczną. To czyste oszczędności.
ODPOWIEDZ