Rozwód

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 465
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Rozwód

Post autor: podrzutek »

Szukam jakiegoś dobrego adwokata od prawa rodzinnego (czeka mnie rozwód i trudny podział majątku). Słyszałam, że warto udać się do Pana Budrewicza. Koleżanka mi poleciła tak szukać, ale ja chciałabym jeszcze zapoznać się z jakimiś opiniami, może jest tu na forum ktoś, kto w ten sposób też szukał ?
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 75
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:23

Re: Rozwód

Post autor: Kropka »

Do spraw rozwodowych mogę doradzić Pana Budrewicza. Ich teren to województwo Mazowieckie,a dokładniej Warszawa. Zajmowali się sprawą rozwodową moją oraz mojej koleżanki. Tak właśnie się o nich dowiedziałem. Koleżanka mi ich poleciła i jestem bardzo zadowolony z ich pomocy.
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Rozwód

Post autor: Kobieta »

Jeśli szukacie dobrego adwokata od rozwodów w Krakowie, to polecam zapoznać się z ofertą Kancelarii Gawor na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl/adwokat-krakow/. Jak widać możecie tam liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc prawną w sprawach rozwodowych i nie tylko. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
pawli
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:43

Re: Rozwód

Post autor: pawli »

Z adwokatem to z adwokatem, zdecydowanie lepiej. Nigdy nie wiadomo co w trakcie może się wydarzyć, dlatego lepiej mieć takie profesjonalne wsparcie. W Szczecinie adwokat Łukasz Węgłowski ma bardzo dobre opinie. Jest bardzo kompetentny i zaangażowany w prowadzoną sprawę, a do tego z dużym doświadczeniem.
meggiż

Re: Rozwód

Post autor: meggiż »

jak się cieszę, że się nigdy nie musiałam rozwodzić...
___________
sugar baby
będzik

Re: Rozwód

Post autor: będzik »

W Trójmieście podobno mec. Cejrowski jest mega skuteczny, nawet w trudnych sprawach świetnie sobie radzi i walczy do końca o klienta
Majkaś

Re: Rozwód

Post autor: Majkaś »

W Gliwicach z problemem dotyczącym rozwodu i podziału majątku, możesz udać się do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Dla nich prawo rodzinne to prościzna, nawet jeśli sytuacja jest trudna i napięta. Wiem, że dadzą z siebie wszystko, nawet przy najmniejszej sprawie.
Awatar użytkownika
luizka
Posty: 207
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:44

Re: Rozwód

Post autor: luizka »

Rozwód to stresujące wydarzenie w życiu i dzieci też to odczuwają. Dlatego fachowa pomoc, wsparcie i okazanie empatii jest ważne. Jeśli szukacie doświadczonego mecenasa, to polecam wszystkim tego http://www.mindykowski.pl/ . Działa w okolicach Gdańska. Jest skuteczny w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych czy przy podziale majątku.
ODPOWIEDZ